2733
2734
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344706 بازدید | 9350 پست
زیبایی جون اونایی که گفتم قبلا هم خوبه ....

اگر یبوست داری سنا و گل محمدی بخور ... عیبی نداره

بوووووووس
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سانتیا جان ...

مشکلشون رو میدونم چیه ....

نوشابه ... چای ... ترشی ... ماست ... شیر ... غذاهای تیلیتی و آبکی ... و خمیری براشون بده ...

نوشیدنی ها گازدار نخورن ...

آب + عسل + زنجبیل + لیموترش تازه هرروز بخورن ...

جوشونده ی گزنه + چوب شیرین بیان ... هرروز دو بار بخورن ...

غذاهای خیلی داغ اصلا نخورن ... قبل و بعد از غذا نمک بخورن ...

وسط غذا آب نخورن ...

امپرازول رو ادامه بدن ...

کنجد روزی یک مشل حداقل مصرف کنن ...

آب سیب زمینی هر صبح ناشتا یک استکان با عسل بخورن ...

میوه هایی مثل هندونه خربزه خیار براشون خوب نیست ...

رازیانه + زیره سیاه + نبات که کوبیده شده روآخر غذا بریزن تو یه استکان کوچیک آب و قاطی کنن و بخورن ...

عصبی هم نشن ....

بعد از غذا حداقل نیم ساعت تا 45 دقیقه دراز نکشن ...

غذا رو خوبه خوب بجون ... و کم بخورن و به دفعات بیشتر ...

به مرور بهتر میشن ... باید رعایت کنن ... سر معده یک دریچه هست که اون دریچه در ایشون شل شده ... و در اثر سردی معده اینطوری میشه ... چیزای داغ و گازدار هم دلیلشه البته ...

جوشونده ی چوب دارچین ... بابونه .... براشون خوبه ....

انشاالله خوب میشن ...

تارا جان

پیاز رو انجام نده ... ولی بقیه رو انجام بده ....

بخور برات خوبه ...

انجامش بده خبرم کن ...

باز هم پیش یه متخصص دیگه هم برو ...

پدر من حدود سه ماهه که بخاطر دیسک کمر، درد شدیدی داره طوری که کاملا خونه نشین شده. سنشون 47 ساله و راه های زیادی رو هم برای درمانشون امتحان کردیم ولی فرق چندانی نکرده. از استفاده موضعی از روغن های گیاهی تا راه رفتن تو آب و فیزیوتراپی. جدیدا بهمون گفتن گرمیجات زیاد بخوره و همچنین ژله که برای ترمیم غضروف خوبن. البته ما هنوز امتحان نکردیم. به نظر شما چه غذاهایی برای ترمیم غضروف و رفع این مشکل مفیدن؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. قربااااااااااااانتتتتتتتت

پاچه ی گوسفند .... قلم گاو ... گوشتهای گرم ... اینا خوبن ....

خوردن جوانه های غلات .... روغن زیتون .... کشک محلی ... پونه کوهی ... خرما ... اینا هم براشون عالیه ...

از همیوپاتی هم استفاده کنید ......

2738
حسنا جون

نهههههههههههه، هنوز خوب نشدم فقط سوزش معده اروم تر شده ولی تهوع دارم ولی نمیتونم بالا بیارم

دیروز عصر دوباره بیبی چک گذاشتم منفیی بود اخه من چمه ؟ با امروز میشه 7 روز که عقب انداختم

اون سوالی که درمورد نزدیکی کردم جواب ندادیا
کلی هم واست حرف دارم تقریبا از شش ماه قبل از اقدام به بارداری با شما هستم که بعد از شش ماه بالاخره توی مرداد برای اولین بار اقدام به بارداری کردم و به لطف خداوند متعال و مهربان الان باردارم
حالا خلاصه ای از تغذیه روزانه و عباداتم رو برات می نویسم تا بیشترشو شما برام بگی
1-صبها ناشتا شیر عسل گرم می خورم حدود ساعت 6 بعد 8.5 صبح نون و پنیر و چای شیرین بعد هرروز نه ولی بعضی وقتها نزدیک ظهر چند تا میوه ولی هرورز پسته خام می خورم گردو هم همینطور تا به ناهار که هرروز ناهارمو می خورم بعدشم که از سر کار می رسم خونه کمی میوه سیبی یا خربزه ای بعد هم شام و بعد هم کلی میوه و بعدشم شیر با اسید فولیکم و هفته ای سه روز هر بار اندازه دو تا گندم کندور می خورم البته قبل از بارداری هر روز به اندازه یه گندم می خوردم این تغذیه من که هر روز ادامه می دم کسر کردنی و اضافه کردنی داره حتما بهم بگو می خوام اگه خدا بده بچه ام زیبا دوست داشتنی باشه البته اگه کاری از من برمی یاد.همه چی دست خداست .خدا به همه صحیح و سالمش رو بده منم همینطور
و اما عبادات هم
ماه اولا که سوره های یس و صافات رو تا حد توان می خوندم و هر روز هم انا انزالناه و هر روز یه تسبیح صلوات و استغفراله
ماه دوم سوره ملک و هر روز سوره توحید و صلوات
ماه سوم سوره ال عمران پنجشنبه ها و جمعه ها و صلوات و ایه الکرسی
حسنا جونم سلام. منم دورادور شما رو میشناسم. تا حالا به تاپیکت نتونسته بودم سر بزنم ولی الآن اومدم و یه سوال ازت داشتم. میخواستم بدونم برای زخم رحم که میگن باید فریز کنی تو دارویی چیزی میشناسی که من استفاده کنم و خوب بشم؟ ممنون میشم اگه جوابم رو بدی
2706