2733
2739
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344705 بازدید | 9350 پست
مریم بانوی عزیزم ...

بهترین حالت اینه که 6 ماه از سقط بگذره و بعد برای بارداری اقدام بشه ...

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&postID=1133255#1133255

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&postID=1168784#1168784

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حسنا جونم سلام عزیزدلم
تولدت مبارک خانومی
امیدوارم به همه آرزوهای قشنگت برسی
دوستت دارم خانوم گل
خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
2728
2738
لیلی جانم ... بیتای گلم ... حنای عزیزم ... مریم بانوی دسته گلم ... نیوشای نازنینمممممممممممم... مرسییییییییییییییی از همتون

امیدوارم به ازای هر آرزوی خوش هزاران خبر خوش بشنوید ...

دوستتون دارمممممممممممممممممممممممممممممممم خیلی گلید

Image and video hosting by TinyPic
به به تولد حسنا جونههههههههههههه
مبارک مبارک تولدت مبارک.............
من امروز اومدم.تبریکم رو با یک روز تاخیر قبول کن دوستم...
ای خدا....
این حسنا جون مارو به ارزوی قلبیش برسون...آمین
بوسسسسسسسسس
در دنیا تنها چیزی که ابدیست عشق است.........
سلام حسنای عزیز یه سوال از شما داشتم امیدوارم مثل همیشه منو راهنمایی کنی

اگه خاطرشما باشم من رژیم برای پسر داشتم و الان با ردار هستم شما به من گفتی ایه الکرسی رو در چهار ماهگی بخونم و یه ایه که توش میگه اسم محمد را برمیگزینم دیگه برای نی نی پسر الان میخوام بدونم دقیقا چه وقتی باید بخونم من 27 فروردین اخرین پریم بوده الان هم تو هفته 13 هستم خواستم بدونم چند روز یا چند هفته دیگه باید بخونم

ممنون
سلام حسنا جون
نمی دونم من رو یادته یا نه. قبلا چند بار با هم صحبت کردیم . حتی توی چت . من ایران نیستم
یادته که فیبروم داشتم و همش عفونت ادراری می گرفتم ؟
خلاصه
الان نی نی دارم . هفته 6 هستم . دلم درد می کنه اما نه خیلی زیاد . اینجا هم که اصلا تا هفته 20 هیچ کاری نمی کنند . صبر می کنند اگه بچه تا هفته 20 سالم موند اونوقت به دکتر معرفی میشی و .....
بگذریم از همه اینها .
دکتر عمومی برای چک آپ که رفتم گفت کم خونی داری و بهم کپسول اهن داده . روزی دوتا :((
پدرم در اومده حسنا جون خیلی خیلی یبوست شدید شدم . هرچی می خورم فایده نداره :
آلو - برگه هلو - کاهو - روعن زیتون - حتی یه فیبرهایی اینجا هست توی شیر حل می کنند می خورند - گلابی - هلو هر چی بگی خوردم
اونقدر بدجور هست که هربار بعدش کلی دل درد می گیرم . چیکار کنم؟ چیز دیگه ای هست که بشه بخورم و یادم نباشه ؟
میترسم خیلی فشار بهم بیاد نی نی بیفته . اصلا کسی هست که به خاطر یبوست نی نی اش دچار مشکل شده باشه ؟
2706