2733
2734
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344706 بازدید | 9350 پست
مرسی حسنا جونم
واقعا ازت ممنونم
من اصولا طبعم خیلی سرده از وقتی باردار شدم شدیدا نفخ میکنم و دل و معده ام یه وقتایی درد میگیره نمیدونی دلیلش چیه؟
در ضمن فشارم هم پائینه
کلکسیونو داری؟؟؟؟؟
سلام حسنی و نسترن جون خسته نباشید من تازه با این قسمت اشنا شدم باردارم و تو هفته 27ام و مشغول خواندن پستهای بسیار خوب و مفید شما
سئوالی در مورد رنگ کردن مو داشتم نمی دونم می تونم سئوالمو از شما بپرسم یانه من هفته اینده عروسی خواهر همسرمه نمی دونم می تونم موهامو رنگ کنم یانه و این موضوع برام سئوال شده که چکار می تونم بکنم رنگ گیاهی چطورن ؟
و یه سئوال دیگه چند وقته حس میکنم زیر دلم درد میگیره و سنگین شده انگار نی نی داره میاد بیرون البته خیلی کم پیش اومده و زمانی که خسته بودم ولی نمی دونم با تغذیه میشه این مشکلو حل کرد یاخیر و ایا این دردها انقباض رحمی هست یاخیر
ضمنا منم سئوال شیما جان را دارم در مورد ماست واگر بده ما که همش می خوریم باید چکارکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیمای گلم سلام ...

عزیزم هر سوالی به ذهنت میرسه بپرس من اصلا خسته نمیشم تو جواب دادن راحت باش عزیزم ...

چهار مغز و خرما برای بدن ضروریه .... بخور حتما اما میتونی بعدش کمی خنکی بخوری البته خوردن چهارتا خرما درروز برای زن خیلی ضروریه و نمیشه نادیده گرفت ... پس مشکلی نیست بخور ... ادویه جات گرم و سردی جات سودایی به خصوص خوب نیست ...

ماستی که از شیر طبیعی باشه خوبه ... اگر ماست محلی رو چکیده کنی و با پونه یا نعناع یا فلفل سیاه قاطی کنی و سردیش گرفته شه خوبه عزیزم ...

بخور نوش جونتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

بوسسسسسسسسسسسسسسسس

2731
آئین عزیزم ...

طوریت نیست که بابا ... کلا طبایع سرد معمولا فشارشون اکثرا پایینه ... مشکلی نیست الان میگم چیکار کن ....

برای نفخت :‌ عرق نعناع + زنیان + زیره + آویشن رو میتونی قاطی کنی و بعد از هر وعده غذایی یک استکان نوش جان کنی ...

عرق چهل گیاه هم بگیر و مصرف کن ...

روزانه اگر بتونی یک قاشق زنجبیل رو مصرف کنی خیلی برات خوبه ... مامانای باردار میتونن روزانه یک قاشق چای خوری مصرف کنن ... میتونی این یک قاشق چای خوری رو تقسیم کنی بین این معجونی که میگم و روزانه 2 تا 3 لیوان ازش بخوری :‌آب خنک + عسل + لیموترش تازه + زنجبیل

برای فشارت حتما خرما بخور ... انبه بخور ... روغن زیتون بخور ... مویز و کشمش و چهار مغز و عسل که فوق العاده برای کنترل قند و فشار خوبه عسل ...

عزیزم تو فعلا نباید کندر مصرف کنی ...

میوه های شیرین زیاد بخور ... میوه شیرین نه شکلات و قند و کاکائو ... سیب زمینی فشار رو متعادل میکنه اگر آبپزشو با نمک نوش جان کنی خوبه برات ...

موفق باشی گلممممممممممممممم بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
سلام آرمیتای گلممممم ...

عزیزم ماست بلغم خون رو بالا میبره ... بلغم و سودا سردن خوب نیست زیاد خوردنشون ... اقلا چکیدش کن با فلفل یا نعناع یا پونه بخور ... من که لب نمیزنم به ماست وچای ... حدودا 3 یا 4 ساله ... و خیلی خیلی معدم و روده هام خوب شده و بیماریهام کمتر شده .... حتی کمتر سرمامیخورم چون بلغم که بالا بره سیستم دفایع بدن به هم میریزه و آرام آرام

اینا غذاهای ممنوعه ست http://www.tebbeghorani.com/papers/forbidden.htm که همشم ریز به ریز بررسی شده و گفته شده ....

عزیزم رنگ نکن موهاتو تا حد امکان ... اگر خیلی ضروریه جوری رنگ که اقلا به کف سرت رنگ نرسه ... اونایی که کم مو هستن رو همه موهارو از کلاه در میارن تا رنگ به کف سرشون نرسه ببین میتونی کسی رو پیدا کنی که این کارو برات بکنه ... نه سیخ بسوزه نه کباب ... !!!!!!!!!!!

روزانه دو تا قرص مخمر آبجو بخور ... و یک قرص روغن کبد ماهی ...

جوانه گندم و روغن زیتون و چهار مغزو بلال بخور ... هر چیزی که ویتامین ای داره برات خوبه ...

مشکل انقباضاتت بهتر میشه ...

موفق و موید باشی عزیزم
سلام حسنی جون
ممنون بابت راهنمایی هایی که در مورد مصرف ماهی کردی
راستش من و همسرم هر دومون ماهی دوست داریم و من چه قبل از بارداری و چه بعد از بارداری ماهی میخوردم
هفته ای دوبار که حتما بوده
با خوندن این مطلب که ماهی های حاوی جیوه مضرن برای جنین نگران شدم!
ماهی مصرفی ما ماهی های جنوبه ! مثل شیر و میش و هوور و حلوا و ....البته قزل آلا هم مصرف میکنیم
آیا با این وجود من نیازی به مصرف قرص هم دارم یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد این قرص روغن کبد ماهی همون امگا3 است دیگه نه ؟؟؟؟
در مورد این مطلب که گفتی ماهی های جنوب جیوه ندارن مطمئنی حسنی جون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در مورد میگو هم اگه میشه توضیح بده ! مصرف میگو خوبه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنی عزیزمممممممم
2738
مبینا جانم سلام ...

خیلی خوبه که ماهی زیاد میخورید ... بخورید با خیال راحتم بخورید .... این جیوه ای که ازش اسم میبرن تو کنسروهاست و خیلی خیلی کم در دریای شمال دیده شده که اونم صحتش مشخص نیست !! ببین یه ترفند در حال حاضر در حال اجراست برای اینکه مردم به دکترها بیشتر نیاز پیدا کنن این یه سیاسته که دارن روی مردم به خصوص ایرانی ها پیاده میکنن ... به هر حرف چرندی در مورد فواید یا مضرات گوش ندید و تحقیق کنید ... مثل محصولات رو آنتن که هر بار محصول قبلیشونو نقض میکنن و میکوبن تو سرش و حسابی از مضراتش میگن و محصول جدید رو مدح میکنن و این قصه سردراز دارد !!!

در مورد گوجه فرنگی و میوه ها هم دارن مردو بیچاره رو میترسونن که تو بارداری نخورید ... آرام آرام در مورد شیرمادر هم دارن چرند میگن فقط و فقط قصدشون تخریب زندگی سالمه ... !!!!!!!!!

در مورد قرص ماهی ... مصرفش خیلی خوبه ... به غیر امگا 3 امگا 6 هم داره ... روزی 1 دونه مصرف کن عزیزم مشکلی نداره و برات خوبه ...

کلا غذاهای حلال گوشت دریایی همشون خوبن ... میگو هم فسفر زیادی داره مگه میشه بد باشههههههههههه ؟؟؟ هر نوع ماهی و میگویی رو مصرف کن نگران نباش ...

برای شوهرتم خیلی خیلی خوبه ...

بخورید و بیاشامیددددددد با خیال راحت ...

فقط عزیزم سعی کن ماهیارو با ادویه جات گرم بپزی تا سردیت نشه ... و ترشی و ماست و تخم مرغ همراه ماهی نخوری ...

موفق باشی عزیزم ... سلامتی شما آروزی ماستتتتتتتتتتت ( چشمک )
سلام مام گلم ...

شکر خداااااااااااااا ... سه ماه اول مهمترین ماهه ... خیلی خیلی خوشحالم برات ...

عزیزم این قرص رو داروخونه ها دارن ...

انشاالله که به راحتی و شیرینی این دوره قشنگ بارداری رو بگذرونی ... من رو هم از دعای خیرت بی نصیب نزار ....

موفق باشی گلم

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
2706