2737
2739
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344706 بازدید | 9350 پست
سلام حسنا جون یه پا خانوم دکتر بودی ما نمیدونستیم
من بابام معدش خیلی اذیتش میکنه طوری که غذا میخوره برگشت غذا داره به مری تا جاییکه گلوش متورم وقرمز میشه انگار سرماخورده باشه از ریشه شیرین بیان استفاده میکرد خوب بود اولاش ولی بعد یه مدت دوباره همون آش وهمون کاسه امپرازول هم میخوره شبا هم زیر سرش دو سه تا بالش میزاره که حالت برگشت غذا پیش نیاد گردنش داغون میشه
خیلی هم کار میکنه
بعدشم شبا خیلی کم میخوابه تا جاییی که از بس بیخوابی داره کل صورتش آویزونه سنش هم 52
با اطلاعاتی که داری کمکم
مرسی
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
سلام حسنا جون

نمیدونم چی شده آخرین باری که نزدیکی کردم آقام نتونست شرمندههههههههههه تا آخر وارد بشه یه چیزی مثل یه لایه یا یه تیکه گوشت از اینکار جلوگیری میکرد اولین باره که همچین اتفاقی میفته علتش چی میتونه باشه؟ مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حسنا جون سلام تو رو خدا کمکم کن یک ساله عفونت قارچی گوش گرفتم متخصص می رم فقط ساکشن می کنه می گه دوا نداره نباید اب و قطره بریزی توی گوشت قارچها می جوشه بدتر میشی خیلی دارم درد می کشم قطره و اب استفاده نمی کنم بازهم عفونت گوش دارم موقعی هم که سرماخوردگی دارم گوشهام بدتره در ضمن سرماخوردگی من خیلی وقته طولانی شده امپول زیاد زدم خوب نشدم تو رو خدا کمکم کن خیلی دارم اذیت میشم.
2728
سلام باران عزیز

در مورد تقویت تخمدان و اسپرم زیاد گفتم تو همین چند صفحه ی اخیر هم هست ...

در مورد کیسه ی صفرای همسرت :

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&postID=1598735#1598735

موفق باشی گلم
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
سلام غزل عزیزم ...

در مورد تغذیه و زیبایی هم زیاد گفتم ... حداقل 20 یا 30 صفحه ی اخیر رو بخون ....

مطابی دست گیرت میشه که بیشتر بهت کمک میکنه ...

اونوقت سوالی داشتی بپرس گلم

بووووووووس
2738
حسنا جون سلام تو رو خدا کمکم کن یک ساله عفونت قارچی گوش گرفتم متخصص می رم فقط ساکشن می کنه می گه دوا نداره نباید اب و قطره بریزی توی گوشت قارچها می جوشه بدتر میشی خیلی دارم درد می کشم قطره و اب استفاده نمی کنم بازهم عفونت گوش دارم موقعی هم که سرماخوردگی دارم گوشهام بدتره در ضمن سرماخوردگی من خیلی وقته طولانی شده امپول زیاد زدم خوب نشدم تو رو خدا کمکم کن خیلی دارم اذیت میشم.
تارا جون :

مرتب جوشونده ی پونه ی کوهی + آویشن شیرازی با عسل بخور ...

گوشاتو مرتب با عنبرنسارا بخور بده .... عالیه ... روزی دو سه بار ...

پیاز رو پوست بکن بزار روی اجاق ... گرم بشه ... بعد گل وسطشو در بیار فرو کن تو گوشت ... همونطور گرم و ولرم ... البته نه انقدر که بره در نیاددددددددد ... بعد از چند دقیقه درش بیار ...

روغن بنفشه بادام گیر بیار روزی یک قطره بچکون تو گوشت ...

بخور خاکشیر هم برای عفونت گوشت خوبه ...

سرتو گرم نگهدار

آب + عسل + لیموترش + زنجبیل ( کمی ) ... هرروز بخور ... شما غلبه ی بلغم داری ...

ماست ترشی خیار چای ... نخور ...

بخور سرکه ی خونگی ... اکالیپتوس یادت نره ... اکالیپتوسارو بشکون تو آب ... بعد که خوب کفش در اومد و جوش خورد یه ملافه بنداز رو سرت و حسابی بخور بده ... حسابی نفس عمیق بکش ...

بعدش سرما نزنه بهت حواست باشه ...

تو دماغت : عرق نعناع رو کمی گرم کن با عسل قاطی کن ... خیلی کم از هر دو ... 5 دقیقه ... هر دقیقه یک قطره در هردو بینی بچکون ... هر روز ... تا یک هفته ...

خبرم کن ببینم بهتر شدی یا نه ؟

پریا جان ...

ایران دانشگاه طب سنتی رو آورده ... حتما اقدام کنید ....

برای موهای زائد .... اگر در اثر تنظیم نبودن هورمونها باشه باید هورمونها تنظیم شه ...

ولی در کل ... http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&postID=2430828#2430828

موفق باشید

تارا جان ...

یعنی چی نباید گرما بخوره ؟؟ اینطوری که بدتر میشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دکترتو عوض کن لطفا ....

پیش چند تا متخصص برو ...

اینجوریشو اصلا نشنیده بودم .... سرما عفونت رو بدتر میکنه ...
سلام بلفی و حسنا جون ،
من الان هفته 23 بارداری هستم ، می خوام ببینم کندر خوردن از الان تاثیری روی هوش بچه داره یا دیگه دیر شده

مرسی

بعد میتونی یک ماه بخوری ... بعدش دیگه نخور ...

جویده بشه بهتره ...

بوووووووس
مقدار و نحوه دقیق دم کردن رازیانه چجوریه؟میشه دقیق برام توضیح بدی؟ __________ رازیانه رو میریزی تو قوری یا یک ظرفی بعد س دقیقه میجوشه و یک ربع دم میکشه با حرارت کم یه قاشق غذاخوری برای هر بار کافیه ...

میشه شب یک قاشق غذاخوریشو ریخت و یه لیوان آبجوش نعلبکی گذاشت صبح خوردش؟دیگه تفاله هاشو که نیازی نیست؟آخه بعضیا تو غذاهاشون میریزن و میخورن و بهتر جواب میگیرن... _________ اینم میشه اونی که گفتم بهتره ...

سالویا و گل همیشه بهارم میشه همین کارو کرد؟ __________ میشه ولی جوشوندش بهتره ... و با رازیانه قاطیش کن ...

اگه میشه جوشوندش چجوری بجوشونم و دم کنم؟تو آب سرد بریزم بذارم بجوشه؟
من میخوام یه معجون درست کنم با عسل توش علاوه بر سیاه دونه زنجبیل و دارچینم بریزم مثلا به ازای هر نیم کیلو چقدر بریزم؟میخوام روزی 3 قاشق بخورم __________ به ازای هر یک قاشق غذاخوری عسل از هر کدام از موادت نصف قاشق چای خوری بریز ....

برای من که بلغم-صفرا و مقداریم سودا...البته مزاج هر عضوم یچیزی شده فکر کنم هههههه....هستم چجوری غذا بخورم باید معتدل بخورم؟دکتر میگفت دلیل پلی کیستیک تخمدان گرمیه.....من فکر میکردم بخاطر بلغمه

____________ مریضیهای تخمدام همه در اثر سردی هستن و سودا و بلغم ... این کسی که این جرفو زده اشتباه کرده ..... حتما گرمی بخورید به خصوص عرق فراسیون عالیه براتون

موفق باشید

2706