2726
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344679 بازدید | 9350 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به دوستان گلمحسنا جان اگه ممکنه کمکم کنمن هفته 6 بارداری هستم هفته پیش رفتم سونو بهم گفت در تخمدان راستم 2 تا کیست دارمو در کنار جفت یک کانون خونریزی که ممکنه سقط کنم و بهم شیاف داد دارم استفاده میکنم و گفت استراحت کن تا این 4 هفته بگذرهاگر شما پیشنهادی داری ممنون میشم کمکم کنی
مرسی و بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
سلام حسنا جان

من چند روزه که دهانم تلخ شده مخصوصا صبحا که بیدار میشم،ولی‌ تا چیزی میخورم معدم ترش می‌کنه و تلخ و ترش باهم قاطی‌ پاتی می‌شه،با اینکه تو طول روز همش خنکی میخورم و از ترس صفرا(چون دهانم تلخه) گرمی‌ نمیخورم نمیدونم چرا خوب نمیشم.می‌شه کمکم کنین،

یه سوال دیگه ،من چندروزی هست کمردرد شدید دارم که شبیه دارد سیاتیک به پاهام زانو و حتا انگشتهای پام میزنه و با اینکه دائم در حال استراحتم خوب نمیشم.چی‌ بخورم که برام خوب باشه،من اینجا همچی‌ در دسترسم نیست ،اگه میشه یه نسخه? ساده بدینممنون میشم.

پیشاپیش ز لطفت ممنونم

2728
سلام دینای گلم ...

عزیزم شما از همیوپاتی میتونی کمک بگیری ... از نسترن جان بخواه تا اگر داروی خاصی هست براتون بفرسته .. البته باید شماره قطره رو بگیری و خودت سفارش بدی برات بفرستن ... بارداری با وجود کیست خطرناکه ... حتماپیگیری کن ..

موفق باشی گلم
فرزانه جانم سلامممممممممممممم

الان از اون روزی که تو گفتی مسموم شدی خیلی میگذره .... بیا از خودت بگو ببینم بهتر شدی یا نه ...

بلا به دوره عزیزم ...

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسس
سلام آئین عزیزم ...

برای نفخ خانمهای باردار خوردن زیره سیاه + زیره سبز + زنیان خیلی موثره ... اینارو به نسبت مساوی آسیاب میکنی و قبل از هر وعده غذایی 1 قاشق چای خوری میخوری .... خوردن عرق چهل گیاه هم خیلی موثره ...
شما میتونی روزانه یک قاشق چای خوری زنجبیل مصرف کنی ... هر بار هر قدر که خواستی بخوری همونو بریز تو مخلوط آب و عسل و لیموترش و نوش جان کن ...

موفق باشی گلم ...

آرام گلم ... شما خیلی لطف داری عزیزم ...

توبارداری اگر مادر فشارش بالا نباشه و طبع بسیارررررررر گرمی نداشته باشه خوردن کندر عالیه ...

عسل و کندر در بالا بردن هوش بچه موثره ....

برای زیبایی ارث خیلی مهمه ... اما چیزی که خودم دیدم تاثیر خوندن سوره یوسف روی سیب سرخ و خوردن سیبه ... انجام این کار خیلی موثره ... مخصوصا اگر روزی یک بار باشه ...

موفق باشی عزیزم

بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
صدف گلم ... خیلی خوشحال میشم میبینم تونستم حتی یک نفر رو هم به طبیعت خودش برگردونم ...

برام خیلی دعا کن ...

در مورد مواد ممنوعه قبلا خیلی توضیح دادم و لینک دکتر خدادادی رو هم گذاشتم براتون ...

در مورد اینکه تو چه ماهی چی باید خورد هم گفتم ...

چیزی که خیلی مهمه خوردن قرص مخمر آب جو روزی دو تا قبل از غذاست ... و خوردن قرص ماهی روزی یکی ...

نخوردن ماست و دوغ و نوشابه و سوسیس و کالباس و ماکارونی و .... خلاصه خودت بهتر میدونی ...

سردی ها و سودایی ها خوردن زیادش بده ... وگرنه هر چیزی در طبیعت فایده داره ... با خیال راحت بخور و اگر نفخ کردی بالا یه نسخه نفخ دادم اونو استفاده کن ... من خودم بعد از هندونه خرما میخورم و کمی راه میرم ... حدیث داریم که بعد از سردی ها کمی راه برید ... بادمجون رو با گردو میتونی درست کنی و سیر که خنثی شه ... با نعناع خشک هم درست میکنن ...

گوجه اصلاااااااا مشکلین داره و روده ها رو نرم میکنه .. خیلی خیلی عالیه

هر چیزی که تخم های ریزی داره برای روده ها عالیه ... خودم گاهی پوره گوجه رو با روغن زیتون برای نرم شدن روده ها میخورم و فوق العادست ... نگران نباش ..

عرق نعناع هم میتونی بخوری مثلا یک استکان با کمی نبات ...

خوردن چهار مغز رو خیلی خیلی توصیه میکنم ... همیشه تو کیفت باشه و تفریحی بخور .... شیرتو تضمین میکنه ..

امیدوارم به به سلامتی فارغ شی گلم ...

بوسسسسسسسسسسسسسسسس
سلامممممممممممممممممم نغمه گلم ..
چطورییییییییییییی جیگرررررررررررر

آخی که چقدر دلم تنگ شده بود برات ...

از خودت بگو عزیزم ؟؟

از احوالاتت بگو ...

خوبی شکر خدا ؟؟؟

سلام حنای گلم ...

این کرم های گریم و سفید کننده و اینا که همیشه در حالت عادیشم برای پوست مضره اما کرمهای ویتامینه برای مرطوب کردن پوست و اینا ضررش قابل چشم پوشیه چون نمیشه گفت بی ضرره ...

اما عزیزم میتونی از ماسک های استفاده کنی ..

در مورد موبر ها ... برای از بین بردن موهای زائد آلت تناسلی خوب نیست چون امکان رسوخ هست ...

طوری استفاده کن که مطمئن باشی احتمال نشتی نیست :D چشمک

موفق باشی گلممممممممممممممم

میناجان ...

تو خیابون اطلسی یه دکتر هست واسه حجامت ... چون شوهرم چند بار اونجا رفته فقط همونو میشناسم کارشم خوبه ...

زمان پریودی نرو عزیزم ... قبل از حجامت هم تخم مرغ نخور ...

با خودت آب میوه ببر که فشارت افتاد بخوری ...

برای خانمهایی که خیلی قوی و تنومند نیستن یک بار در سال کافیه اما در حالت عادی دو بار در سال هم میشه حجامت کرد .... فصل خاصی نداره هر موقع خواستی میشه اما بیشتر روی بهار تاکید میشه واسه حجامت ...

موفق باشی عزیزم
2706