2410
2553
پنج هفته و چهار روزه که باردارم هفته پیش نصفه شب کمر درد فوق العاده شدید داشتم اما خونریزی نه تو سونو هم فقط رحمم بزرگ شده بود(تو چهار هفته و خورده ای)دوباره دیشب اونجوری شدم بازم لکه بینی ندارم فقط بعد از اجابت مزاج باز کمر و دل درد میگیره از این دردا خسته شدم دیگه چیکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه ضربه ندیده از اوایل بارداری استخوان دنبالچه با بالا درد میگیره یعنی برای یبوست این همه درد ناگهانی و شدید طبیعیه .راستی شبی یدونه شیاف پروژسترون هم استفاده میکنم
2456
باید یه چند هفته دیگه صبر کنی یه سونو دقیق بری. منم از ماه دوم استخون درد شدید تو ناحیه باسن و ران داشتم. از هر 100 نفر، 50 نفر دردای اینجوری دارن. این نکته هارو که به دکترت بگی واسه سونو حواسشو جمع میکنه. ایشالا که چیزی نیست و طبیعیه. ولی سعی کن چیز سنگین بلند نکنی و زیاد راه نری و وانستی. مراقبت کن تا دو سه هفته دیگه که میری سونو
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
نه عزیزم نهار میخوردم مرسی از راهنماییت چون قبلا یه سقط داشتم که قلبش تشکیل نشد میترسم دیگه چون سونو هفته چهارم چیزی نشون نداد. دفعه قبلی اصلا اینجوری نبودم .فکر کنم مجبورم دردارو تحمل کنم .از شنبه هم دوباره باید برم سر کار. دبیرم. ..
2714
کسی بارداری خارج رحمی داشته؟اگه داشته بگه علایمش چی بوده؟چند هفتگی متوجه شده؟من روزی چند بار درد شدید دارم ..امروزم زیر شکمم هر دو طرف درد میکنه مث گرفتگی شده..بیشتر کمر دردم وقتیه که خوابم کمکککککککک
2706