2733
2739
من امروزسونوگرافی بیوفیزیکال داشتم به حساب خودم و دو تا سونو قبلی امروز 37 هفته بودم
اخرین تاریخ پریم 30 اردیبهشت بود

اما من سونو غربالگریم که در 12 هفته بود و پیش دکتر الماسیان رفتم تاریخ طبیعی زایمانم رو 14 اسفند داده بود
که خوب دکتر من چون قراره سزارین بشم گفت 10 روز جلوتر انجام میده
اما بعد از اون دو تا سونو دیگه پیش دکتر صدری ریختم که اخریش هفته 32 بود و اون هر دوتا رو 7 اسفند تاریخ طبیعی داد
دکترمم اول بهمن که رفتم چکاپ به حساب اون سونو ها گفت از 22 بهمن به بعد هر تاریخی میخوای بیا برای سزارین
منم که خوشحال کلی برنامه ریزی کردم و تاریخ 25 بهمن رو اکی کردم از مرخصی شوشو بگیر تا کارای دیگه
حالا بماند که کلا حاملگی سختی داشتم و مدام معده درد و تهوع حتی تو این هفته های اخر و واقعا دیگه خسته شدم
خلاصه امروز واسه بیوفیزیکال رفتم الماسیان که گفت قبلا پیش من اومدی گفتم بله گفت تاریخ طبیعی بهت کی دادم گفتم یادم نیست
اونم اولش گفت بچه رسیده و همه چی خوبه از منشیش خواست پروندم رو در بیاره
بعد منشیش گفت دکتر 14 اسفند اونم گفت پس 36 هفته هستی البته گفت ریه و همه چی بچه رسیده و وزنشم 2800 بود
اما وقتی رفتم پیش دکترم

و سونو اخر رو دید و چون منم به خاطر معده درد و تهوع 1 کیلو خرده ای کم کرده بودم نطرش رو عوض کرد و گفت هفته اول اسفند بیا واسه زایمان
چون این سوتو میگه 36 هفته ای من زودتر از 38 هفته و چند روز زایمانت نمیکنم
اصن ریختم بهم هرچی گفتم سری قبل این طوری گفتید دسگه گوش نداد
اخه چرا هر دکتر یک حرفی میزنه الان اگه مت لین سونو اخر رو پیش الماسیان نمیرفتم انقدر اعصابم بهم نمیریخت

حالا موندم چی کار کنم من مطمینم اگه امروز سونوم رو پیش همون صدری میرفتم میزد 37 هفته و دکترمم تاریخ زایمان رو عوض نمیکرد
اخه من همه کارامو کردم و واقعا معده درد امانم بریده دیگه اصلا حوصله ندارم یک هفته دیگه صبر کنم واقعا خسته شدم

حالا میخوام نظر شما رو بدونم کسس مورد مشابه ای داشته

ممنون میشم کمک کنید
Lilypie Pregnancy tickers
اخه میدونین چیه الماسیان اصرار به این داره که روند کارش تا اخر یکیه چرا اولش گفت خوبه و تو اگه بخوای فردا هم میتونی زایمان کنی
اما بعد که منشیش گفت حرفش تو سونو اول 14 بود گفت نه 36 هفته ای
Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سونوهای اول معتبر ترن..و در ضمن تاریخ زایمان رو بیشتر بر اساس تاریخ پریودی در نظر میگیرن
حالا بچه کوچیک و نارس بیاد دنیا و زردی بگیره که بیچاره میشی...حالا بعدا میفهمی چی میگم ولی حاملگی از روزای اول بچه داری اونم با بچه کوچیکتر از حد معمول راحت تره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738