2733
2734
هنوز خیلی مونده تا زایمانم ولی وقتی خونه تنهام همش به اون لحظه که از شوهرم دارم خداحافظی میکنم و تنها دارم میرم که بستری شم فکر میکنمو گریم میگیره از دردی که میگن بدترین دردیه که یه ادم میتونه تحمل کنه میترسم.اونایی که تجربه دارین میشه یکم دلداری بهم بدین
میترسم برای دیدارم از بهشت به جهنم آید...مادر است دیگر!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوووووو هنوز خیلی مونده که دختر

درد نداره که. میری دو ساعت جیغ ویغ میکنی بعد یه نینی میگیری بغلت میای بیرون

هرچی ماهرانه تر جیغ بزنی یه نینی تپل تر بهت میدن
مرا حبس کن در آغوشت، من, برای حصار بازوان تو، مجرم ترین زندانی ام ...!!
2728
به این فکر کن که طبیعی زایمان کنی همون روز سرپا میشی زودی هم بدنت برمیگرده

بعدش راحت میتونی به خودت و بچه ت برسی
سزارین هم راخته . . . 24 ساعتش بعد همه کارامو خودم میکردم
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند
2738
من سزارین کردم خیلی راضی بودم خدا رو شکر خیلی زود هم سرپا شدم
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
من زایمانم مرداده

سعی میکنم خودم و برای طبیعی آماده کنم. اگر هم مجبور به سز شدم خوب دیگه چاره ای نیست

ولی ترس نداره ملینا. این همه زن زایمان کردن و هیچ اتفاقی براشون نیفتاده.

اگه از الان بخوای ترس به خودت راه بدی اذیت میشی.
ملینا اگه این گاز ضعیف باشه بهتره.

در حدی که یه کمی دردت و تسکین بده. اگه بخواد قوی باشه نمیتونی سر دردهات تمرکز کنی و زایمانت بیشتر طول میکشه
هرچی به خودم میگن این همه زن هیچ کدوم از درد زایمان نمردن ولی بازم میترسم.اخه من حتی یه امپولم میخواستم بزنم بیمارستانو رو سرم میزاشتم چه برسه زایمان
میترسم برای دیدارم از بهشت به جهنم آید...مادر است دیگر!!!
2706