2733
2734
عنوان

بارداری 5قلویی

3842 بازدید | 68 پست
سلام
من 5قلو باردار شدم بعداواخربرج7در20هفتگی سقط کردم الان بااینکه سه ماه گذشته هنوز افسرده ام حالا می خوام ازتون بپرسم احتمال اینکه دوباره چندقلوباردار بشم هست یانه؟
ما آمده ایم تا با زندگی کردن قیمتی پیدا کنیم نه به هرقیمتی زندگی کنیممممممممممممممممممم.......................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علت سقط معلوم نشد ولی دکتر گفت چون رحمت جانداشته حالم هم خیلی به هم میخورد شاید هم جاکن شدند.ناراحتم چون بهشون عادت کرده بودم راستی توی سونوگرافی 4تابودند بعدازسقط 5تاشدند
ما آمده ایم تا با زندگی کردن قیمتی پیدا کنیم نه به هرقیمتی زندگی کنیممممممممممممممممممم.......................
2728
وای 5قلوواقعااااااا
₪خداااایاشکرت به خاطرمعجزه ای که بهم بخشیدی امام رضاممنونم ازضمانتت ان شاالله روزی بشه که همه منتظرامامان شده باشن ااالهی امین₪ ¤¤خاله هابرای سلامتی نی نی خودموخودت صلوااااااااات¤¤
سابقه سه قلویی داشتیم ولی من چون تنبلی تخمدان داشتم فقط قرص کلومیفن ولتروزول چندماهی استفاده کردم.
2738
ای جان خداان شاالله زودزودمامانت کنه عزیزم
₪خداااایاشکرت به خاطرمعجزه ای که بهم بخشیدی امام رضاممنونم ازضمانتت ان شاالله روزی بشه که همه منتظرامامان شده باشن ااالهی امین₪ ¤¤خاله هابرای سلامتی نی نی خودموخودت صلوااااااااات¤¤
زهرا خوب ریسک 5قلویی خیلی خیلی بالاس....

معلومه که رحم جا نداره واحتمال سقط شدیدا بالامیره....

اگه بعدها 2قلو باردارشی چون میگی دوست دارم میگم ..خوبه!
شاید طبیعی نشه ...ولی میتونی بری سراغ ای وی اف برای 2قلو شدن
یه دوش آب گرم...یه لباس راحت...یه موسیقی ملایم....یه چای تازه دم...به درک که خیلی ازمشکلات حل نمیشه....
2706