2410
2553
عنوان

بازی و سرگرمی...نی نی های 1 سال به بالا

51101 بازدید | 352 پست
سلام دوستان
من همیشه فکرم مشغول پسری هست
دوست دارم باهاش بازی کنم
نه هر بازی ایی
چیزی باشه که برای رشد هوش و تکامل فکریش مناسب و بجا باشه
بازی های این روزهای ما:
من و محمد ساجد با هم دالی بازی میکنیم
کارت رنگ و اشکال و فعل ها رو انجام میدیم...
نقاشی میکنیم
رنگ انگشتی میبریم حموم
گل بازی میکنیم
حلقه های هوش رو میندازیم
خونه سازی درست میکنیم
و بادکنک بازی
و خیلی چیزای دیگه
یادم بیاد مینویسم
همه هستی من...همسرم...پسرم...دخترم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دخملی من خیلی پر جنب و جوشه...6 ماهگی چهاردست و پا رفت و ده ماه و نیمگی راه افتاد ...دوست داره به همه چیز دست بزنه و بازی کنه
منم خیلی باهاش بازی میکنم
مثلا پیشی میشم و چهار دست و پا میرم و میو میو میکنم اون هم ادای منو میخواد دربیاره میو میو میکنه یا هاپومیشم هاپ میکنم یا جوجه میشم جیک میکنم .....
براش چشم چشم دو ابرو میکشم .....با لگو برج میسازم و دونه دونه رنگها رو براش میگم .....شعر میخونم و گاهی یک نمایش عروسکی کوچولو با عروسکاش راه میندازم ....مثلا جوجو میاد غذا میخوره نوک جوجه رو میبرم تو ظرف غذا ....یا خرسی میاد با پیشی بازی میکنه
گاهی یک تشک یا پتوی نرم پهن میکنم بعد با دخملی روش غل میخوریم و بازی میکنیم .....از خنده غش میکنه و سعی میکنه مثل من غل بخوره....
گاهی یک سبد میارم و از دخترم میخوام دونه دونه لگو هاشو توش بندازه و هر بار که یکی میندازه تشویقش میکنم اونم غرق شادی میشه
گاهی میبرمش بیرون تو حیاط با هم به پیشی ها غذا میدیم .....از دیدن اینکه حیوانات غذا میخورن خیلی ذوق میکنه و براش حرف میزنم ....مثلا میگم ببین پیشی داره شیر میخوره ....وقتی میریم تو حیاط خودش میگه پیش (یعنی پیشیو صدا میکنه)
چون شنیدم اگه با دستاش کار کنه براش خوبه و چون فعلا نمی تونم خمیر بازی یا گل سفال بهش بدم گاهی یکم کته نرم که حسابی پختم رو جلوش میگذارم که حسابی خرابکاری کنه و بازی کنه و به سر و صورتش بماله .....گاهی هم ژله درست میکنم و بعد ریز میکنم که اگه تو دهنش برد تو گلوش نپره و میدم حسابی میماله به سر و کلش و بازی میکنه!!!!
2714
چه خوبه که اینا رو میگی مامان خوب.
منم برای پسرم ترانه های کودکانه میذارم و باهاش می رقصم و .... اونم کیف می کنه. بولینگ بازی و توپ بازی و با عروسکا بازی کردن ...
من امسال میخوام خوب باشم , میخوام بهتر باشم , صبورتر و آروم تر .... خدایا کمکم کن یادم نره.
2706