2737
2734
عنوان

متخصص زنان قم

225490 بازدید | 1052 پست
لیست متخصصین و فوق تخصص های زنان زایمان و نازایی در قم

و نظر دوستان
===================================================================

دکتر آهنگران

منصوره مامان محمدین

1388/8/12 12:52 ق.ظ

عسل چون من تا ماه هفتم پیش بهاءالدینی میرفتم دکتر بد اخلاق بی حوصله و پولدوستی بود مفت هم گرون بود بعد به پیشنهاد چند نفر پیش دکتر آهنگری میرفتم فوق العاده مهربان و با حوصله و با سواد بود و واقعا دو ماه آخر برام شانس اورد ببین تو ایزدی میشینه و سرش هم فوق العاده شلوغه
..........................................................................................................................

Online دماوند

1392/11/12 7:36 ب.ظ

دکتر اهنگران تجربه زیاد مهربان عضوهیئت علمی دانشگاه خوش برخورد متخصص درزمینه طایمان طبیعی باحوصله مطب سعیدی ولی درمانگه بیمارستان ایزدی هم مینشیند پرسنل بیمارسان خیلی ازازش تعریف میکنند 36704141
...........................................................................................................................

تک تنها
+2

1392/11/14 10:01 ق.ظ

ترانه جان من خودم 4 سال پیش زیر نظر دکتر اهنگری بودم.
تا 4 ماهگی انقدر حالم بد بود بد ویار بودم حتی یه سرم یه امپول تقویتی بهم نمیداد....... بعدم اون موقعه تو بیمارستان بودایزدی بود باید از صبح میرفتم تا 1 یا 2 اسیر بودم. اونجا دانشجو هم میومدن داخل اصلا نمیشد درست به حرفی........ خلاصه من که اعصاب نداشتم دیگه ...
بهش میگفتم سرم میگفت با دارو مخالفم........ منم دیدم هی وزنم داره میاد پایین بنیه بدنیم ضعیف بودم لاغر مردنی........ ترجیحا دکترمو عوض کردم. من که راضی نبودم از اهنگری باز مال من 4 سال پیش بود.پیش ریاحی پور رفتم شربت داد مال شوزش معدم ...... امپل تقویتی سرم........... بنیه بدنم زیاد خوب نبود هفته ای 2 تا امپل تقویتی میزدم............ هفته ای 1 سرم......... بعدم که بهتر شدم تک دانه انبه با گوشت کباب میخوردم.پسرمم 3 کیلو 50 گرم بود به دنیا امد........بیمارستان ایزدی..... جمعه بود. راحت بود دانشجو کسی نبود بریزن سرم.

........................................................................................................................................... جزیره آنلاین پست ها : 10968عضویت:1391/4/31 1393/1/20 - 4:49 عصر دکتر آهنگری رو من توی بیمارستان ایزدی رفتم پیشش تشخیصش بد نبود اما خیلی تند تند و با لهجه حرف می زنه من خیلی از حرفاش رو نمی فهمم و اینکه به شدت شلوغه اتاقش چندتا مریض به علاوه ی یکی دوتا ماما که کنارش هستن آدم رو کلافه می کنه خیلی هم خوب به حرفات گوش نمی ده البته چون عجوله +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

دکتر زهرا ابراهیمی

Online دماوند

دکتر زهراابراهیمی دکترباتجربه مهربان خوش برخورد ولی مطبش شلوغه تشخیص بیماری زنان عالی مطب بلوارامین 32909474
.................................................................................................................................

پری جون گیلاس
+1

1392/11/13 7:34 ب.ظ

زهراابراهیمی بایدسه هفته جلوتروقت بگیری سه هفته خیلیه شایدادم یه مشکل واسش ایجادبشه فوری به دکترنییازداشته باشه
............................................................................................................................

هانی

1392/11/14 2:04 ب.ظ

ابراهیمی هم چن تا چن تا مریض میبینه خیلی هم با عجله ویزیت میکنه طوری که من چند بار یادم رفت بگم مشکلم چیه ازبس اتاقشون شلوغ بودکلی هم باید مطلل بشی کلا ازش راضی نبودم
.................................................................................................................................

اکرم.
+1

1392/11/14 1:24 ب.ظ

دکتر ابراهیمی مطبش شلوغه. من موقعی ک میرفتم ساعت 3ظهر تو تابستون میرفثم جلو مطبش با ی عالمه خانوم مینشستیم تو صف تا منشیش بیاد اسممونو بنویسه.
دقیقن عین صف شیر قدیم
ولی دکتر خوبیه. فقط داروهای تهوع آور وحشتناک زیاد میداد واس عفونتم منم هرچی اصرار میکردم ننویس میگفت باید بخوری!!!
....................................................................................................................................

fanoos
+1

1392/11/16 11:38 ق.ظ

در مورد ابراهیمی شنیدم از بس همه رو سزارین میکنه اخطار گرفته.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

دکتر اردستانی

fanoos

1392/11/14 12:18 ب.ظ

سلام

بعد از بارداری به توصیه دوستان قمی دکتر اردستانی رو انتخاب کردم. و تا ماه 4-5 میرفتم پیشش. خوش برخورد بود ولی نکات منفی: با این که همیشه وقت قبلی می گرفتم ولی حداقل دو ساعت معطلی داشت تا نوبتم بشه. کمرم داغون می شد روی صندلی های بیخود مطبش. جعبه جعبه دارو میداد که البته من نمیخوردم. الان دیگه خیلی از دکترا سونو و آزمایشات ان تی رو میدن ولی اون نداد و وقتی من بهش گفتم گفت اگه میخوای بنویسم و با این که گفتم بنویسه فقط سونو رو نوشت بدون آزمایش که فایده نداره. وقتی هم که جواب سونو رو بردم ماماش برد و اومد بیرون و گفت مشکلی نداره در حالی که بعدش فهمیدم جواب سونو نشون داده که جفتم پایینه و باید بیشتر رعایت میکردم تا خدایی نکرده دچار سقط نشم و من نمی دونستم(خدا رو شکر در این زمینه مشکلی پیش نیومد)
اما اون چه باعث شد دیگه پیشش نرم این بود که چندتا چندتا مریض میدید. آخرین باری که رفته بودم نیم ساعت تو اتاقش بودم برای یه معاینه ساده و شنیدن صدای قلب نی نی. یکی اومده بود قرار عمل هماهنگ میکرد. یکی اومده بود یه دارو تبلیغ میکرد. یکی مشکل عفونت داشت و....احساس میکردم تو یه مغازه ام که هر مشتری یه خواسته ای داره. اومدم بیرون بیچاره همسرم داشت سکته میکرد. نگران شده بود که چه اتفاقی افتاده که این همه وقت داخل اتاق دکتر بود.
خلاصه این شد که دکتر اردستانی رو گذاشتم کنار...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دکتر زهرا اشرفی

سامیه

1392/11/13 3:28 ق.ظ

دکتر زهرا اشرفی هم دکتر خوبی هستند سه روز تو هفته مطب هستن و مطبشون نسبتا خلوته و من فقط یکی دو بار رفتم پیششون و انشالله اگه باردار بشم بازم میرم پیششون چون هم راحت وقت میده مسیر مطبشون خوبه که تو بلوار امینه و یکی یکی مریض رو ویزیت میکنند و ...
البته من خدا رو شکر مشکل خاصی نداشتم تا تخصص خاص ایشون رو تجریه کنم ولی از لحاظ اخلاقی و مکانی و زمانی خوب بود
................................................................................................................................

fanoos

1392/11/14 3:10 ب.ظ

بعد از اردستانی رفتم پیش اشرفی و مهم ترین دلیل هم این بود که تک نفره ویزیت میکرد. دکتر خوب و مهربونیه ولی وقتی میری داخل اتاقش انگار همش عجله داره کارت زودتر تموم بشه و این باعث می شد که من همیشه هول کنم و سوالام یادم بره.
یه مشکل دیگه هم این که مطبش کوچیکه و گاهی مجبور میشی سر پا بایستی چون صندلی ها زود پر میشه.
چون من مشکل خاصی نداشتم خیلی دستم نیومد که چقدر تبحر داره ولی برای بارداری بعدی شاید بازم انتخابش کنم و مهم ترین دلیل هم همونیه که گفتم.
تک تک ویزیت کردن یعنی احترام گذاشتن به مریض و حریم خصوصیش. ................................................................................................................................................. بهار پست ها : 195عضویت:1393/1/20 1393/2/4 - 12:00 من پیش اشرفی رفتم یه دونه باردار با غیر باردار میرن داخل اول ماماش بارداررو معاینه میکنه وصدای قلب نی نی روگوش میدن واون غیر بارداره با دکتر صحبت میکنه وقتی کارش تموم شد اون باداررو دکتر ویزیت ممیکنه شنیدم دکتر سیاقتی هم نفره ویز یت میکنه
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دکتر بها الدینی

منصوره مامان محمدین

1388/8/12 12:52 ق.ظ

عسل چون من تا ماه هفتم پیش بهاءالدینی میرفتم دکتر بد اخلاق بی حوصله و پولدوستی بود مفت هم گرون بود بعد به پیشنهاد چند نفر پیش دکتر آهنگری میرفتم فوق العاده مهربان و با حوصله و با سواد بود و واقعا دو ماه آخر برام شانس اورد ببین تو ایزدی میشینه و سرش هم فوق العاده شلوغه
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

دکتر پور مجیب

nini.dr

1392/11/12 5:56 ب.ظ

زهرا عزتی و پور مجیب هم خیلی تعریف کردن اما چون شنیدم شلوغه نرفتم اونا مطبشون خیابون حاج زینل کوچه +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ دکتر جدید _______ جزیره آنلاین پست ها : 10968عضویت:1391/4/31 1393/1/20 - 4:49 دکتر جدید توی درمانگاه دی باجک می شینه و مطبش هم همون ساختمان دکتر پورمجیب و عزتی هست ایشون خیلی با حوصله و خوش اخلاقه توی درمانگاه یه نفر یه نفر می بینه و کلی به حرفای من گوش می ده و من از برخوردش آرامش عجیبی می گیرم اما هنوز خیلی با تشخیصش کاری نداشتم +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ دکتر زهرا خالصی ___________ مهسا پست ها : 25عضویت:1392/10/30 1393/3/2 - 10:25 صبح راضیه مرضیه جان در ضمن در مورد متخصص زنان هم به نظرم اول دکتر خالصی... بعد دکتر زهرا ابراهیمی و بعد دکتر سیده فاطمه شبیری همه جوره خوبن. مخصوصا دکتر خالصی هم دقیقه هم به حرفای مریض خوب گوش می ده هم هر سری فقط دو نفر رو می فرستن داخل و هم در مورد پول مراعات حال مریض رو می کنه..... ............................................................................................................................................. مهسا پست ها : 25عضویت:1392/10/30 1393/3/3 - 3:59 دکتر خالصی آدرش بلوار امین ابتدای کوچه دکتر صادقی.... تلفن: 32933356 دو نفر دونفر می فرسته تو.. خیلی هم منظمه.. منشیش اصلا نمی ذاره کسی بی نوبت بره تو حواسش جمعه سنورا پست ها : 583عضویت:1390/12/1 1392/12/7 - 5:50 گل رز ، دکتر حالصی خیلی دکتر خوبیه ولی سرش خیلی شلوغه ... من دکتر مهربونی میخوام که هم برام وقت بذاره هم دلگرمم کنه ... خانم دکتر خالصی این دلگرمی زیاد رو به من نداد ب خاطر لکی که دیده بودم. .. البته حق دارن و باید احساس مسئوالیت رو باید داشته باشن ک توی این شکی نیست ... .............................................................................................................................................. سنورا پست ها : 583عضویت:1390/12/1 1393/1/18 - 12:33 ] سلام گل رز جان .. خوبی؟ سال نو مبارک :)... خالصی درجه ی اول و عرب مقصودی هم بعد از خالصی . یزدانی رو نمیشناسم. ولی خالصی رو اگر انتخاب میکنی انتظار نداشته باش همه سوالاتت رو جواب بده .. فرصت کمی داری که سوال بپرسی . پس فقط سئوالای مهمت رو بپرس. بعدش هم خالصی ب نظرم زیاد آرامش بهت نمیده ... یعنی اصلا خیال آدم رو راحت نمیکنه . شاید مگر اینکه واقعا مشکلی نباشه ... ولی خب دکتر خوبیه.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

دکتر مهرانه دیانت

هانی
+2

1392/11/16 12:31 ب.ظ

اکرم جون مهرانه دیانت متخصص زنان هستند و 2سال و9ماه پیش که من ولیعصر زایمان کردم ایشون هم چن تا عمل داشتند و بیماراشون ازشون تعریف میکردن مطبش هم همون جایی هستش که گفتی 100%مطمئنم دکتره نه ماما ........................................................................................................................................................ «فاطیما» پست ها : 330عضویت:1391/10/11 1392/12/11 - 12:40 عصر اکرم جون من پیش دکتر دیانت میرم دکتر خیلی خوش اخلاق و مهربونیه و یک نفری هم ویزیت میکنه که من این مورد را خیلی میپسندم علمش به روزه وخیلی اروم و خوبه من که خیلی راضیم ...................................................................................................................................................... هانا64 پست ها : 757عضویت:1392/11/19 1392/12/15 - 4:39 عصر من دکترم دیانت بود سزارین ..منکه راضی هستم خوش اخلاق و اروم ................................................................................................................................................ اکرم. پست ها : 2613عضویت:1392/2/27 1393/2/17 - 4:05 عبدخدا من هردفه رفتم 4 نفری ویزیت کرده. دیانت بنظرم عالیه. اصلن پروسه درمانو طول نمیده. داروی اضافی نمیده، تک نفره ویزیت میکنه . البته هنوز نتیجه نگرفتم اگه نتیجه گرفتم میام میگم ............................................................................................................................................... «فاطیما» پست ها : 330عضویت:1391/10/11 1393/2/23 - 12:49 ] سلام من 18 اردیبهشت با دکتر دیانت تو بیمارستان ولیعصر سزارین کردم واقعا عالللللللللللللی بود به تمام معنا شب اولین بار که باید بعد عمل راه بری خودم تنهایی راه رفتم کل عملم هم از زمان تزریق امپول بی حسی تا وارد شدنم به ریکاوری نیم ساعت شد بعد عمل هم تا ساعت 8 شب درد نداشتم و بعد از اون هم یه درد خفیف بعد از مرخص شدن هم اصلا مسکن استفاده نکردم والان بعد 5 روز هم خوب راه میرم و هم میتونم کارام را بکنم دکتر دیانت واقعا عالی بود
آقای دکتر ریاحی پور

Online دماوند

اقای دکتر ریاحی پور تشخیص بیماریهای زنان یائسگی عالی کارعالی ولی جدیدابه علت کهولت سن سزارینهای انجام شده کمی طول میکشه که منجربه بسری شد ن نوزاد میشودمطب فوق العاده شلوغ 32926550

یوما

1392/11/14 7:11 ب.ظ

سلام
من دو تا سقط داشتم
پیش استانه و بها الدینی و عرب مقصودی و هیوری و....رفتم
هیچ کدوم به اندازه ی دکتر ریاحی پور دقت و توجه نداشت به بیمارش
خدا خیرش بده طی یکسالی که پیشش میرفتم
خیلی وقتا دیدم که به مریضای که از نظر مالی مشکل داشتن کمک میکرد
هزینه عملش هم از همه کمتره بود
به من و اکثر خانما هم توصیه ی موکد میکرد که قم زایمان نکنیم
منم رفتم تهران
بیمارستان ارش
شب رفتم فردا صبحش زایمان کردم
24 ساعت بعد مرخص شدم اومدم قم
اصلا نفهمیدم
همش دعاش میکنم دکتر ریاحی پور رو

دکتر فاطمه سالم

Online اکرم.

1392/11/16 2:18 ب.ظ

دکتر فاطمه سالم عمل سزارین زنداداشمو انجام داده. جای بخیه ها خیلی بد مونده و هنوزم بعداز چندسال بعضی مواقع جاش تیر میکشه
دکتر ابوالقاسم سامانی

فرنوش

1392/11/16 10:10 ق.ظ

سلام دکتر منم ابوالقاسم سامانی بود جاریم و دوستمم پیشش رفتن راضی بودن
یه خوبی که داره چند نفر چند نفر مریض راه نمیده اتاق خیلیم با حوصله ست فقط یه ایرادی که داره اینه که سنش رفته بالا یخورده فراموشکاره بعضی چیزا رو باید بهش یاداوری کرد اصلا هم پولکی نیس امسال دوستم که سزارین کرد شرایط کار همسرش بهش گفته بود دکترم گفته بود هر چقد تونستی بده و اصلا اگه خواستی نده
خودمم از عملم راضی بودم خیلی

مطبش خ هفت تیر ابتدای حاج زینل کوچه یکم تلفن 36505448

روزای شنبه یکشنبه و دوشنبه قم هست نوبت دهیشم حضوریه از ساعت 1.30 تا 7 هم مطبش بازه

دکتر سیاقتی

Online اکرم.

1392/11/14 10:44 ب.ظ

پیش یه دکتر دیگه به اسم سیاقتی هم رفتم. یکی یکی و باحوصله ویزیت میکرد.ولی هیچی بارش نبود والاع

منو تقریبن 3 سال پیش الکی الکی واسه ی تشخیص اشتباه کورتاژ کرد. رفتم سونو بعد جوابو بردم پیشش گفت تو بچه دار شدی سقط کردی!!!
البته اون سونوگرافی ک رفتم خیلی بد بود. اسمش دکتر ملائی اول خیابون 7تیر

خلاصه دکتر بهم گفت 7 صبح بیمارستان ایزدی باش.من رفتم. تا ساعت 2ظهر گشنه و تشنه و تنها

آخرش خانوم دکتر سیاقتاومده بود بیمارستان انگار خیلی عجله داشت زود رفت منو سپرد دست ی دکتر دیگه عمل منو انجام داد. بعد رفتیم جواب آزمایشو گرفتیم گفتن اصلن بچه ای درکار نبوده
ازون موقع نگرانم نکنه بخاطر اون کورتاژ دیگه بچه دار نشم
.....................................................................................................................................

مامان کوچولو

1392/11/25 10:21 ب.ظ

دکتر زهرا سیاقتی
من6سال پیش کل دوران بارداریموپیش ایشون گذروندم برای زایمانمم خودشون اومدن البته300گرفتنزایمانم طبیعی بود توی بیمارستان ولیعصر!
الانم که حاملم پیش ایشون میرم!از لحاظ اخلاقی مهربون وباحوصله هستن بیمارهارو تک تک ویزیت میکنن فقط گاهی به خاطر شلوغی مطب باید1-2ساعت معطل شد!برای زایمان من به موقع بیمارستان اومدن وتمام کارهای مربوط به زایمانموبه شخصه انجام دادن!من درد نداشتم وبا آمپول فشارزایمان کردم در نتیجه دکتر مجبور بود برای هر مرحله بیاد بیمارستان چند بار رفت وبرگشت اما منو معطل نمیزاشت وبرای مرحله زایمان به موقع ومهربون همراهم بود!
مطب ایشون میدان سعیدی-ک49-ساختمان پزشکان آراد
تلفن=36629805

دکتر شبیری
_________

هانی
+1

1392/11/14 11:05 ق.ظ

من سر زایمان اولم پیش دکتر شبیری بودم کلا دکتر خونسرد و خوبیه الکی جو واسترس نمیده داروی الکی هم نمینویسه همینطور سونو و آزمایش بی دلیل
فقط مریضارو چن تا چن تا میفرسته داخل که شاید زیاد جالب بناشه من باهاش راحتم واسه بچه دومم پیش خواهر زاده شون چکاب میشدم ایشون هم خوب بودن
الحق و والانصاف سزارین دکتر حرف نداره عالیه من ازشون راضی هستم
...................................................................................................................................

مهدیا

1392/11/16 12:32 ب.ظ

سلام به مادر ان قم
من اهل قم نیستم
ولی دو سالی هست که قم زندگی میکنم

من یکسال پیش ناخواسته باردارشدم حاملگی پوچ اعلام شد ساک دیده شد ولی زرده و قلب دیده نشد هفته بعدشم با خونریزی کم سقط شد خیییییلی ناراحت بودم وعذاب کشیدم پیش شبیری می رفتم هنوز معلوم نبود که چمه برا لکه بینی پیشش رفتم من هنوز تو خوشحالی حاملگیم بودم و لکه بینی رو چیز عادی میدیدم چون دوربریام حتی با حاملگیهای که مدام خونریزی داشتن بچه شونو به سر رسوندن به همین دلیل خوشحال بودم که وقتی وارد مطب شلوغ شبیری شدم و شوکه شده بودم اصلایادم رفت چی میخواستم بگم ولی اون با ازمایشات و سونو راحت گفت شاید تو حامله نباشی دنیا رو سرم خراب شد دلم میخواست همنجا یزنم زیر گریه شبیری و خیلی از دکترا براشون این چیزا و گفته راحت سقط وو.. براشون راحت شده اخه درسته که سرت شلوغه ولی ای کاش به اینم فکر میکردی که تو هنوز خانومی و زن که حساس ترین موجوده یه کمی خودتو بذاری جای مریضای بیچاره ای که بعضیاشون بعد از چندین سال باردار شدن اخه باید سریع حرفهای رو که رو مریضا تاثیر میزاره و باید کم کم بگی ... من با ان حرفش فشارم افتاد چشام سیاهی رفت ...

دکتر صموتی

fanoos

1392/11/13 2:57 ب.ظ

خانم صموتی:

بعد عبد خدا رفتم پیش صموتی. گفت زخمت اصلا چیز مهمی نیست و یه دارو دیگه داد و گفت اصلا خانومی که تا حالا باردار نشده زخمش رو فریز نمی کنن مگر این دیگه هیچ چاره ای نباشه. خلاصه با دارویی که داد خوب شدم.
بعد یه مشاوره پیش از بارداری رفتم پیشش. فکر کنم هزینش 15 تومن شد و حدود نیم ساعت طول کشید.
یه سری سوالات کرد و یه پرشسنامه داد که پرش کنم و منم هر چی سوال داشتم پرسیدم. بعد گفت دختر میخوای یا پسر و یه سری دستورات هم در این زمینه داد. و راهنماییم کرد که پیش از بارداری برم قلبم دندونام واکسن ها و... چک کنم. و حتی المقدور واکسن سه نوبته هپاتیت بزنم و یه سونون بدم که مشخص بشه تخمک گذاری حدود چه دوره از سیکل هست و....
اینا باعث شد که من برای بارداری کاملا آماده باشم.

................................................................................................................................

fanoos

1392/11/14 2:53 ب.ظ

اکرم جان خانم صموتی دکتر نیست یه ماماست با 35 سال تجربه

آدرسش
خیابان ساحلی-بین کوچه 6و 8-پلاک 698
تلفن
2917717
2931466
2920681
مرکز مشاوره مادران و نوزادان

...................................................................................................................................

ملیحه
+2

1392/11/17 12:10 ب.ظ

خانوم صموتی
خیلی دکتر خوبی هستن،بسیار با تجربه ،با حوصله،و مهمتر از همه اینکه اصلا استرس بهتون نمیدن
من خدارو شکر بارداری خوبی داشتم ولی کلا دلگرمیم به ایشون بود
برای زایمانمم اومدن ،خدا خیرشون بده ،من با راهنمایی های ورزشی ایشون تو ماه های اخر تونستم طبیعی،در زمان کوتاه،و بدون بخیه زایمان کنم!
اینبارم پیش خود ایشون میرم
مثلا دستیارشون گفت تو هشت هفته برو سونوی قلب
من گفتم خانوم صموتی من حالم خوبه اگه میشه دیرتر برم،گفتن موردی نیست با غربالگری یکی کن پایان سه ماه برو،هم هزینه نمیکنی،هم سونو دوبار نمیری!
بنظر من اگه دچار مشکلی نیستین که نیاز به متخصص داشته باشه خانوم صموتی واقعااااا دکتر خوبی هستن

مهدیا
+1

1392/11/17 2:01 ب.ظ
ملیحه منم با صموتی موافقم جون منم پیشش رفتم یعنی یه نگاه به آز و سونو کرد و سریع گفت وقتی قلب رو دیدی بیا انگار فهمیده بودچی شده خب هر چی هست با تجربه هست ........................................................................................................................................................ سنورا پست ها : 583عضویت:1390/12/1 1392/12/15 - 5:47 عصر صموتی سیستم خاصی داره . اول میری پیش یه مامای دیگه بعد میری پیش خودش. داخل اتاق خودش هم باز یه مامای دیگه هست ولی پیش میزخودش که میری تکی هستی . تخت معاینه اش هم که پشت پرده است.

دکتر نرگس طاهری

Online دماوند

دکتر نرجس طاهری عالی تشخیص دقیق مطب 30متری کیوانفر وتهران 36606809 ………………………………………………………………………………………………………………………………………… جزیره آنلاین پست ها : 10968عضویت:1391/4/31 1393/1/20 - 4:49 عصر ] سلام من پیش دکتر طاهری رفتم خیلی خوش برخورده سواد و تشخیصش خیلی خوبه اما چندتا مشکل داره 1-روزهای کمی توی هفته قم هست و نوبت گرفتن ازش مصیبته 2- منشی بداخلاقی داره 3- یه ماما هم کنار دستش نشسته و گاهی اوقات با هم حرف می زنن که ادم احساس می کنه به حرفای مریض گوش نمی دن 4- و مشکل خیلی از دکترای زنان که جندتا چندتا ویزیت می کنن ....

دکتر مریم عبد خدا

nini.dr

1392/11/12 5:55 ب.ظ

من پیش دکتر مریم عبد خدا رفتم بنظرم خوب بود از چند نفر پرسیدم مطبش فلکه زنبیل ساختمان باران تلفن 2930405

faatimaa

1392/11/13 2:07 ب.ظ

شماره مطب دکتر عبدخدا اینه 32919661
آدرس : فلکه زنبیل آباد ، ساختمان باران ، طبقه4

منم دکترم عبدخداست ... خیلی خیلی راضی ام . از شهریور ماه ینی از قبل از بارداری تحت نظرشون بودم . میخواستم اگر برای دوران بارداری مناسب نیست عوض کنم که دیدم خیلی خوبه و ازش خیلی راضی ام ...
کاملا همه چی از زخم رحمی که شهریور برام درمان کرد تا آخرین باری که رفتم پیشش ویزیت رو یادش هست و نیاز نیست هربار توضیح بدم .
ماما نداره و همه کاراش رو خودش انجام میده که این خیلی عالیه .
خیلی مرتب و تر تمیزه که این برای من خیلی مهم بود .
همه ی آزمایش ها و سونوها رو سروقتش میده .
تمام سوالاهام رو با حوصله و کامل جواب میده .
دارو زیاد و بی رویه نمیده اما هرچی رو تشخیص بده بهش نیاز دارم برام تجویز میکنه .
یه کوچولو که وزن کم میکنم دعوام میکنه و کاملا دلسوزانه کار میکنه .
راحت وقت میده.
معمولا هم یک نفری ویزیت میکنه . برای من که تا بحال اینطوری بوده خدا رو شکر . در حضور یکی دیگه اصلا نمیتونم با دکترم راحت باشم .
شنیدم سزارین هاش رو خیلی خوب و تر و تمیز انجام میده و کسایی که ایشون عملشون کردن خیلی راضی بودن .
فقط از منشیش خوشم نمیاد ، یه کمی بی اعصابه! اما با کسایی که دیگه به عنوان مریض خانوم دکتر میشناسه و میدونه که مرتب اینارو تو مطب میبینه معمولا کمی بهتر برخورد میکنه. ولی خب اگر مرتب باشی و باهاش کل کل نکنی و رو نروش نری آرومه

......................................................................................................................................

fanoos

1392/11/13 2:45 ب.ظ

سلام دوستان

من فقط تجربیات خودم رو از دکترایی که رفتم میگم

دکتر عبدخدا:

من دو سه بار تو درمونگاه تامین اجتماعی پیش عبدخدا رفتم. بار اول بهم گفت رحمم زخم بدی داره و دارو داد گفت اگه خوب نشم باید فریز کنم. و بهم گفت برای پاپ اسمیر برم مطبش در حالی که رحمم زخم بود. اون روزی که من رفتم مطبش به غیز از من سه تا مریض دیگه بود که هر سه برای فریز اومده بودن.
بعد از یه دوره مصرف دارو رفتم دوباره درمونگاه پیش عبد خدا. معاینه کرد و گفت خوب نشده. میخوای یه دوباره یه دوره دارو مصرف کن بعد اقدام کن برا بارداری یا میخوای اقدام کن اگه بعد از یه مدت حامله نشدی دوباره مراجعه کن. من مونده بودم خوب شدم یا نه. وقتی هم که پرسیدم جواب درست و حسابی نداد. من نمیخواستم بارداریم با هیچ مخاطره ای همراه باشه و دکتر جواب روشنی برام نداشت.
خلاصه این شد که من تصمیم گرفتم دیگه پیشش نرم. احساس کردم بی تجربست...

......................................................................................................................................

اکرم.
+1

1392/11/14 1:24 ب.ظ

دکتر عبدخدا من هردفه رفتم 4 نفری فرستاده داخل.کمی هم پولیه. پروسه درمانو خیلی طول میده. ولی دلسوزه. نسخه میده میگه برو حتمن داروهاتو از فلان داروحونه بگیر
تابلواه که از اون داروخونه کمیسیون میگیره. بنظر من خیلی دارو میده. والا من هرسری رفتم ی گونی دارو گرفتم

...............................................................................................................................

گل رز

1392/11/15 1:43 ب.ظ

سلام
منم یکی دوبار برای بارداری پیش عبدخدا رفتم بنظرم خیلی عجوله و زود آدمو می ترسونه و تو دلمو خالی کرد منم اتفاقا دنبال دکتری بودم که اینجوری نباشه
بعد اون رفتم پیش خانم بیوس ایشون هم ماماست اما سرش خیلی شلوغه و خیلی خوش برخوردو مهربونه یه نفری می فرسته داخل وخدا روشکر توی این دو نوبت که من رفتم ازش راضی بودم و اصلا آدمو نمیترسونه ............................................................................................................................................. Faatimaa آنلاین پست ها : 1028عضویت:1391/12/19 1393/2/9 - 3:00 صبح مامان آیدا جون منم از شهریور تحت نظر عبدخدام ... خیلی هم راضی ام اگر حتما میخوای سز بشی زیر میزی همه دکترا همین حدوداست ، البته دکترایی که کارشون خوبه ... اتفاقا من تعریف سزارین عبدخدا رو خیییییییییییییییییییییلی شنیدم ... از چند نفر که عبدخدا عملشون کرده شنیدم اصلا درد نداشتن و حتی موقع ترخیص خودشون نی نی رو بغل کردن . خیلی هم زود راه افتادن و تونستن به راحتی به کاراشون برسن . میگقتن شکم رو کم میشکافه و تمیز هم بخیه میکنه ، اینطور که میگفتن جای عملشون نمونده ... نمیدونم میدونی یا نه اما عبدخدا متخصص جراحی زیبایی هم هست و طبیعی که تر و تمیز کار کنه ! ایشالا نی نیت رو صحیح و سالم و به موقع بغل بگیری ... درضمن منم امام رضا رو بهت پیشنهاد میکنم اگر میخوای تو قم زایمان کنی ... تجهیزاتش خوبه ، تمیزه و نوساز ، عبدخدا هم دکتر این بیمارستان هست ... یکی از اقوام ما تو این بیمارستان مشغول به کاره،خیی تعریف میکنه از دکتراش و رسیدگیشون و... الان خانومش بارداره همونجا قراره زایمان کنه .

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دکتر عرب مقصودی

Online دماوند

دکتر عرب مقصودی مناسب جهت دوران بارداری تشخیص عالی باحوصله مهربان مطب فلکه زمبیل اباد ساختمان خاتم 32941200

قاصدک مهربون

1392/12/22 10:31 ب.ظ

دکتر عرب مقصودی
مطبشون خیلی شلوغه- بیمارا دو تا غیر باردار دو تا باردار میرن داخل اتاق
اما با حوصله هستن- خوب گوش میدن و خوب راهنمایی میکنن
واسه خانومای باردار که گوش شنوا و راهنمایی خوب میخوان به نظرم خوب هستن

دکتر زهرا عزتی

nini.dr

1392/11/12 5:56 ب.ظ

دکتر زهرا عزتی و پور مجیب هم خیلی تعریف کردن اما چون شنیدم شلوغه نرفتم اونا مطبشون خیابون حاج زینل کوچه یکم

fanoos
+1

1392/11/15 11:49 ق.ظ

ادامه ماجرای من
دو هفته مونده بود به زایمان که احساس کردم یه مشکلی پیدا کردم و چون زیاد تو اینترنت سرچ میکردم فهمیدم که با این مشکل نمیشه طبیعی زایمان کرد و در صورت زایمان طبیعی کمترین عارضه کوری بچه و بیشترین مرگ اونه

رفتم پیش صموتی و گفتم به نظر شما من این مشکل رو دارم معاینه کرد و گفت فکر نکنم این مشکل باشه ولی قطعی نگفت نه... من مونده بودم که اگه 1 درصد هم این مشکل باشه عوارضش غیرقابل جبرانه و فکر نکنم که جواب نمیشه

اشرفی که نبود و چون فرصتم کم بود رفتم درمونگاه بقیه الله که اون روز دکتر زهرا عزتی بود. خیلی شلوغ بود ولی وقتی نوبتم شد دکتر با دیدن وضعم همون حرف صموتی رو زد و گفت فکر نمی کنم اون مشکل رو داشته باشی ولی برای اطمینان بذار نمونه برداری کنم. و با اون شلوغی و با این که دکترا معمولا تو درمونگاه کاری برای آدم نمی کنن و ارجاع میدن به مطبشون ولی دکتر عزتی نمونه برداری کرد و گفت اورژانسی ببرم به آزمایشگاه پاتولوژی...و در نهایت مشخص شد که مشکلی نیست خدا رو شکر. من از این رفتار عزتی خیلی خوشم اومد و خوش برخورد بودنش. اگر مطبش این سمت شهر بود که خونه ما هست برای بارداری بعدی دکتر عزتی رو انتخاب میکردم.

آرزو

1392/11/20 2:21 ب.ظ

من پیش دکتر عزتی رفتم
خیلی مهربون و با حوصله و خوش بر خورده
و سه نفر سه نفر میفرسته تو

دکتر علوی
_________

صبا

1389/10/17 8:23 ب.ظ

رسپینا جون...جریان آشنایی من با دکتر علوی اینجوری بود که....
با وضعیت زایمان طبیعی رفتم بیمارستان و مراحل اولیه رو خیلی سریع طی کردم ولی تو مرحله آخر بچه نمی اومد و داشت برای تنفسش مشکل پیش می اومد. دکتر علوی دکتر شیفت بیمارستان بود. منو سزارین کرد. دستش خیلی خوب بود. یعنی من بعدش خیلی سریع سرپا شدم. اصلا انگار نه انگار سزارین بودم. بعدها خیلیها گفتن یکی از معدود دکترهای خوب قم برای سزارینه. یعنی به من میگفتن خوب شد که شبیری (دکتر خودم) نبود و شانس آوردی که علوی بود.
اخلاقش هم خوبه. تو اون شرایط قبل از عمل که من درد داشتم و خیلی داد و بیداد میکردم کلی مهربونی کرد باهام. یعنی من دستش رو گرفته بودم فشار میدادم از درد و داد میکشیدم (قبل از بی خسی) و اون دلداریم میداد و ... . بعد تو اون شرایط من یادم اومد که با ایشون چند تا نسبت فامیلی هم با ایشون داریم. بهش یادآوری کردم و با کلی شوخی و خنده پسرم رو به دنیا آورد.
بعدش هم چند بار رفتم مطبش اخلاقش با بقیه رو هم دیدم. خیلی با حوصله و مهربونه. من با شبیری مقایسه میکنم با حوصله تر بود و بیشتر وقت میذاشت.
تنها مشکلش از نظر من اینه که مجرده! یعنی خودش این مراحل رو طی نکرده.
یکی از دوستای منم فیبروم داشت حامله نمیشد میرفت پیشش اونم خیلی راضی بود. میگفت خیلی با مهربونی و حوصله باش برخورد میکرده و هی بهش آرامش میداده.
خلاصه من خیلی دوست دارم دکتر علوی رو و قصد دارم برای نی نی بعدی برم پیش اون از اول.
البته مثل همه دکترای قم با شما افراد دیگه ای هم داخل اتاق هستن و من خودم این خیلی برام سخت بود. بازم مطب شبیری مثلا 5 نفر با من تو اتاق بودن. دکتر علوی 2 نفر. برای باردارها هم خودش کنترل میکنه همه چیز رو. مثل شبیری و دیگران نیست که ماما همه کار کنه دکتر فقط بیاد یه دست به شکم بزنه و قرص های آهن و مولتی پریناتال بنویسه.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

دکتر هیوری
_________

maryam

1392/11/16 10:40 ق.ظ

بچه ها من شنیدم بعد از ریاحی پور بهترین دکتر هیوریه
ولی خب اینجا چیزی در موردش ننوشته بودید
من هنوز باردار نیستم
ولی خاله ام بارداری بعد از 35 سالگی و خیلی پرخطر داشت و مجبور شد رهانه رحمش را بدوزه
همش هم استراحت
پیش دکتر هیوری میرفت خیلی راضی بود
شوهرش با داروخانه های مختلف قم و تهران همکاری داره اینو دکترهای دارخونه قم و تهران بهش گفته بودند که اول ریاحی تو قم بعد هیوری
البته من نمیدونم ها دارم چیزایی که شنیدم را میگم
ولی باردار بشم حتما خودم یه جلسه پیشش میرم ببینم چ جوره
.....................................................................................................................................

fanoos
+1

1392/11/16 11:42 ق.ظ

دکتر دوست خواهرم هیوری بود. خانومه از این فشار خونی ها بود که به بدبختی به آخر راه رسیده بود. ظاهرا دردش گرفته بوده قبلا از رسیدن قرار سزارین. میره بیمارستان و به دکتر هیوری زنگ میزنه اونم میگه میام. ولی نمیاد و حال این خانوم هم هر لحظه بدتر میشده. بیمارستان چند بار به دکتر زنگ میزنه میگه کاری نکنید تا خودم بیام. آخر سر هم این قدر دیر میاد که بچه تو شکم مادر خفه شده بوده و مادر میره تو کما.
شکایت کردن از دکتر و می دونید که معمولا شکایت از دکترا به جایی نمیرسه ولی نتیجه شکایتشون این شد که دکتر مجبور به دادن دیه شد. ................................................................................................................................................... مامان آیدا آنلاین پست ها : 2802عضویت:1392/5/12 1393/3/5 - 6:58 دکتر کریمه هیوری37712908 روزهای شنبه 1شنبه4 به بعد و 2شنبه ها صبح و بقیه هفته هم تهرانه

دکتر زهرا یزدانی

Online دماوند
+1

دکتر زهرایزدانی باتجربه مفید درزمینه نازایی جنب درمانگا ه قران وعترت 37832888

.......................................................................................................................................
منصوره مامان محمدین

1392/11/13 3:02 ب.ظ

دکتر یزدانی

زنداداشم ی کیست 6 سانتی تو تخمدانش داشت و مامانشم سریع داداشمو مجبور کردمستقیم ببرتش تهران پیش یه دکتری که خیر سرش ماهی ی بار از امریکا میومد......

خلاصه بعد از معاینه گفت:من 5/5 میلیون میگیرم و عملش میکنم!!!!

به داداشم گفتم چرا هنوز دکترای قم نبرده ، سریع تهران رفتید ....

با اصرار ما رفت پیش دکتر یزدانی...

دکتریزدانی هم یه سری دارو داد که در عرض دو هفته کسیت 6 سانتی خودبخود محو شد!

به همین راحتی...

ژاکلین
+1

1392/11/13 5:15 ب.ظ

سلام

منم باردارم.و پیش یزدانی میرم دقتش بالاست توکار. ازحرف زدن خسته نمیشه .شده برای یه مریض نیم ساعت هم وقت میزاره
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

no matter how you feel.Get up, dress up, show up, and never give up!  
ادرس مطب نوع تخصص نام و نام خانوادگی پزشک ردیف ایزدی زنان و زایمان مریم یوسفی 1 ایزدی ، بقیه الله زنان و زایمان فریده فرید نیا 2 ایزدی زنان و زایمان رقیه اهنگری 3 ولیعصر ، فرهنگیان ، امام صادق ، بقیه الله ، مهراد ، ابتدای تقاطع بسیج و یزدانشهر جنب داروخانه شفا زنان و زایمان مهرانه دیانت 4 فاطمه معصومه(س) زنان و زایمان خیاط زاده 5 ولیعصر ، فرهنگیان ، بقیه الله ، گلپایگانی ، میدان صدوق ساختمان خاتم واحد12 زنان و زایمان مریم عرب مقصودی 6 ولیعصر ، فارابی ، گلپایگانی ، بلوارامین کوی8پلاک12 زنان و زایمان رباب خالصی 7 بلوارامین کوی 7زیر زمین رادیولوژی کیمیا ، ولیعصر زنان و زایمان زهرا اشرفی 8 ولیعصر ، بلوارامین کوی5 ساختمان امین زنان و زایمان زهرا ابراهیمی 9 الزهرا ، ولیعصر ، سپاه ، بقیه الله ، صفاییه کوی37 زنان و زایمان مرجان سخایی 10 مطب ، غرضی ، فارابی، ولیعصر ، 22بهمن ، بوعلی ، مهراد ، گلپایگانی زنان و زایمان مریم عبد خدا 11 ایزدی زنان و زایمان نسرین حیدری قهساری 12 فاطمه معصومه(س) زنان و زایمان مژگان کریمی 13 فاطمه معصومه(س) زنان و زایمان بهناز معصومی 14 الزهرا(س) ، فاطمه معصومه(س) زنان و زایمان مریم سلیمی نژاد 15 الزهرا(س) زنان و زایمان افشار 16 الزهرا(س) ، دی ، حضرت ابوالفضل ، نور ، بقیه الله ، سپاه زنان و زایمان شمس کلاهی 17 الزهراء(س) ، دی زنان و زایمان مرجان شریفی 18 ایزدی زنان و زایمان فرشته رحیمی 19 حضرت زهرا(س) زنان و زایمان اعظم طرفداری منشادی 20 مادر ، ولیعصر زنان و زایمان حسن ارجمند 21 ولیعصر ، فرهنگیان ، صفاییه ساختمان پزشکان پویا طبقه 3 زنان و زایمان فریبا بهاء الدینی 22 ولیعصر ، سپاه ، آذر فلکه نکویی جنب داروخانه سعیدی زنان و زایمان فاطمه سالم 23 ولیعصر ، فارابی باجک بین کوی 7و9 زنان و زایمان مرضیه علوی سلطانی 24 مصلی بلوار نیایش جنب گلفروشی مینیاتور ، ولیعصر، گلپایگانی ، ایزدی زنان و زایمان کریمه هیوری 25 ایزدی ، مصلی بلوار نیایش جنب گلفروشی مینیاتور زنان و زایمان لیلا شکری 26 ولیعصر ، فارابی ، گلپایگانی چهار راه بیمارستان جنب درمانگاه قران و عترت زنان و زایمان زهرا یزدانی 27 30متری کیوانفر 24 متری مطهری پلاک279 ، ولیعصر فارابی ، گلپایگانی زنان و زایمان نرجس طاهری 28 ولیعصر ،7تیر کوی 1ساختمان میلاد زنان و زایمان ابوالقاسم سامانی 29 الزهرا(س) ، ولیعصر ، بقیه الله ، گلپایگانی ، سپاه ، 7تیر کوی 1ساختمان اقتصاد زنان و زایمان مینو پورمجیب 30 ولیعصر ، فارابی ، حضرت معصومه(س) ، میدان سعیدی کوی امیر کبیر پلاک12 زنان و زایمان فاطمه اردستانی 31 ایزدی ، ولیعصر ، فارابی ، خیابان سعیدی کوی 49ساختمان ازاد زنان و زایمان زهرا سیاقتی 32 ازهرا(س) ، ولیعصر ، فرهنگیان ، بقیه الله بلوارامین کوی7پلاک 4 زنان و زایمان منیر سلیمی 33 میدان سعیدی ، جنب مسجد سید عبدالوهاب الزهرا(س) ، ولیعصر زنان و زایمان محمود رحیمی 34 الزهرا(س) ، سپاه ، دی ، بقیه الله ، ولیعصر خیابان 7تیرکوی 1 ساختمان اقتصاد زنان و زایمان زهرا عزتی 35 ولیعصر ، بلوارامین کوی11 پلاک2 زنان و زایمان حیدر ریاحی پور 36 ولیعصر ، فرهنگیان ، فارابی ، بلوارامین کوی 7 پلاک 12 زنان و زایمان فاطمه شبیری 37 سپاه ، پردیسان ، ولیعصر ، بقیه الله ابتدای زنبیل اباد فلکه مفتح زنان و زایمان طاهره سادات خوانساری 38 بیمارستان حضرت زهرا (س) ، بقیه الله ، سپاه زنان و زایمان لیلا جدید 39 سپاه ، گلپایگانی ، بوعلی ,خدمه اهل بیت , بقیه الله , بیمارستان حضرت زهرا(س) ، فرهنگیان ، غرضی ، 22بهمن زنان و زایمان مهتاب دلاوری 40 حضرت فاطمه(س) ، مهراد زنان وزایمان مهرنوش مهدی نیارودسری 41 ولیعصر ، ابوریحان ، 7تیر کوی 1 ساختمان میلاد زنان وزایمان زهرا شکیبا فر 42 سپاه زنان وزایمان نگین شفیع زاده 43 سپاه زنان وزایمان عطیه جواهری 44 درمانگاه حضرت معصومه(س) زنان وزایمان زهرا رضایی 45 درمانگاه حضرت معصومه(س) زنان وزایمان طاهره لباف 46 الزهرا(س) ، فاطمه معصومه(س) زنان وزایمان مریم السادات میرعشقی 47 الزهرا(س) ، فاطمه معصومه(س) زنان وزایمان عزیز امیدوار 48 الزهرا ، فاطمه معصومه(س) زنان وزایمان سمیه افشار 49 الزهرا ، فاطمه معصومه(س) زنان وزایمان لیلی تدین 50 الزهرا ، فاطمه معصومه(س) زنان وزایمان منیر میرزایی 51 مرکز ناباروری زنان وزایمان عشوری 52 مرکز ناباروری زنان وزایمان برجیس 53
خواهش میکنم از همه دوستان قمی عضو نینیسایت تشریف بیارید و این لیست رو با کمک هم تکمیل کنیم تا بدرد همه بخوره.

روش کار این تاپیک اینطوره که شما میاید در مورد یک دکتر زنان یا ماما هر اطلاعاتی دارید دارید اینجا مینویسد و من نوشته شما رو کپی پیست میکنم در بخش مربوط به خودش بنابر این از این به بعد هرکس بخواد نظر اعضا نینی سایت رو در مورد یک دکتر بدونه دیگه نیازی نیست که تاپیک جدید بزنه!!!!!!!!!

من قول میدم این تاپیک زو همیشه بروز کنم و مرتب نگه دارم از همتون خواهش میکنم کمکم کنید تا یک مرجع خوب درست کنیم.

ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکتر زهراابراهیمی دکترباتجربه مهربان خوش برخورد ولی مطبش شلوغه تشخیص بیماری زنان عالی بیمارستان ولیعصرعمل میکنه مطب بلوارامین 32909474

دکتر زهرایزدانی باتجربه مفید درزمینه نازایی جنب درمانگا ه قران وعترت 37832888

دکتر نرجس طاهری عالی تشخیص دقیق مطب 30متری کیوانفر وتهران هم مطب داره 36606809

دکتر اهنگران تجربه زیاد مهربان عضوهیئت علمی دانشگاه خوش برخورد متخصص درزمینه زایمان طبیعی باحوصله مطب سعیدی ولی درمانگه بیمارستان ایزدی هم مینشیند بیمارستان ایزدی نوبت رو باید تلفنی بگیری شنبه دوشنبه چارشنبه نوبت باید بگیری خیلی معطل میشی....ولی میارزه .......... پرسنل بیمارسان خیلی ازش تعریف میکنند 36704141

دکتر عرب مقصودی مناسب جهت دوران بارداری تشخیص عالی باحوصله مهربان مطب فلکه زمبیل اباد ساختمان خاتم 32941200

اقای دکتر ریاحی پور تشخیص بیماریهای زنان یائسگی عالی کارعالی ولی جدیدابه علت کهولت سن سزارینهای انجام شده کمی طول میکشه که منجربه بستری شد ن نوزاد میشودمطب فوق العاده شلوغ 32926550

الحمدلله رب العالمین ...
2738
دماوند جون عزیزم اسمتم نمیدونم!
باردار نیستم. دو تا جوجه دارم که عین جوجه اژدها میمونن!!!!!!!!!

فقط خواستم با زدن این تاپیک کمکی کرده باشم...
ملیحه تاپیکت خیلی عالیه!

خیلی خوبه که مطالب جمع بندی بشه واسه مامانای قمی....

موفق باشی

راستی دکتر آهنگری مطب هم زده فکر کنم سعیدی باشه..آدرس دقیقشو نمیدونم....
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
سلام

من تو دوران بارداری و قبل از اون پیش چندتا دکتر رفتم که سعی می کنم نظراتم رو در مورد همشون بنویسم ولی سر فرصت...
یوسف می دانست تمام درها بسته اند اما بخاطر خدا به سوی درهای بسته دوید و درها برایش باز شد...
اگر تمام درهای دنیا هم به رویت بسته شد، دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست...
دکتر زهرا اشرفی هم دکتر خوبی هستند سه روز تو هفته مطب هستن و مطبشون نسبتا خلوته و من فقط یکی دو بار رفتم پیششون و انشالله اگه باردار بشم بازم میرم پیششون چون هم راحت وقت میده مسیر مطبشون خوبه که تو بلوار امینه و یکی یکی مریض رو ویزیت میکنند و ...
البته من خدا رو شکر مشکل خاصی نداشتم تا تخصص خاص ایشون رو تجریه کنم ولی از لحاظ اخلاقی و مکانی و زمانی خوب بود
2706