2726
عنوان

این خانوم تو سایتای فروش کلاه برداری می کنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 12444 بازدید | 150 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوستان..من این هفته می خوام برم برا شکایت.....چون هم اون منطقه طرح نیست هم اینکه خلوته.... سریع با نی نیم میرمو می یام...

از بچه های شاکی هر کی حاضره با هم قرار بزاریم...بریم
سلام دوستان

با شنیدن این موضوعات خیلی ناراحت شدم

کاش قبل از خرید بیشتر تحقیق میکردین

انشالله که به پولتون میرسین

امام صادق سلام الله علیه : مَن عَیَّرَ مُؤمِناً بِذَنبٍ لَم یَمُت حَتّى یَرکَبَهُ کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود _____________________________________________________________ اَسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
2728
دوستان عزیزم کل تاپیک رو خوندم و واقعا برای چنین آدمایی متاسفم
حتما حتما پیگیری کنید تا افراد دیگه ای به این فکر نیوفتمن که چنین کلاهبرداری هایی بکنن
**فروشگاه جینگیل پینگیل** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1264440&postID=49671905
خدا یا!
چه دوره زمونه ای شده!!!!!!!

اعصاب آدم خورد میشه اینا رو میشنوه
انشاالله زودتر پیگیریهاتون جواب بده و به نتیجه خوب برسین

من یه بار یه لگن کودک از یکی خریدم
بنده خدا کلی تخفیف داد و منم پولشو آنلاین ریختم به حسابش
بعد قرار شد با آژانس برام بفرسته و بگه پولش چقدر شد تا بازم براش بفرستم
شد4000 تومن
اونشب نتونستم براش بریزم
از فرداش هم هر چی تلاش کردم شماره حساب همسرش مشکل داشت و نشد
هر چی هم بهش زنگ زدم گوشیش خاموش بود
بعدشم متاسفانه گوشیم گم شد و شماره حساب و تلفنش هم از دستم رفت

حالا من موندم و 4000تومن بدهی به ایشون
خیلی ناراحتم و کلی تو فکرشم
نذاره پای بی وجدانی من!
شاید اصلا یادش هم نباشه اما من موندم چه کنم!

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
متاسفانه اونجور که فک می کردم نتونستم برم برا شکایت.....گرفتاریه بچه و همراهی نکردن همسر...میگه بی خیال شو...ولی نمی تونم خیلی سنگینه برام که جای احمق گذاشته منو این خانوم..

به ناچار دوباره با پلیس فتا تماس گرفتم....گفت چیه خانوم حسابتو خالی کردن....گفتم نه از نت خرید کردم پولو گرفته جنسو تحویل نداده ...گفت چند نفرین گفتم 3 نفریم فعلا ولی فک کنم بیشتر باشیم..
گفت پرینت حساب بامکیتو که ثابت کنه به حسابش پول ریختی به اضافه مدارک شناسایی یرو دادسرای جرایم اینترنتی

این هغته چند تا ویزیت دکتر برا خودم و پسرم دارم.....هفته بعد با دو تا از دوستان که از همین خانوم شاکی هستن(نازک و اتیه) هماهنگ می کنم تا شاید بشه رفت برا شکایت...
سلام خیییییلیییییییییی ناراحت شدم.
..خدا خیرش نده......بی وجدان........................

.الله پشت و پناهت باشه که به حقت برسی انشاالله.......... خدا کمکت میکنه

چه آدمایی پیدا میشن.
إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ......تنها تورا می پرستیم و تنها از تو یاری می جوییم.
2706