2726
عنوان

این خانوم تو سایتای فروش کلاه برداری می کنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 12444 بازدید | 150 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آبروی فروشندگان اینترنتی رو با این کارش بـُرد
فروشگاه دارم -> عروسک ، لوازم نی نی و مامانش ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، لوازم خانگی و ... | شماره تماس 09382275117 | http://www.1000shop.hamkar.org
2728
انشالله که اگه خواسته حروم خوری کنه پول دوا درمونشو بده شوهرای ما برای این پولایی که ما برای نی نی مخواییم خرید کنیم زحمتت کشیدن اونوقت حروم خورای مثل اینا میان راحت هاپولی میکنن
***همسرم ودخترم...... عاشقتونم***
بچه ها من تجربه شخصیمو میگم خرید اینترنتی از یه شخص غریبه بدون سایت یا وبلاگ که نماد اعتماد الکترونیکی نداره

ریسک بزرگیه حتمن باید سایت داشته باشه به همراه نماد اعتماد که در صورت تخلف بشه راحت کاسه کوزشو بهم ریخت به همین راحتی اعتماد نکنید
سه چیز از خصلتهای نیک دنیا و آخرت است : از کسی که به تو ستم کرده است گذشت کنی ، به کسی که از تو بریده است به پیوندی و هنگامی که با تو به نادانی رفتار شود ، بردباری کنی . بحارالانوار ، ج 75، ص (173)........(کُلُّ نَفْسٍ ذَائِقَةُ الْمَوْتِ)
ماهان جان به نام چه کسی پول واریز کردی...کسی که سر منو ادینه رو کلا گذاشته اسمش مریم پارسا هستش و تو بانک پاسارگاد حساب داره...

شماره هاشم اینه: 0936000901-09198000026
ساکن تهرانه...ولی از ادرسهای مختلف جنس می فرسته....ملک شهر اصفهان...جلفا...استارا...قشم...و ...

ماشالله تو سایتش یه مشت اشغال گذاشته چه طوری روش میشه دورریختنی هاشو بفروشه.بچه ها گول این ادمارو نخورین
من یقین دارم قدرتی شکست ناپذیر از من و هر آنچه که دوست دارم حمایت میکند و همه خواسته های درست دلم را از راهی عالی براورده میکند،پس من از هرگونه فشار و تنش رها میباشم و با احساس رضایت و شادمانی زندگی میکنم زیرا "همه چیز بدست اوست
من هیچ وقت اینترنتی خرید نمی کنم.
اگر هم یک زمان بخوام انجام بدم از جاهایی که پرداخت همزمان با تحویل باشه انجام میدم
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
نیکی جون نیکی جون
همین خانوم 300 تومن سر من کلاه گذاشت

تو سایت رو به نو بود که چون دوقلو دارم نمیتونم برم بیرون خرید یه عالمه اسباب بازی های ارزون و با قیمت مناسب واسم ایمیل کرد
اسمش مریم پارسا هستش. ببین من شماره موبایلم رو واست ایمیل میکنم تا باهم بریم شکایت کنیم. من بهش اس ام اس دادم گفتم چرا جواب نمیدی گفت ببخشید تو روضه بودم! انقدرم مودب بود که خدا میدونه. ماره همراهش همینی بود که آدینه داد!
09360005901
شماره حساب بانک پاسارگاد به اسم مریم پارسا
به من گفت آستارا هستم میگم باربری بیاره تهران تحویلت بده
2706