2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من الان مریضشم.... دکتر جدی بنظر میان... دختر خالم دوبار سزارین کردن با ایشون راضی بودن... خواهرمم طبیعی... حالا منم 3 هفته دیگه نهایت زامنمه باهاشون... ولی حس میکنم خود دکتر ترجیحشون سزارینه تا طبیعی.... یه کم این تو ذوقمه
بسم الله الرحمن الرحیم "والله ینقذ العظیم"

به خانم‌ها توصیه می‌کنم پیش خانم حاجی باقری نرن. تجربه‌ی خودم رو براتون می‌نویسم:

من مشکل جدی‌ای داشتم و می‌دونستم به سونوگرافی احتیاج دارم. بنابراین با توجه به اینکه ایشون در مطبش سونوگرافی هم می‌کنه وقت گرفتم. به من گفتن بین ۳ تا ۵ مطب باش. مجبور به گرفتن مرخصی شدم و ساعت ۴ و ۱۰ دقیقه رسیدم که خانم دکتر تشریف نیوورده بودن و ۱۰ نفر هم جلوتر از من بودن.
ایشون تازه ساعت ۵ و نیم تشریف آوردن بدون اینکه ذره‌ای احترام به وقت و زندگی دیگران بگذاره.
برق بلافاصله بعد ورود ایشون رفت و اعلام کردن دیگه از سونو نمی‌شه استفاده کرد. کسایی هم که خونشون نزدیکه برن خونه :))) انگار مدرسه‌ست و مردم بی‌کار. نوبت من شد.
رفتم تو بدون اینکه بهم دست بزنه گفت تنبلی تخمدان داری و این قرص‌ها و آزمایش. بسیار نگران بودم و تا اومدم سؤال بپرسم با بی‌ادبی گفتن ازین در برو بیرون. در حالیکه من نزدیک به ۴ ساعت وقت گذاشته بودم دکتر رو ببینم و ایشون حتی جواب من بیمار رو درست نمی‌دن. به بهانه‌ی قطعی برق کارت نکشیدن و گفتن برید از بانک کنار مطب پول بگیرید. برای گرفتن داروها هم آدرس داروخونه‌ی روبه روی مطب رو دادن.
قرص‌ها رو شروع کردم و چیزی که عایدم شد یک هفته بالا آوردن و سرگیجه بود. قرص‌ها برای بیماران قندی تجویز می‌شد و شاید ۱۰ امین مورد استفاده‌ش مربوط به بیماری زنان بود.
ترسیده بود. رفتم بیمارستان تا آزمایش سونوگرافی که خود ایشون برام نوشته بودن رو بدم. دفترچه بیمه رو دادم و بهم گفتن تاریخ ویزیت رو دو ماه بعد زدن و شما نمی‌تونی از حق بیمه‌ت استفاده کنی (اگر قراره من به عنوان کارمند همیشه پول بیمه بدم و استفاده نکنم در این مواقع به چه دردم می‌خوره دقیقا این بیمه‌ی اجباری؟ )‌
تاریخ ویزیت رو مسلما از قصد اشتباه زدن.چرا؟ چون تاریخ ویزیت برای نسخه‌ی داروها دقیقا همون روز ویزیت خورده بود و تاریخ آزمایش‌ها رو خیلی واضح برای دو ماه بعد نوشته بودن.
بیماری من اصلا تنبلی تخمدان نبود و دکتر دیگه تشخیص درست و به موقع داد.
ایشون هرچی نباشه یه کلاهبرداره. اصلا جون خودتون و بچه‌ی تو راهتون رو به دست این آدم شیطان‌صفت ندید.  

به خانم‌ها توصیه می‌کنم پیش خانم حاجی باقری نرن. تجربه‌ی خودم رو براتون می‌نویسم: من مشکل جدی‌ای ...

اصلا هیچ کدوم حرفاتون قبول ندارم.حتما اشتباه شده یا اونروز روز بدی بوده.من نه بد اخلتقی نه سونو و دارو اصافی از ایشون ندیدم.۹ مته بارداری و کلا هرچی ویزیت شخصی قبل و بعد بارداریم رفتم

2738
به خانم‌ها توصیه می‌کنم پیش خانم حاجی باقری نرن. تجربه‌ی خودم رو براتون می‌نویسم: من مشکل جدی‌ای ...

سلام. احتمالا براتون متفورمین نوشته بودن که برای تنبلی تخمدان و یه سری بیماری های زنان دیگه عالیه. و نه فقط ایشون بلکه نود درصد دکترا می نویسن.

نمی دونم همیشه پیش کدوم دکتر زنان می رفتید که به موقع نوبت می دادن. یکی از مشکلات اصلی اکثر دکترای زنان همین انتظار طولانی تو مطبه. من برای انتخاب دکتر تو بارداری اولم ده تا دکتر رفتم تا یکی رو انتخاب کردم. و همه شون حداقل ۲ ساعت معطلی داشتن.

ولی خب حق با شماست که بدون سونو یا هیچ ازمایش خون یا گفتن علائمی از سمت شما تشخیص تنبلی تخمدان دادن. 

من خودم تخمدان پلی کیستیک داشتم. برای تشخیص حتما سونو یا ازمایش خون یا داشتن چندین علامت لازمه که شما میگید هیچ کددم بررسی نشده.

ولی از نظر جواب دادن به سوالات عالی هستن. من حتی تک تک میوه و غذاهایی که میشه خورد و نخورد و ازشون می پرسیدم و با ارامش جواب می دادن. 

من سر بارداری اولم ده تا دکتر معروف تو شیراز رفتم تا یکی رو انتخاب کنم. 

اخر سر دکتر حاجی باقری انتخاب کردم. چون خودشون سر زایمان طبیعی می اومدن. و تو چندتا بیمارستان مختلف بودن (اون موقع ۸ تا) ولی بعد که چند بار رفتم پیششون عاشقشون شدم. فوق العاده خوش اخلاق. به تمام سوالات ریز و درشت جواب می دادن. من شکم اولم بود هر دفعه کلی سوال داشتم میوه چی بخورم. جگر بخورم. فلان کار کنم یا نه و همه رو جواب می دادن.

خیلی حساس هستن رو بیمار و هفته اخر من چندبار سونو قلب رفتم هر دفعه سونو رو هر ساعتی از شبانه روز برا خانم دکتر می فرستادن همون لحظه با بیمارستان تماس می گرفتن و می گفتن من چی کار کنم.

اخرین نوار قلب که دادم خوب نبود و دکتر در عرض ۱۵ دقیقه خودشون رو رسوندن. اتاق عمل خالی نبود و من دیدم که با چه جدیتی همون اول گفتن تا ده دقیقه اتاق عمل خالی نباشه مریضم میبرم و ... . من از لحظه نوار قلب گرفتن تا سزارین شدم ۴۰ دقیقه هم معطل نشدم. من خیلی ترسو بودم ولی مدام باهام شوخی می کردن تا اروم بشم. 

جای بخیه ها اصلا نمونده. خیلی خوب بخیه زده بودن. بعد زایمان هم امپول ضد اتعقاد دادن بهم که بعد سزارین عالیه ولی بعصی دکترا نمیدن‌

خلاصه انقدر راضی بودم سر بچه دوم هم رفتم پیش خودشون. 

فقط معطلی تو مطب زیاده که متاسفانه از اون ده تا دکتر زنانی که رفتم ۸ تاشون خمین جوری بودن و ساعت ها باید بشینی😥