2726
سلام حدود 19 روزاست که کورتاژ کردم هنوز لکه بینی دارم و دیواره رحم از حد طبیعی قطورتر شده که نشان می ده هنوز رحم کاملا از بقایای بارداری تخلیه نشده البته دکتر می گه تا پریود دفع می شه نگرانم که نکنه پریودم به تاخیر بیفته و از طرفی قرص متیل ارگونوین داده گفت می تونی استفاده کنی یا اینکه صبر کنی تا پریود نمی دونم مصرف کنم یا نه باعث نمی شه سیستم بدنم بهم بخوره و ...
سلام عزیزم .متاسفم سقط د اشتی.منم 19 آذر کورتاژ شدم. 8 بهمن پریود شدم .عزیزم اولین پری بعد کورتاژ متفاوته دکتر من گفته تا 2ماه هم بعضیا نمیشن.وقتی هم شدی متفاوته مثلا برا من وقتی شدم دویاره بعد 7روز لکه بینی و خونریزی داشتم .که رفتم دکتر
الله اکبر... گاهی گمان نمی کنی ولی می شـــود...گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود!!!...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت اســـت... گاهی نگفته قرعه به نام تو می شـــود..گاهی بساط عشق خودش جور می شود....گاهی به صد مقدمه ناجور می شود... گاهی گدایٍ گدایی و بخت یار نیســـت ...گاهی تمام شهر گدای تو می شود!!!
بهم متر ژن داد همین که خودت نوشتی گفت اگه چیزی باشه خودش دفع میشه .یه رزو خونریزی داشتم بعد خوردن قرص بعد پاک شدم و یه هفته بعدش رفتم سو نو گفت چیزی نمونده.عزیزم شاید مث منم لخته مونده باشه نه بقایا .دکترم گفت بعید میدونم بقایامونده باشه که حرفش درست بود.عزیزم ایناهمه طبیعیه/من چند روز پاک شده بودم باز الان تو ترشحاتم رگه های خون میبینم . دکتر سونو گفت تا2 یا 3ماه طبیعیه رحم میخواد برگرده به حالت قبل واسه همینه
الله اکبر... گاهی گمان نمی کنی ولی می شـــود...گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود!!!...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت اســـت... گاهی نگفته قرعه به نام تو می شـــود..گاهی بساط عشق خودش جور می شود....گاهی به صد مقدمه ناجور می شود... گاهی گدایٍ گدایی و بخت یار نیســـت ...گاهی تمام شهر گدای تو می شود!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه عزیزم سیستم آدمو بهم نمیریزه .فقط برامن خواب اور بود.اتفاقا برا رحم خوبه و فعالش میکنه تخمدانارو.تو نت سرچ کن بخون.من 20تاشو خوردم هر 8ساعت یه هفته شد.بعدش که رفتم سونو تخمکگذاری هم کرده بودم.عزیزم حتما به دکترت اعتماد کن و هرچی میگه گوش کن.ایشا... خوب میشی.
عزیزم اینجاما بجه ها که یه جورایی همدردیم اومدیم به هم روحیه بدیم برابارداری بعدی.دوست داشتی بیا پیش ما.خوشحال میشیم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=677740
عزیزم از کجا فهمیدی دیواره رحمت قطور شده؟
ببین در حالت عادی هم نزدیک پریودی دیواره رحم یعنی همون آندومتر کم کم خیلی قطور میشه و ریزش میکنه و پریود میاد.بعد که پری اومد دوباره ضخامتش کم میشه
19آذر کورتاژ شدم 8دی پری اومد و تا 24دی درگیرم کرد تموم نمیشد .رفتم دکتر مترژن داد همونه که خودت نوشتی یه هفته خوردم.5بهمن سونو رفتم آندومترم 9 بود
دکتر گفت قطوره البته روز شانزدهم پریودم بودگفت صبر کن تا با پریود دفع می شه یا می خواهی قرص متیل بدم خود دکتر دودل بود حالا نمی دونم چکارکنم اگه قرص را بخورم پریود می شم
زنگ بزن بازم ازش بپرس.من که همون تاریخ 8ام اون ماه پری شدم الان دوباره علائمش داره میاد نمیدونم.من وسط دوره ام خوردم
نه عزیزم یه بار خودم پریود شدم. یعنی بعد از کورتاژ که پاک شدم .10روز بعداز پاک شدن پری اومد ولی بند نمیومد که دکی بهم این قرصو داد
رفتی؟؟
من دارم میرم .بای
سلام خانمی خیلی ناراحت شدم که تو هم اینو تحربه کردی نگران نباش منم 29 اذر با قرص سقط داشتم که متاسفانه یه تیکه اش مونده چون ترسیدم که عفونت کنه دکترم برام به تعداد 15 تا قرص متیل به فاصله هر 8 ساعت نوشت اول که خون ریزیم کم بود این قرص ها باعث افزایش خون ریزی شد فکر کنم روز دوم بود که اون یه تیکه هم دفع شد بعد (خاصیت بعدی قرص اینکه اگه جیزی نباشه خون ریزی رو قطع میکنه) خون ریزیم کامل قطع شد بعد رفتم سونو گفت رحم طبیعی هیج جیز نمونده
بعد درست سر یک ماه و یک روز پری اومد اما عجیب اومد بعد دو روز پاک شدم الان دوباره پری اومده ولی خیلی کم
بعد سقط اول پری ها فرق میکنه مالی یکی یک ماهه یکی 40 روز یکی دوماه ولی اصولش بین یک ماه تا 40 روز اگه نشدی خواستی می تونی بری دکتر برات امپول بنویسه (دکتر من بهم گفتم )
2706