نی نی سایت > تبادل نظر > دوران بارداري > تهيه لوازم و انتخاب نام كودك > تخت پارك يا گهوراره يا تخت ني ني تو كدوم راحت تر؟

موضوع: تخت پارك يا گهوراره يا تخت ني ني تو كدوم راحت تر؟ + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
مريم پست ها : 12عضویت:1387/5/5
1387/8/28 - 5:43 عصر
سلام به ماماناي با تجربه مي خواستم بپرسم تخت پارك بهتر يا تخت معمولي يا اصلا ني ني تازه به دنيا آومده را بايد توي چي خوابند كه راحت باشه و آيا تخت پارك راحت تر يا گهواره يا تخت؟ من مي خوام براي ني ني وسائلشو بخرم ولي چون خونمون زياد جا نداره شايد كمد نخرم براي همين فكر كنم تخت پارك راحته ولي ايا ني ني هم توي اون راحت تر يا توي تخت معمولي اصلا شايد گهوراه راحت تر باشه من نمي خوام همه چي رو يكباره بخرم مي خوام بر حسب نياز براي ني ني بخرم براي همين مي خوام بدونم در ابتدا چي بهتر مي تونه به من كمك كنه چون نمي خوام ني ني رو كنار خودم بخوابونم مي خوام تنهايي خوابيدن رو ياد بگيره لطفا منو راهنمايي كنين؟
مامان محمدمهدي پست ها : 33عضویت:1390/10/5
1391/4/21 - 4:07 عصر
گهواره كه نخرين اصلا به درد نميخوره. من خريدم اصلا استفاده نشده همينطوري مونده. تازه بزرگ و قشنگ بود. از اين الكي هاي تو بازار نبود و فكر ميكردم تا 3 سال ميتونه استفاده كنه ولي به محض اينكه غلت خوردن ياد بگيره و تو خواب يا بيداري بچرخه، احتمال زمين افتادنش از گهواره هست.... الكي پول بهش ندين. به نظر من تخت پارك خيلي راحت و بهتره...
اللهم عرفني نفسک
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: