2733
2734
وقتی به دنیا اومد(طبیعی بود) همون لحظه هنوز بند نافش وصل بود گذاشتن تو بغلم بهش گفتم :سلام عزیز دلم .
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نی نی من 9 اسفند به دنیا میاد و من بارها لحظه ی دیدنش رو تو ذهنم تصور کردم و اشک شوق ریختم... همین طور لحظه ای که میخوام از شوهر و خانوادم خداحافظی کنم و برم برای زایمان هم اشک شوق به چشمم میاره
رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین... فاستجبنا له.... عاشقتونم همسر عزیزم و دختر نازم. وقلیل من عبادی الشکور... خدایا ما رو از این عده کم قرار بده. Lilypie Premature Baby tickers
2738
منم هنوز به هوش نیومده بودم در حالت بیهوشی بودم صدای پرستار رو شنیدم به مامانم میگه بچتون سالمه و تپلو
اون لحظه که نیمه بیهوش بودم بلند گفتم خداروشکر بعد بازم به هوش رفتم ههههه
عشقم خدااااا. و همسرم. و دخترم. دوستتون دارم
من دوقلو باردار بودم هفته 36 کیسه ابم پاره شد با درد زیاد رفتم اتاق عمل ....عملم خیلی سخت و طولانی بود چون یکی از قلها رفته بود تو حفره لگن و بیرون نمی یومددکترم به شدت نفس نفس میزد و سعی میکرد نجاتش بده همه تو اتاق عمل نگران بودن ...خیلییی لحظات سخت و تلخی بود ولی وقتی صدایه گریه شو شنیدم داشتم بال در میاوردم قل دوم هم که به راحتی به دنیا اومد .....فقط گفتم خدایا شکرت
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
2706