2733
2734
عنوان

آموزش وبلاگ

150752 بازدید | 614 پست
بچه های عزیز بعضی از دوستان خوب و گل کمک می کنند و مطالب و مهارتهایی رو که دارند در اختیار دیگران می ذارند و آموزش می دهند. آموزش فتوشاپ.خیاطی. آشپزی و .... حالا اگه موافقید ز دوستانی که طریقه راه اندازی وبلاگ را بلدند خواهش می کنم بیان اینجا و آموزش بدند. همیشه سبز باشید و بوس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید من یه سوال دارم چرا کنار وبلاگم تمام کدهایی رو که داده بودم نشون میده دوم اینکه تعداد بازدیدکنندها رونشون نمیده سوم عنوان مطالبم رانشون نمیده ببخشید شد 3 تاسوال اگر لطف کنید یه نگاهی به وبلاگم بندازید متوجه میشین چقدر ایراد داره
2728
مهتاب جونم به احتمال زیاد کدها رو زیاد یا کم میزاری.به نظرم تمامشون رو پاک کن دوباره به ترتیب بزار.

برای آمار وبلاگ هم وقتی توی سایت وبگذر رفتی و ثبت نام کردی کدش رو کامل کپی کن و بزار.دقت کن که کامل کپی شده باشه.

عنوان مطلب رو نمیدونم قاعدتا وقتی عنوان میزاری باید نشون بده

عطرهای گرون قیمت رو بی خیال.آدم باید بوی اعتماد بده
2738
نازنین جون اگر درست متوجه شده باشم شما باید آدرس rss اون وب یا سایتی رو که میخوای داشته باشی .توی وبگذر دیدم این امکانی رو که مد نظرته داره.باید بری توی قسمت ایجاد rss و اونجا اطلاعات رو ثبت کنی خودش توضیح داده.
مینو جون برای تغییر قالب هم باید بری توی قسمت ویرایش قالب و تمام کد قالب رو پاک کنی.بعد کد قالب جدید رو paste کن.البته حتما قبلش یه کپی بگیر که اگر قالب به هم ریخت بشه درستش کرد
سلام نازنین جونم تو سایت اسمایلی هر چی رو عکسها کلیک راست میکنم نمیتونم تو وبلاگم بذارمش یعنی رو ذخیره تصویر کلیک میکنم میام تو وبلاگ تو قسمت ارسال مطالب اما متاسفانه وقتی برگردان میزنم هیچ اتفاقی نمیفته میشه کمکم کنی؟
رها جون من تست کردم مشکلی نداره .... من منظورت رو از برگردون زدن متوجه نشدم
شما رو هر اسمایلی که میخوای کلیک راست کن بعد کپی رو بزن و تو صفحه ارسال مطلب پیستش کن

نگار جون تو دنیای وبلاگ نویسی معمولا رسم هست که اجازه گرفته بشه مگر اینکه صاحب وبلاگ تو قسمت پیام مدیر عنوان کرده باشه که اجازه نیاز نیست
2706