2726
من با خوردن این قرصا که از بچه های نینی سایت یاد گرفتم و البته با تشخیص دکترم خدا رو شکر این ماه که باید میرفتم برای میکرو ، خود نی نی آمد به نظر من تغذیه و املاح بدنی برای ما خانم ها خیلی مساله مهمی هست جدی بگیرین
خدایا از تمام داده ها و نداده هایت سپاسگذارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من پارسال یه بار حامله شدم که اونم دقیقا همون ماهی بود که دکتر گفته بود باید بیای ای وی اف و خود نی نی آمد اما متاسفانه دقیقا پارسال 22 بهمن سقط شد من سنم زیاد 36 سالمه بعدش رفتم رویان البته قبل تر ها چند بار رفته بودم تو رویان یه عالمه آزمایش گرفتن و گفتن که آهنت پایینه و قرص آهن بخور بعدمن از نی نی سایتیا درباره ویتامین دی شنیده بودم به دکتر اونجا گفتم و گفت که بخور
و گفت من درباره کیو تن خیلی نمی دونم اما اگه میگی مکمل هستش خوب بخور ضرر نداره اما نکته اینحاست که من ذخیره تخم دانم فک کنم 1 بود یعنی تو رنج پایین بود
و دکتر گفت که وقتو از دست نده و سریع بیا برای میکرو خلاصه ما یه سفر برامون پییش آمد و تقریبا سه ماه از این مساله گذشت یعنی سه ماهه من دارم این قرصا رو می خورم این روزا منتظر بودم پری بیاد و برم برای پروسه میکرو و در کمال ناباوری بدون برنام ریزی برای نزدیکی که واقعا شاید یک یا دوبار بیشترت تو این ماه نبود نی نی آمد
2706