موضوع: درست كردن مو + اظهار نظر

1   2   3  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
ناد پست ها : 12891عضویت:1389/1/17
1389/11/23 - 2:27 عصر
بهارك جان با توجه به تركيب صورتت يه مدل خوكشل بزن........اينترنت بسرچي كلي مدلاي ناز واسه كوناهي پيدا ميكني
تـــو را بــه رخ تمـــــامــ شــقايقـــــــها ميكشـــم و ميگويــــم تا *همـســـــرمــ* هستـ ـ ـ ـ زندگـــــي بايد كـــــرد...
سايو پست ها : 3903عضویت:1389/9/30
1389/11/23 - 2:37 عصر
خانم هاي عزيز سلام كسي تجربه استفاده از مهره مو رو داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
خدای من همه زندگیم رو به خودت سپردم خودت هر راهی که پیش پایم باز کنی من تسلیم خواست توام .زیرا یقین دارم که همیشه بهترین چیزها را میدهی
sanaz پست ها : 881عضویت:1389/10/3
1389/11/23 - 2:45 عصر
منم موهام بلنده اما خيلي تكه تكه است. يعني خودم ميخوام اين مدلي باشه. هميشه هم اتو ميكشم. از خيليها كه كلي پول آرايشگاه ميدن بهتر ميشم. هر چيزي ساده باشه شيكتره تا اجق وجق.
كتانه پست ها : 958عضویت:1389/10/2
1389/11/23 - 3:32 عصر
چرا پسرونه اينهمه مدلاي كوتا دخترونه هست كه خوشگل ميشن كه بعضياشونم خيلي كوتاهن زود بلند نميشه مو.البته پسرونه خيلي كوتام به بعضيا مياد ولي اگه تا حالا اونقد كوتاه نكردي فعلا يه مدل كوتاه دخترونه بزن ببين خوشت مياد بعد دفعه بعد پسرونش كن.
.....
$ مامان اينده $ پست ها : 6913عضویت:1389/4/1
1389/11/23 - 6:59 عصر
سلام خانمها.ديدين دو جور دستگاه براي درست كردن مو تبليغ ميكنن؟steam styler و يكيشمin styler .كسي استفاده داره؟واقعا همونجوري كه نشون ميده مدلهاي مختلف رو ميشه باهاش درآورد؟ارزش خريدن داره؟
نيما يوشيج در جشن يک سالگي فرزندش نوشت:پسرم!يک بهار،يک تابستان،يک پاييز و يک زمستان را ديدي!از اين پس همه چيز جهان تکراريست جز مهرباني...
1389/11/23 - 7:00 عصر
اگخ كسي داره ميشه بگه كدومش بهتره؟دومي بخار نميده اتوي مو به همراه برسه.موهارو خشك و شكننده نميكنه اتو؟
نيما يوشيج در جشن يک سالگي فرزندش نوشت:پسرم!يک بهار،يک تابستان،يک پاييز و يک زمستان را ديدي!از اين پس همه چيز جهان تکراريست جز مهرباني...
1389/11/24 - 12:17 عصر
كسي نيست؟
ندا پست ها : 5822عضویت:1389/3/18
1389/11/24 - 12:32 عصر
سلام به همگي لطفا به اين سايت بريد و راي خودتون رو بديد و به هر كس كه ميشناسيد ايميل كنيد http://www.persianorarabiangulf.com

اين ايميل را حداقل براي 15 نفر فوروارد كنيد

راي گيري جهاني براي تغيير نام خليج فارسه
یا رفیق من لارفیق له....
1389/11/24 - 1:13 عصر
كسي موهاشو خوشگل نميكنه ديگه؟
گندم پست ها : 94عضویت:1389/7/11
1389/12/4 - 12:26 صبح
سلام به دوستاي عزيز،
من اكروز انقدر خوشحالم كه تو يه تاپيك ديگه هم گفتم . من هم همين معضل درست كردن مو رو هميشه داشتم تازه موهام هم وز بود. ديگه با وجود ني ني هم كه نميشه آدم هي اتو دستش باشه.يكي از خانوما تو يه تاپيك شماره يك آرايشگر بهم داد.ديروز رفتم. موهامو لخت دايم كردم .كراتينه نيست ها . يه روش جديده. نميدونين چقدر عالي شده . مثل ابريشم. دارم حال ميكنم .باورم نميشه .كارش خداييش عالي بود.
ميدونين الان ديگه شيك ترين مدل اينه كه آدم موهاش صاف باشه . من خيلي راضيم :)
ارزو مامي رادين پست ها : 2502عضویت:1389/2/5
1389/12/4 - 8:36 صبح
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=35931&PageNumber=16
سوال ارايش و زيبايي و گريم و ميكاپ و .....
1389/12/4 - 8:51 صبح
استفاده صحيح از سشوار و بابليس و اتوي مو

اگر زياد با اين دو وسيله داغ يعني بابليس و سشوار، سر و كار داريد، توصيه مي ‌كنيم نكات ايمني مربوط به آن ها را هم بدانيد.

بيگودي

امروزه بيگودي ‌هاي الكتريكي، رايج‌ ترين وسيله فر كردن مو هستند. بابليس جديدترين نوع بيگودي‌ هاي الكتريكي است و ميله پلاستيكي بلند و قابل انعطافي است كه مو را دور آن مي ‌پيچند.

برس مناسب براي سشوار

موقع سشوار كشيدن، استفاده از برس براي خشك كردن و حالت دادن به موها وقت كمتري از شما خواهد گرفت و در نهايت موهاي‌ تان بهتر مرتب مي ‌شوند و فرم مي‌ گيرند.

اگر نخواستيد از برس براي خشك كردن موهاي‌ تان استفاده كنيد، انتخاب ديگر اين است كه فقط با استفاده از دست ‌تان موهاي ‌تان را جابجا كنيد و جلوي سشوار آن ها را خشك كنيد. بهترين برس، برسي بزرگ و گرد است. اين برس پس از سشوار كشيدن بهترين حجم و حالت را به موهاي‌ شما خواهد بخشيد.

سشوار كشيدن

برس ‌هاي فلزي براي سشوار كشيدن مناسب ‌ترين هستند و بهترين شكل را به موهاي‌ تان خواهند داد.

شما مي‌ توانيد از برس ‌هاي كم ‌قطرتر براي مرتب كردن و سشوار كشيدن موهاي چتري ‌تان استفاده كنيد. برس‌هاي پارويي براي پرداخت نهايي موهاي بلند، پس از سشوار كشيدن مناسب‌ هستند.

برس‌ سشوار در 3 اندازه بزرگ، متوسط و كوتاه در بازار وجود دارد.

موهاي برس‌ هاي چوبي، تركيبي از موهاي طبيعي و مصنوعي است، بنابراين به گرفتن بهتر موها درون ‌شان كمك مي‌ كنند.

سشوار و حرارت متمركز

سشوارهايي كه در آرايشگاه‌ ها استفاده مي ‌شوند، سشوارهايي قوي‌ هستند، ولي براي استفاده‌ هاي خانگي مي ‌توان سشوارهاي كم ‌قدرت ‌تري را نيز انتخاب كرد.

دقت كنيد سشواري كه مي ‌خريد، حتما داراي درجه‌ ي سرعت پايين و بالا باشد و شما بتوانيد به آساني سرعت آن را تنظيم كنيد. يك سشوار خوب بايد بتواند باد سرد نيز توليد كند.

براي اين كه موهاي ‌تان را براق كنيد، سشوار را براي باد داغ تنظيم كنيد. اگر سشوار را طوري تنظيم كنيد كه باد سرد توليد كند، روغن‌، ژل و ساير فرآورده‌هايي كه براي فرم دادن موهاي‌ تان استفاده كرده‌ايد روي موهاي‌ تان ثابت خواهند شد و همچنين از ايجاد الكتريسيته ساكن در موهاي‌ تان جلوگيري خواهد كرد.

هنگام استفاده از سشوار، آن را روي موهاي‌ تان حركت دهيد و يكجا نگه نداريد، زيرا حرارت ثابت سشوار به موهاي ‌تان آسيب خواهد زد.

تلاش كنيد سرهاي مخصوص پخش ‌كننده حرارت و باد را سر دهانه سشوارتان وصل كنيد تا حرارت بر سطح موهاي ‌تان پخش شود، به ويژه اگر موهاي ‌تان مجعد است، استفاده از اين سرها سبب مي ‌شود موهاي ‌تان شكل و فرم دلخواه را به دست آورند. گرچه استفاده از سرهاي ويژه، زمان سشوار كشيدن را طولاني ‌تر خواهد كرد.

موهاي ‌تان را به دور برس بپچيد و در حالي كه سشوار را روي آنها گرفته ‌ايد، به آرامي ‌موها را از برس باز كنيد. براي اين كه موهاي ‌تان كمتر آسيب ببينند، بهتر است سر مخصوص پخش حرارت و باد سشوار را بر سر لوله آن نصب كنيد.

براي اين كه ساقه موهاي ‌تان در اثر باد سرد سشوار نسوزد، پس از سشوار كشيدن هر بخش از موهاي ‌تان، چند ثانيه صبر كنيد تا آن بخش از موهاي‌ تان خنك شود. سپس دوباره كار خود را تكرار كنيد.

اگر دوست داريد موهاي‌ تان حجم پيدا كنند، بخش كوچك از موهاي‌ تان را انتخاب كنيد. آن بخش را دور برس بپيچيد و خلاف جهت ريشه موهاي ‌تان بكشيد. هم‌ زمان سشوار را هم روي آن بگيريد.

نكات لازم هنگام استفاده از اتوي مو

* قبل از اتو كشيدن موها، حتما موها را با سشوار خشك كنيد.

* بعد از خشك كردن، از براق كننده‌ هاي مو در لابه لاي موها استفاده كنيد.

* اگر موهاي خيلي فر يا وزي داريد، براي اتو كشيدن، لايه‌هاي باريك و نازكي از موها را برداريد.

* براي موهاي صاف كه فقط كمي موج دارند، حتما قبل از اتو، موادي مانند واكس يا كرم مو را به مقدار كم به نوك انگشتان زده و به همه جاي موهايتان بماليد تا پوششي بين مو و اتو باشد و از سوختن مو جلوگيري شود، زيرا اين موها نسبت به موهاي فر شكننده ‌تر و ضعيف ‌ترند. اما در مورد موهاي فر، فقط قبل از اتو از براق كننده‌ ها استفاده كنيد و از واكس و كرم مو بعد از اتو، براي گرفتن خورده موهاي روي سر و مو خوره‌ ها، آن هم به مقدار خيلي كم استفاده كنيد (استفاده از واكس و كرم زياد بعد از اتو براي موهاي فر، آنها را وز خواهد كرد و قبل از آن هم در صاف كردن موها شما را دچار مشكل مي ‌سازد.)

* براي موهاي خيلي فر بعد از يك بار اتو كشيدن لايه هاي نازكي از مو، مقدار كمي واكس را كف دست‌ ها زده و روي موها بكشيد و بعد دوباره با جدا كردن لايه ‌هاي ضخيم‌ تر مو، آن ها را اتو كنيد تا كاملا صاف شوند.

* اتو كشيدن موها از ريشه، به موها آسيب جدي رسانده و باعث ريزش آن ها خواهد شد. پس با فاصله از ريشه ي موها، آنها را اتو كنيد.

* استفاده مكرر و زياد از اتوي مو باعث ريزش و كم شدن و فاصله انداختن بين موها خواهد شد، پس بهتر است تنها در مواقع خاص، اين كار را انجام دهيد.

* موهاي رنگ و مش شده و‌ هايلايت را حتما قبل از اتو، با مقدار كمي واكس مو بپوشانيد تا كمتر آسيب ببينند، زيرا دكلره و رنگ، مقاومت مو را در برابر حرارت كم مي‌ كنند و به راحتي در اثر گرما، موها از وسط مي شكنند و مي‌ ريزند.

1389/12/4 - 9:00 صبح
روش اول: هميشه حجم به موها زيبايي ميده! سشوار كشيدن و يا استفاده از يك برس پيچ درشت ميتونه موهاتونو پف بده. اين پف صورتتون رو قاب ميكنه و موهاتون به نظر پرپشت و براق به نظر مياد.

روش دوم: وقتي موهاتون بلنده خيلي بيريخته كه همشون بلنديشون يكي باشه!! بعضي از رشته هاي مو بايد كوتاهتر باشن. پس موهاتون رو مدل تكه تكه يا لير بزنين. منظورم اين نيست كه كل موهاتون رو لير كنين. به عكس زير توجه كنين:

روش سوم: موي صاف و مرتب هميشه هم زيبا نيست! گاهي يه مدل شلوغ خيلي زيباتره! خيلي راحته! نه آرايشگاه ميخواد نه كار خاصي! موهاتون رو كه برس كشيدين يه كم ژل بذارين كف دستتون. حالا هر دودستتون رو به هم بمالين. بعد انتهاي موهاتون رو با استفاده از انگشتاتون و كف دستتون شونه كنين. سعي كنين به هم تركيبشون كنين. بعد موهاتون رو شونه نكنين بذارين همونطور بمونه.

روش چهارم: از خلاقيتتون استفاده كنين! تو خونه يا مهموني دوستانه كه هستين سعي كنين يه مدل جديد بستن مو خلق كنين!صاحب موها اول اونارو خيلي ساده پيچونده و به صورت شينيون كوچولو جمع كرده و بعد از يك چاپ استيك استفاده كرده كه سفتشون كنه و بهشون مدل بده!!

روش پنجم: موهاتون وز دارن؟! تو حمام بعد از آخرين شامپو به ساقه موهاتون ( به ريشه موهاتون نه ) ماسك تقويتي يا نرم كننده يا آنتي فريز بزنين و تميز بشورين. سعي كنين به كف سرتون برخورد نكنه.

روش ششم: چرا از اسپري مو واسه براق كردن موهاتون استفاده نميكنين؟! موهاي كدر رو با يه اسپري مرغوب براق كننده يا حجم دهنده اسپري كنين. ببينين چقدر زيباتر جلوه ميكنه!

روش هفتم: انصافا چند مدته اون كش سر رو براي بستن موهاتون استفاده ميكنين؟! خسته نشدين ازينكه موهاتون رو ببندين پشت و با يه كش محكمشون كنين؟!! از يه گل سر استفاده كنين! يه چندتا گل سر جديد بخرين! نترسين كسي نميگه بچه شده! يادتونه بچه كه بوديم چقدر گل سر خرگوشي بهمون ميومد؟! الانم ميتونين به اون دوران برگردين! حالا حتما گل سر مدل خرگوشي نگيرين! واسه آدم بزرگها هم گل سر هست

روش هشتم: اگه موهاتون وز داره از اسپري مخصوص يا موس مو استفاده كنين! البته توجه كنين كه موس مو نبايد رو سر بمونه و شما بخوابين! قبل از خواب موهاتون رو بشورين.

روش نهم: اتو مو واقعا واسه نما دادن به موهاتون موثره! ولي توجه كنين هر روز از اتوي مو استفاده نكنين! موهاتون داغون ميشن! فقط وقتي مهموني ميرين يا ميخواين موهاتون رو به دليلي زيباتر كنين! نكته بعدي اينه كه به جعبه ژلي كه ميخرين توجه كنين! بعضي ژل ها روش نوشته نبايد قبل اتو مو به موها زد! محصولات رولن جدول مخصوص دارن.

روش دهم: اين آخرين روشه كه قول ميدم بيشترتون بلد نيستين! دوست دارين با هر بار تاب خوردن موهاتون عطرتون هم پخش بشه؟! زير گوشتون و پشت گردنتون عطرتون رو اسپري كنين! موهاتونم كه افشون كنين با هر بار تاب خوردن موها عطرتون به مشام همه ميرسه!

1389/12/4 - 9:04 صبح
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=35931&PageNumber=16
سوال ارايش و زيبايي و گريم و ميكاپ و .....
فرناز پست ها : 52عضویت:1389/12/6
1389/12/24 - 11:43 عصر
salam arezoo jan man mohamo high light kardam va vase halat dadanam az oto estefade mikonam lotf mikoni begi che vakse mo ya che kerem moi ghable oto keshidanam estefade konam?
dursa پست ها : 4489عضویت:1387/11/24
1389/12/25 - 10:58 صبح
سلام بچهها شما هاييي كه موها تونو رنگ و مش كردين شامپو..سرم مو چيزي چي به موهاتون ميزنيد ه خشك نباشن
اسم قاشق را گذاشتي قطار....هواپيما....كشتي تا يك لقمه بيشتر بخورم! يادت هست مادر؟ شدي خلبان، ملوان، لوكوموتيوران ....، ميگفتي بخور تا بزرگ بشي، آقا شيره بشي!.... و من عادت كردم كه هر چيزي را بدون اينكه دوست داشته باشم قورت بدهم حتي بغض هاي نتركيده ام را.......... عاشقتم مامان
سارا پست ها : 1187عضویت:1386/11/17
1389/12/25 - 5:08 عصر
سلام

منم چند وقت بود همش موهام يه مدل بود ديگه خسته شدم ... چند روز پيش وقتي از حموم اومدم يه موس حسابي به موهام زدم بعد با ديسپانسر موهامو فر كردم اينقدددددددددددددد جوشجل شدم شو شو تا از در اومد گفت واي چه خانم جيگرييييييييييييييييييييييييييييي

به شما هم پيشنهاد مي كنم همين كارو كنيد هم وقت خيلي كمي مي گيره هم موهاتون ديگه وز نيست هم امسال به شدت فر مده ديگه اينكه موهاتون پر پشت تر نشون مي ده .... ديگه چي مي خواين

به يه بار امتحانش مي ارزه .............
سارا پست ها : 1187عضویت:1386/11/17
1389/12/25 - 5:11 عصر
راستي من مي خوام يه چيزي بخرم كه بتونم موهامو فر كنم .... شما چي پيشنهاد مي كنيد ؟؟ چه ماركي ؟؟
دخترم خيلي كوچيكه و خيلي فوضول نمي تونم زمان زيادي صرف اين كار بكنم يه چيزي مي خوام كه زود تمون بشه

يه چيزي بگم بهم نخنديد ولي بيگودي آبجوشي يادتون هست >>>>> عجب چيز با حالي بود .........

مرصييييي
Selva پست ها : 4980عضویت:1389/5/19
1389/12/26 - 11:31 صبح
سلام به همگي از ويديوهاي يوتيوپ هم ميتونين استفاده كنين
http://www.youtube.com/watch?v=PFg0qkYPPaI&feature=related
يكيش كه من خوشم اومد اين بود يه عالمه ويديو دارهه :d
كارهاي متفاوت و شيك و تك لباس هاي مجلسي ، كت و دامن و مانتو و... ترك http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=651143&PostID=25485785#25485785
ناد پست ها : 12891عضویت:1389/1/17
1389/12/26 - 12:01 عصر
مامان آينده عزيزم من اون دستگاه بدون بخارشو خريدم از دوبي.....جز همون يكبار اصلا استفاده نكردم....از بس وسيله ي مزخرفي بود........اگه موهات تا شونه هات باشه فقط ميتوني برس بكشي باش همين........انقدرم طول ميكشه كه دستت درد ميگيره..از حالت هم خبري نيس........حيف 50 توماني كه دور ريختم.............
از من ميشنوي نخر...........
تـــو را بــه رخ تمـــــامــ شــقايقـــــــها ميكشـــم و ميگويــــم تا *همـســـــرمــ* هستـ ـ ـ ـ زندگـــــي بايد كـــــرد...
1   2   3  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: