2703
2553
عنوان

درست کردن مو

29764 بازدید | 40 پست
سلام
شما ها توی خونه با چه وسایلی موهاتون را مرتب و زیبا میکنید. برای مهمانی ها یا مراسم هایی که نخواهید برید آرایشگاه . هر وسیله ای که کار باهاش راحتتره با مارکش معرفی میکنید.
سلام وای حرف دل منو زدید .چند شب پیش عروسی دعوت بودیم موهامو بلد نبودم چه کار کنم همینجوری شونه کردم ریختم دورم کلی خجالت کشیدم.صورتمو خودم درست میکنم.کلاس خود ارای رفتم از پس کار خودم بر میام ولی برای موها ................هر کی تجربه ای داره بیاد بگه دعاش میکنم.موهام لخت و بلنده.........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
همیشه خودم درست میکنم.با سشوار و بابلیس دسته دار مرتب میکنم بعدم با گیره های خوشگل جمع میکنم.بیشتر ساده میدرستمو با گیره های خوشل تزیین میکنم.یه تل جادویی گرفتم که اونم خوبه واسه پف نگه داشتن مو.
عکس بینی صفحه 1709
با تل جادویی هم خیلی زیبا می شه . حتی می تونه ساده درست بشه اما زیبا باشه.

مثلا موهای جلو اگر کوتاه هست از یک طرف ( کج) می ریزی توی صورت . البته با سشوار باید یا حالت بدی یا پوش . موهای بالای سر رو پوش میدی و با تل جادویی اونارو پر حجم نگه می داری بعد موهایی که روی تل جادویی قرار گرفتند رو با پنس ظریف و یا حتی با یک پنس زینتی یا یک تل تزیینی محکم نگه می داری. موهای پشت رو هم می تونی با بابلیس فر کنی یا اتوی مو بکشی و حتی می تونی گیره های ریز بهشون بزنی . می تونی موهای پشت رو ببافی به روش ریز . به طوری که کلی موی بافته شده پشت سرت باشه
2714
وای بهارک چقدر خوب توضیح میدی
بهارک جون من موهام تا سر شونه هامه چیکارش کنم لختم هست همیشه سشوار میزنم دیگه چیکار کنم؟
تل جادویی همون بام تله؟؟؟/ واسه موهای من میشششششششه یا وحشتناک میشه؟
فر چی میخوره؟
هر آنچه نیاز دارم پیشاپیش در درون من هست.

من ایترنتی گرفتم 6000 که با هزینه پست شد 8000.ولی به نظرم همون که قیمتش کمه بهتره چون فرقی با بقیه نداره و همون چندتا سایز تلو داره.البته سایز متوسطش بیشتر استفاده میشه.
عکس بینی صفحه 1709
2706