2726
عنوان

کیست در کروئید پلکسوس....کمکم کنید...

52257 بازدید | 66 پست
من هفته 17 هستم و توی سونو نشون داد که تو قسمت کروئید پلکسوس بچم 4 تا کیست هست.دارم از نگرانی میمیرم..تورو خدا کسی هست که تجربه ی مشابهی داشته یا در این زمینه اطلاعاتی داشته باشه؟؟
تورو خدا کمکم کنید چند شبه که از استرس خواب ندارم.
سلام الیزا جون.منم تو همین هفته همینو نشون داد ولی من رفتم یک متخصص جنین شناس اون به من گفت زود رفتی سونو تو هفته 17 60 درصد جنینا اینو دارن معمولا تا هفته 22 از بین میره بعد که هفته 22 رفتم سونو از بین رفته بود ببین اگه میتونی با این دکتر مشورت کن همون متخصص جنین شناس اسمش دکتر سلماز پیری مطبش روبروی بیمارستان تهران کلینیک کوچه چهارم تلفنشو از 118 بگیر گم کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
nasimجون مرسی از راهنماییت امروز آزمایش تریپل تست هم رفتم.شما الان بچتون به دنیا اومده؟اگه اومده مشکلی نداره؟من سونوما به چند تا دکتر نشون دادم اونها هم میگن اکثر مواقع از بین میره ولی در بعضی موارد نادر هم ممکنه باعث مشکل شه اینه که واقعا نگرانم....بله نسترن جون منظورم کیست در این منطقه از مغزه.ممنون..توروخدا برام دعا کنید.
الیزا جون نینی من الان 1 ماهشه و خدارا شکر مشکلی نداره ببین من پیشنهاد میکنم بری پیش دکتر پیری خیلی با حوصله جوابتو میده و از نگرانی درت میاره در ضمن از دکترای زنان راجع به این موضوع نپرس که زیاد نمیدونن
حرفی که دکتر پیری به من زد این بود که این کیست به تنهایی حتی اگه از بینم نره خطری نداره وحتی الان ممکنه تو مغزه من وشما هم باشه و بی اطلاع باشیم خطر اون موقع هست که این کیست با 1 سری علایم دیگه همراه بشه که این علایمو اگه تا هفته 22 کیست از بین نرفته بود چک میکنن و میگن که احتمال خطر چقدره ولی من دلم روشنه که مال شما هم انشالله از بین میره به خودت انرزی مثبت بده نینیت بهش احتیاج داره
مرسی نسیم جون خیلی خوشحالم که بچت خوبه امید وارم همیشه سالم و خوش باشه.راستش چون من اصفهانم زیاد دسترسی به این دکتر برام راحت نیست دنبال اینم ببینم تو اصفهان کسی همچین تخصصی داره. به هر حال خیلی ازت ممنونم باور کن خیلی ارومم کردی...ممنون.
سلام.منم 17 هفته رفتم سونو و همین مشکل رو داشتم.20 هفته سه بعدی دادم و تعداد کیست ها دوتا شده بود.دکتر گفته یکماه دیگه باید سونو تکرار بشه و دوباره اندامها چک بشه.من دوتا بارداری قبلیم هم جنین هیدروپس فتالیس بود و توی رحم مرد(IUFD) . الان خیلی نگرانم.اگه کسی تجربه ای داره کمک کنه لطفا
سلام من یه سایت میشناسم که یه تیم پزشکی داره خیلی من سوال پرسیدم و جواب گرفتم تیمه خوبی هستن. حداکثر 24 ساعته هم جواب میدن کارشون خوبه دانستنی های مفیدی هم توی قسمت مقالاتشون گذاشتن بخونی بد نیست.
برای سوال پرسیدن فقط کافی ثبت نام کنی که خیلی هم سادست.
پیش نهاد می کنم بیبین و سوالت و مطرح کن.
فقط از پزشک خود سایت بپرس بقیه پزشکاشون دیر جواب میدن.
با نظام پزشکی هم چک کردم واقعا" دکتر هستن.
این لینک ثبت نام هستش
http://www.imbook.ir/Portal_U/Register.aspx
بعد از ثبت نام برو تویه گفتگو با پزشکان سایت
امیدوارم استفاده کنید و مفید باشه.
آدرس سایت هم
www.imbook.ir
قسمت یوزهای غیر پزشک هم اینه
http://www.imbook.ir/Default_user.aspx
سلام ، منم تو هفته 19 بارداری رفتم سونو همین مشکل را دارم. تو رو خدا واسم دعا کنین تا از بین بره از نگرانی دارم می میرم. گرچه که دکتر بهم گفته اکثرآ کیست از بین میره ولی باز دلشوره دارم. تازه جنسیتش معلوم شده بود می خواستم برم واسش خرید کنم
سلام الیزا جون منم هفته 18 رفتم و دو تا بودش. اگه آزمایش غربالگری دوم مشکلی نداشته باشه این کیست ها خود به خود از بین میرن (مخصوصاً اگه زیر 10 میلیمتر باشن) و اصلاً تو یه مقاله نشوته بود جزو مراحل عادی توسعه دستگاه عصبی هستن! منم تو هفته 26 که سونوی بعدیم بود هیچ اثری از کیست ها نبود
من چون خودم با این مشکل رو به رو شدم خیلی دربارش مطالعه کردم. نوشته بود ممکنه خیلی از ماها الان تو سرمون ازین کیستها باشه بدون اینکه حتی متوجه باشیم!!!!
ولی اگه تو آزمایش غربالگری دوم شک وجود داره حتماً باید کیست ها بیگیری بشن! چون میتونن با مشکلات کروموزی در ارتباط باشن! مخصوصاً با اندازه بالای 10 میلیمتر
خدایی چیزهایی تو این برنامه " بفرمایید شام " دیدم که جای دیگه ندیده بودم
این هم "بفرمایید شام" با طعم دعوا
http://www.resanehha.com/play-64489t50c1cb748b.html
خدایی چیزهایی تو این برنامه " بفرمایید شام " دیدم که جای دیگه ندیده بودم
این هم "بفرمایید شام" با طعم دعوا
http://www.resanehha.com/play-64489t50c1cb748b.html
[smiley]s/sm_31.gif[/smiley][smiley]s/sm_31.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_38.gif[/smiley][smiley]s/sm_38.gif[/smiley]
2706