2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
میگن خوردن سیب به و انار در دوران بارداری نی نی رو خوشگل میکنه خوردن کندر و کشمش در دوران بارداری نی نی رو باهوش میکنه خوردن بادنجان و کلم در دوران بارداری نی نی رو زشت میکنه
حنا جون و مامان غزلی ممنون از راهنماییتون.آره عزیزم درست میگی شاید 80 درصد بحث ژنتیک مطرح باشه ولی بقیش هم به تغذیه مربوط میشه.الان خود ما یک هفته تغذیه خوب و سالم داشته باشیم و یک هفته بر عکس تغذیه نا مناسب واقعا تاثیرش توی چهرمون مشخص میشه چه برسه به جنینی که در حال شکل گیریه.
عزیزم جنین همه نیازهاش رو از بدن مادر میگیره درسته که هر چی تغذیه بهتر باشه بدن هر دو قویتر میشه ولی قیافه نی نی به ژنتیک وابسته ست و مثل ما با خوردن یا نخوردن فرق نمیکنه
من خودم بچه نوزادی رو دیدم که مادرش تا روز اخر بارداری ویار داشت وزن هم سه چهار کیلو اضافه کرده بود نی نیش با وزن 3 کیلو بدنیا اومد و بسیار زیبا بود همه پرستارها هم میگفتن کمتر بچه ای به این قشنگی دیدن چون هم پدرش خوش قیافه بود هم مامانش
2706