2737
2734
عنوان

کسی میدونه این سونو یعنی چی؟

7660 بازدید | 7 پست
من دیروز رفتم سونو ، تو سونو اینارو نوشته که من اصلا ازش سر در نمیارم . در مجاورت قدامی - تحتانی جسم رحم در امتداد انسزیون سزارین یک توده هیپواکو بطور تقریبی 57mm و قطر قدامی - خلفی 22mmو دیامتر عرضی 30mm دیده می شود که می تواند مربوط به آندومتریوز و یا با احتمال کمتر فیبروم ساب سروزال باشد .
منطبق بر تخمدان راست یک کیست با اکوهای ظریف داخلی به اندازه تقریبی 17mm دیده می شود که می تواند مربوط به کیست هموراژیک و یا آندومتریوما باشد .
یعنی خطرناکه ؟ دکتر سونو خیلی مشکوک نگاه می کرد و حرف می زد . از دیشب اعصابمو ریخته به هم . یعنی دیگه نمی تونم بچه دار بشم ؟ تورو خدا جوابمو بدین .
نه نگران نیاش من که نذر دارم هر یک ماه در میون یه کیست در میارم اندازه هندونه

حالا باز برای تو 17 cm بوده برای من 24 یه بار 19 بود یه بار دیگه هم 7 بود یک ماه فرص یاسمین داد خوردم + یه قرص دیگه که آب کیستو می گرفت اسمشو یادم نیست ماه بعدش هم دوباره درمان نازایی رو دکی شروع کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا نگران نباش. چیزی نیست. نوشته در قسمت جلویی و پایین رحم اونجا که برای سزارین باز می کنن یه توده داری که حدس زده آندومتروما باشه. یعنی به دلیل ضخیم شدن دیواره رحم بوجود اومده. کیستتم نوشته احتمالا خونیه.پیش کی سونو کردی؟ یه کلمه مطمئن ننوشته. همش گفته اینه شایدم اونه. اصلا مشخص حرف نزده. اما نگران نباش. برو بیس دکترت. لازم باشه برای کیستت دارو میده
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2731
2738