2733
2734
سلام اینا حرفای بچه های نوعروسه تو تاپیکه تفریحاتشون
اسم رستورانهای خوب/پاساژها و برخی مکانهایی هست که تو اوقات فراغت میرن
گفتم شاید بددرتون بخوره
الان میزارم:
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص
-برین بام تهران،پیاده روی، سینمای 5 بعدی و سرگرمی ها دیگه ای که هست با حاله. اتوبان چمران- خیابان ولنجک تا انتها میری بالااز هر جا می خوای بری سوار ماشین تجریش شو،ماشین تجریش از چمران میره بالا قبل از اینکه به پارک وی برسه وقتی اون ور خیابون پمپ بنزین ولنجک رو دیدی پیاده شو با پل هوایی برو اون ور خیابون.
از خیابون بغل پمپ بنزین یعنی یمن باید سوار تاکسی بشی بری بالا تا برسی به ته ولنجک،ورودی بام اونجاست

-میریم گیشا... پاساژ نصر... غذاهای خوشمزه داره که همونجا بهت میده خیلی هم مزه میده... تو ماشین میخوری... قیمتش هم مناسبه... ما همیشه یه پیتزا میگیریم با یه ظرف مخلوط سوخاری جات... خیلی خوش میگذره

-ماهیگیری جاجرود و رودخانه چالوس باید مجوز داشت

-وقتی بیرون میریم مردا شروع میکنن به بازی هایی قدیمی وجدید مثلا والیبال. خر پلیس که کلی ما میخندیم و.................مهم اینه که هم دل باشی نه هم سن

-اگه عقدین...برین پارک اب و اتش....تو برجش هم بغللللللللللل کنین
-محیط خانه هنرمندان رو خیلی دوست دارم
-یه پارکی هست بالای سعادت آباد ( میشه منطقه ی مخابرات ) به اسم پارک پرواز
اونجا هم قشنگه
همه ی تهران دیده میشه

-من تو هر فصلی گلاب دره رو پیشنهاد میکنم. از خود میدون تجریش البته به سمت بالای تجریش اونجایی که ماشین های سواری درکه و دربند وا میسته تاکسی داره
بهار - تابستون - پاییز - زمستون
همیشه قشنگه و دنجه

-عصر های پنجشنبه گاهی امامزاده قاسم ، گاهی قبرستان ظهیر الدوله !

-ما اون پارک ولنجک که آلاچیق داره خیلی میرفتیم؛اگر ورودیش از دست مامورا قصر در برین؛داخلش کاری ندارن؛واسه اینکه ورودیش هم گیر ندن از کنار بانک سامان باید رفت داخل کوچه؛ازونجا به قسمت بالای پارک راه داره
کافه دنج تو پاساژ گلستان هم دوس دارم

-محوطه سعد آباد با اون درخت های بلندش
رستوران الیزه همون که بالای تندیسه موقع غروب محوطه ی بازش خیلی دنجه
ایستگاه پنج توچال وقتی همه جا برف یکدست نشسته

-بعضی موقع هام میریم روبروی پارک ملت پیتزا قیفی میخوریم.(من عاشقه پیتزام
-پیتزا در ب در (خ.شریعتی-روبروی پارک شریعتی-نبش ک.پیروز-پ.959) عالیه. به خصوص پیتزا سبزیجات و نون سیر
پیتزا زیتون (مجتمع تجاری ولنجک) خیلی خوشمزززززززززززززه. پاتوق من و همسرم. علاوه بر اون همیشه میریم اونجا تا گربه های شیطون توی یکی از فروشگاههای اونجا رو هم ببینیممممم

رستوران نایب زعفرانیه. فقط کباب کوبیده سفارش بدید. عاشقش میشیدددددددد (وای خدا دلم خواست)
پارک پرواز و نیاوران هم زیاد میریم. میریم بدمینتون
پیتزا پرپروک. (چون همیشه شلوغه کمتر میریم)

کباب ترکی نشاط
دربند میریم خیلی وقتها. پیاده روی میکنیم و کمتر غذای اونجا رو میخوریم

-ما بیشتر روزای تعطیل بند و بساطمونو برمیداریمو میریم پیک نیک اون کباب درست میکنه ومنم هی ناخونک میزنم.یه وقتایی هم میریم ماهیگیری.پیتزا پاشا و هانی پارسه و نشاط و سید مهدی هم زیاد میریم
-منو شوهرمم میریم میلاد نور -سمرقند-دربند -پارک اب و آتش-کباب ترکی زیتون
پارک ملت هم رفتیم

-ما عموما برای غذا میریم نوید (تو آپادانا)، منصور ( اول تخت طاووسه)، بناب (تو ملاصدرا خ شیرازیه)، شیانم زیاد میریم (هرچند من زیاد غذاهاش رو دوست ندارم ولی قبل و بعدش کلی پیاده روی می کنیم) مروارید تو مرزداران هم 2-3 بار رفتیم
برای فست فود هم خاتون ( شریعتی پایین تر از گل نبی) و بیست تیکه ( یوسف آباد) زیاد میریم. گرسنمون هم باشه به هیجا نرسیم در اولین فست فودی که بشه توش نشست اطراق می کنیم.
سفره خونه سنتی هم یا میریم ترمه تو دانشگاه الزهرا یا میریم یه جای دیگه که اسمش یادم نیست تو تخت طاووس سلیمان خاطر.
برای پیاده روی و صحبتم یا پارک نیاوران میریم یا دربند

-رستوران پیتزایی بیشتر میریم آروما(پیتزا و رست بیفش خوبه) تو سعادت آباد یا پرپروک کبابم میریم پیاله یا فرخزاد رستوران آبشار و میلاد غذاش عالیه.بد زاپاتا تو نیلوفر-بهاران-خیلیم بخوایم خودمونو تحویل بگیریم میریم پدیده شاندیز.یه وقتام هوس فلافل و سمبوسه و سوسیس بندری می کنیم بد.یه مدت هم مرتب میرفتیم پارک پردیسان قلیونمونم میبردیم وای یادش بخیر خیلی از پردیسان خاطره دارم

-رستوران روکا
دربند - میدان مجسمه - بغل تله سیژ آسانسور مخصوص داره
منوی پیشنهادی
غذا
لازانیا - پنه آلفردو - پنه آلاپولو
سالادش همش خوبه ما معمولا مخصوصش رو می گیریم
کافی شاپش هم خوبه بهتون چای میوه مخصوص روکا رو توصیه می کنم با چیز کیک

-هیوا
میدان تجریش
منوی پیشنهادی
پیتزا سبزیجات - پیتزا فیلادلفیا- پیتزا پپرونی
بشقاب دریایی - استریپس- قارچ سوخاری - ماهی سوخاری
سوپریم - چیز استیک برگر
هات داگ ویژه - کالباس تنوری
سالاد مخصوص سر آشپز
نوشیدنی هم موهیتو
کافی شاپش هم چایی با تیرامیسو می گیریم خوشمزه است
آب میوه طبیعی هاش هم خوبه

لمزی زعفرانیه
منوی پیشنهادی
پیتزا مخصوص لمزی
پاستا
سالاد مخصوص لمزی که خودش واقعا یع غذای کامله

بهاران نرسیده به پل رومی
دنرهای گوشت و مرغ
سیب زمینی مخصوص

خانه هنرمندان ( تمتم غذاها کاملا گیاهیه)
ایرانشهر
دو تا سینی داره مجموعه گیتی و نیلوفر
پیتزا هاش هم بد نیست
بیشتر جاش باحاله و غذاش برای کسایی که گیاه خوارند جالبه
-کافه گالری
باغ فردوس
یه بار غذاش رو امتحان کردیم جالب نبود
ولی کافی شاپش خوبه
زیاد میریم
آب میوه طبیعی ها و دم نوش های خوبی داره
شکلات گلاسه و هات چاکلتشم برای کسایی که شکلات دوست دارن توصیه می کنم
راستی یه کافه دیگه هم اونجا هست به اسم ویونا
نسکافه و کاپوچینو و ژله بستنی های خوبی هم داره
ولی ما این یکی رو بیشتر می پسندیم
کلا بیشتر به خاطر فضای خود عمارت باغ فردوس میریم اینجا

موزه پرفسور حسابی
صبحانش رو به هیچ وجه توصیه نمی کنم
ولی کافی شاپ و سالادهاش خوبه
اینجا هم فضای قشنگی داره
عمارت ها و بناهای معروف ایران رو در ابعاد کوچیک ساخته اند
خیلی با نمکه

اردک آبی تندیس
صبحانه و ناهار
البته بیشتر از غذا تنوع سالادی داره
دیدنی ها
روبروی پارک ساعی
قبلنا خیلی می رفتیم عاشق کباب هاش بودیم با نونی که خودش می پزه
ولی از وقتی ولی عصر یه طرفه شده دیگه نرفتیم
باقالی پلوش هم دوست می داشتم راستی کافی شاپش هم خوب بود یادمه کیک شکلاتی بی بی رو سرو می کرد.

کباب لقمه رضا
خیابان جمهوری - سی تیر
اینجا رو جدیدا دوبار همسری منو برده
خوشمزه هست
-رستوران ابشار جاده لواسان. غذاهاش حرف نداره،
-میدان لشگرک، کیلومتر یک جاده فشم ( زرد بند )
26532600 رستوران اشکان خطیبی
-ابتدای جاده چالوس.باغ پل چوبی.واقعا دنجه
-رستوران ژوانی و ویونا و نایب هم گاهی رفتیم.
اما بازار خیلی دوست داریم بریم که ناهارش شیخ الاسلام و مسلم باشه.

یا آب گوشت خونه پایین پل کریم خان عالــــــــــــــــــــــــــــــیه عالی! حتمی برین اونجا! قول میدم لذتش رو ببرین
-یکی از چیزهایی که من و همسرم همیشه وقتی میریم تجریش حتمن میخوریم آش سید مهدی هستش
میدون تجریش قبل از امامزاده صالح
-آش نیکو صفت اه....
آش نیکوصفت انقلاب اشش معرکه است
- من و همسریم می ریم مسلم بازار
واقعاً غذاهاش معرکست
همه کیفیتش عالیه
هم قیمتش عالیه
من همه نوع غذاهای مسلم رو خوردم
-رستوران هانی میدان قیام(قابل توجه گل یخ که رستوران سلف سرویس میخواست)
کافی شاپ رستوران گاف

پارک آبی تهرانپارس که جفتمون عاشقشیم

چشمه علی دامغان که کلی خندیدیم و بنای تاریخی مارو حیرت زده کرد

فشافویه(جاده قم نرسیده به فرودگاه امام)البته ما برای دریاچه تفریحی رفتیم که گفتن تعطیله غصه خوردیم
-پارک آب و آتش
آدرس:بزرگراه شهید حقانی، نرسیده به چهارراه جهان کودک
با تاکسی از سمت سیدخندان باید سوار تاکسی های ونک بشید نرسیده به چهارراه جهان کودک پیاده بشید درست بعد از پارک طالقانی هستش
با مترو هم باید مترو شهید حقانی پیاده شد

از سمت دیگه:
خیابان آفریقا بعد از ساختمان راه آهن.به یه پارک خوشگل و خاص تبدیل شده

-بچه ها ما رفتیم دکاوند-ابشار تیزاب-
توی اینترنت سرچ کنید...واقعا جای قشنگیه...البته الان فصلش نیست.خیلی تگرگ اومد.خیلی هم افتاب شد!
ولی برای اوایل تابستان حتما یه برنامه بذارید.به راهش می ارزد

-دماوند و ابسرد خیلی خوش گذشت ولی دم غروب سرد بود لباس گرم ببیرید اونجا تازه دخترا شکوفه کردن
-آبشار تهران ... همت غرب.. خیلی عالیه آلاچیقم داره روبه دریاچه هست..ابشار داره و ......
.
-ماهم اکثرا میریم کن سولوقون(رستوران پل یا آسیاب یا باغ گیلاس) یا فرخزاد(رستوران مزرعه
-فرحزاد رستوران طبیعت /تابستونا حیاطش خیلی باصفاست/کلی درخت و ... طبیعی داره نه گلدون
-تو فرحزاد رستوران صفا هم خیلی شیکه هم دوتا سالن داره یکی سرباز یکی مسقف فضاش بی نظیره غذاشم خوبه
تو کن سولوقونم رستوران کوه سنگی خوبه
-ما اکثرا میریم کن سولوقون
باغ گیلاس غذاش،محیطش،همش عالیههههه

مهستان اونم شیکه نسبت به سفره خونه های کن

دشت بهشت گاهی خوبه
-بام تهران و پردیسان به قصد پیاده روی میریم و پردیسان هم میریم .

رستوران که جای خوب نایب وزرا (کبابش)و شاندیز جردن(شیشلیک و ماهیچش) کنارشم گیلانه (غذاش محلی شماله) ،زریج توی خیابون صابونچی که استیکاش محشرهههههههه، رستوران دورنیکا که زیر برجای جام جم هست (سمت همت) که غذاهاش محشره، ترمه دانشگاه الزهرا ، هانی که توی خیابون بهشتیه و اکثرا میشناسن و سمت فشم سفیر و پارسیان، سمت کن که یه باغه سمت مجتمع مسکونیا.دنجه.
فست فودی هم که ژوانی هست که توی مزردارانه و معرف اکثر دوستان هستو پیتزا و استیکش خوبه. پرپروک گیشا ، طیطو سمت ظفر خوبه.

یه کافی شاپ من در دوران مجردی میرفتم که خوبه، توی خیابون شاداب یکی از خیابونای سپهبد قرنی که هم جاش قشنگه هم نوشیدنی هاش
-پارک ارم- ترن هوایی ته هیجانه
با هم خیلی خرید میریم هر جایی که شد
-ما پینت بال و کارتینگ هم میریم، البته دسته جمعی با جوونای فامیل و دوستامون.

پینت بال رفتیم یه جا تو نیاوران، که مختلط قبول میکرد. ما هم 15-20 نفر بودیم، اونجا رو دربست گرفتیم!

کارتینگ هم رفتیم یه پیست نزدیک پرند، خیلی خوب بود کلی بازیهای دیگه هم داشت.

کارتینگ آزادی هم میشه رفت، نزدیک تره.
-مراکز خریدی که زیاد میریم میگردیم:پردیس زندگی که بالاش هم سینماست.تیراژه.پاسارگاد تو جلال ال احمد.گلدیس.افق.گلستان پاسداران.هایپر می.هایپر استار.پارک:پردیسان.چیتگر.نیاوران.پارک محلمون که اسمش میعاده.نهج البلاغه

-یه جای دنج و دو نفره : دهکده سر گیشا، پیتزا هاش تک هستش سالاد میگوی ویژش هم عالیه. رستوران ته دیگ
-من عاشق کافه جاوالینم.اول پل کریمخان.محیطشو دوست دارم. آروم و دنجه. شیکه.هنریه.هرکی رفت,طبقه بالا گوشه ی سمت راست جای ماس کافه سپیدگاهم خوبه

-میریم "تله سیژ" توچال خیییییلیییییی حال میده جای همه نوعروسا و شوشوهاشون خالی...خیلی خوبه حتما برین،تله سیژش پنجشنبه جمعه ها بازه،توی ماه رمضونم تا ساعت 2 شب بازه،توی سکوت مطلق...با صدای جیرجیرکا...توی تاریکی شب با نور چراغای شهر از اون بالا...تو بغل شوشو از اون بالا سوار اون میای پایین ته حاله.همیشه هم بعدش میریم سینما 5 بعدیش،از اول تا آخر فقط با هم جیغ میزنیم حسااااااابی تخلیه روحی روانی میشیم
راستی اگه رفتین فیلم"جت" رو بگین بذاره خیلی حال میده

-مجموعه تفریحی کوهستان هم دنج و زیباست. واقع در جماران. هم پینت بال داره. هم میتونید از زیبایی کافی شاپ و رستورانش استفاده کنید.

پارک های دنج و محلی و کوچیک خیابون سهروردی، شب ها خیلی خوبن.
از بین سینماهایی که رفتیم سینما آزادی رو دوست دارم.
باغ ایرانی هم قشنگه، فقط امکانات حاصی نداره، فضاش زیباست. فاقد بوقه و رستوران بود وقتی که ما رفتیم

-روستای آبنیک 7 کیلومتر بعد از فشم
هم رودخونه داره هم جنگلک

-سینما رفتن و دیدن فیلم و قدم زدن تو باغ فردوس و محوطه موزه سینما و تحلیل فیلم

رفتن به کافی شاپ های خیابون انقلاب که واقعا خاص و خوبن
-دوست دارم شوهرمو منو ببره کوچه باغ های دماااااااااااوند و قدم بزنیییییییییییییم

-شیرینی الف یکی از حاهاییه که واسه من حکم تفریح داره میرم توش یه دور میزنم حالو هوام عوض میشه
پریروز رفتیم دریاچه خلیج فارس ته همت قایق سواری که خوش گذشت
هفته پیشم سینما n بعدی اب اتش که با اسلحه زامبی ها رو میکشتیم بامزه بود
هفته اخر ماه رمضونم رفتیم قلعه سحرامیز و کودک درونمون حال کرد
کلا هم گردو تازه خوردن این روزا تو جادخ معدن درکه یا فراز رو دوست دارم
عشق بالا و پایین کردت اتوبان ستاری و ابی خوندنیم
فشم و لواسون برام خاطره انگیزه هر از چندی به هوای جاده هم که شده میریم

-سینمای پردیس راگا.میریم فیلم میبینیم دیگه.پارک آزادگان هم بد نیست.کلا آدمایی هستیم که زیاد شمال میریم
-سد لتیان ، اطراف تهران _ لواسان
-از بهترین جاهایی که رفتیم:
دارآباد
شیان
پارک ساعی
رستوران کوهستان فشم

رستوران شمشیری تو بازار که عاشق غذاهاشم. باغ گیلاس درکه خیلی میریم دوسش دارم
-یه جا که خیلی خاطره داریم یه جای باغ مانند سنتی تو جاده هرازه و به رستوران سنتی به اسم شبهای آمل
-ما پاتوقامون پیتزا بیگ بوی عباس آباد که محشره پیتزاهاش حتما امتحان کنین
تیراژه سرزمین عجایب مخصوصا بولینگش
سینما پردیس زندگی
رستوران آرامیس پونک
سفره خونه ایران تک

-دوستانی ک ب پرنده علاقه مندن، حتما ب "باغ پرندگان" جنگل لویزان سر بزنن. خییییلی جای قشنگیه. فضاش رو خیلی خوشگل و شیک درست کردن. ی عااالمه هم پرنده های بامزه داره

برج ازادی ..موزه سنگ شناسیش عالیه اگرچه زیاد بهش نمی رسند ولی سنگ های خیلی زیادو خیلی خیلی معرکه ا ی داره..همچنین از طبقات هم می تونید برید بالا
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اردبیلی ام تازه نامزد شده بودم با شوهرم رفتم دریاچه ی neor توی اردبیل تو جاده ی خلخال بهترین و عاشقانه ترین و تمیز ترین و رویایی ترین جایی بود که من دیدم. معرکه بود به تمام معنا.
http://tafrih.ir/map?uq=3087

این سایتم توش درباره مکانهای تفریحی و نقشه راهشون و موقعیت جفرافیاییش توضیح داده
مرسی حمی جان
اینارو میتونید کپی کنید و بعدا استفاده کنید

پرهس از اسم رستورانهای خوب و جاهای دیدنی
2738
مشهد میگن شاندیز و طرقبه باصفاس و باحاله
امیدوارم به دردتون بخوره
اگر خوب بود بگید
شمام جاهای باحالی رو که رفتید بگید

ب من سرعین خیلی خوش گذشت
تو تهرانم رستوران موبی دیک تو سپهبد قرنی که حالت سلف سرویس داشت رو دوسداشتم
من بازار تهرانو دوسدارم...
و میدون تجریش و بازارشو
و درکه رو با خونه های قدیمی و باغها و جوی هاش..
چقد دلم برای طبیعت و فصل سبزی و طراوتش تنگ شده
وای چقد ساکتید
کپی کنید بره
اینجا از جاهای باحالی که رفتید بگید
راستی یه جایی که خیلی به خودم خوش گذشت جمعه ها رفتن به پاساژ پروانه خ جمهوری بود..قیمتای خوب و تنوع زیاد..تازه پارکینگشم 5 طبقه کلی جنس میارن

آبعلی رو دوسدارم...بودن در کنار رودخونه و فضای سبزش
برای تخت جمشید هم دلم تنگ شده
2706