2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پرند جون الان خوندم که نوشتی مرده .بخدا قسم به قدری ناراحت شدم که قابل وصف نیست .من بخاطر شینی اصلا مسافرت نرفتم که هیچ حتی مهمونی هم به زور میرفتم .شوهرم میموند پیشش من میرفتم .بخدا اینقدر وابسته ایم که حاضریم بهترین روزای زندگیمون بره اما کنار شینی باشیم .بخاطر شینی نه رستوران میتونیم بریم نه مهمونی نه جایی.همش مواظبشیم
هاپوهای نازم _(شینی و میشا جونم)_ اندازه دنیا دوستتون دارم.....
2731
2738
ثبت اختراع به نام فرد و تسلیم لوح اختراع ثبت شده))
ایا می خواهید مخترع و معروف شوید؟؟؟
ایا نیاز به یک مشوق برای پیشرفت در زندگی دارید تا انگیزه ای شود برای خودتان که اینده ای درخشان داشته باشید و روی اختراعات خود تحقیق کنید
ما ده ها اختراع ثبت نشده داریم ما می توانیم ایدهای را به شما پیشنهاد کنیم
تا با نمونه سازی ان و ثبت به نام خودتان در اداره ثبت اختراعات در بین خانه و اقوام انگشت نما شوید!!!! و در نتیجه خودتان روی ایده ای جدید فکر کنید

$$$$$$
http://www.behroz2006.blogfa.com
فروش تعدادی اختراع ثبت شده و ثبت نشده بادرج نام متقاضی در گواهی ثبت اختراع عضویت در انجمن مخترعین

ثبت اختراع
ثبت اختراع به صورت کاملا تضمینی قانونی و محضری
1- برگزاری جلسه بررسی اولیه طرح با حضور مخترع
2- تکمیل اظهارنامه ، ادعا نامه ، توضیحات ، خلاصه اختراع و راهنمایی مخترع جهت تکمیل آن
3- تایپ اظهارنامه ، توضیحات ، ادعانامه و توصیف اختراع
4- طراحی محصول به صورت نرم افزاری با حضور مخترع
5- تکثیر و دسته بندی فرم ها
6- ثبت اظهارنامه
7- ارائه طرح جهت اخذ تاییده علمی به سازمان های مربوطه به صورت 100 درصد رایگان
8- دفاعیه و پیگیری طرح در سازمان ثبت مالکیت فکری
9- پیگیری اخذ تاییده علمی
10- پیگیری اخذ روزنامه رسمی
11- اخذ گواهی ثبت اختراع و تحویل به مخترع
12- تمامی مراحل واریز وجه جهت ثبت اختراعات توسط ما انجام می پذیرد
برای کسب اطلاعات بیشتر با مهندس جماعت تماس بگیرید09382632553

اطلاعات تماس:
تلفن: 09382632553
خیلیییییییییییییییییییی ناراحت شدم

من عاشق سگ و گربه پرشینم ولی جرات نمی کنم بگیرم از همین وابستگیش می ترسم. تو تهران با این دود و دم و پارازیت عمر خیلی طولانیی نمی تونن داشته باشن واگه خدای نکرده بمیرن خیلی دردناکه
2706