2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانومای گل کلی مدل گذاشتم تو وبلاگ...اگه تو ایام عید سفارش بدید ازمون عیدی میگیرید...
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=790618&PageNumber=5
http://kolbenamadi.mihanblog.com/
قبول انواع سفارشات نمدی اینستاگرام namadestantabassom وبلاگnamadstan.blogfa.com
2728
فرشته پسرم پرزد رفت می خواستم برم مسافرت گذاشتمش پانسیون ولی چون به جاش اطمینان نداشتم و کثیف بود بر ش داشتم بردمش باغ یکی از دوستامون نمیدونم اونجا چه بلایی سرش اومده که مرده فقط زنگ زدن گفتن مرده دارم دق میکنم
فرشته های من بی صبرانه منتظرتونم .اولین میکرو مثبت میشه
پرند جون خیلی ناراحت شدم... چقدر تلخ و بد... عکسشو نزاشته بودی؟
ولی خودتو ناراحت نکن، دیگه اتفاقیه که نباید می افتاد، افتاده. ایشالا یه بهترشو بگیری برات جاشو پر کنه
اگه جسی منو دوست داشتی بهت بدم؟ از سفر اومدی بگو برات عکس بفرستم.
تهرانی هستی؟
روزی به نام (روز مرد) وجود نداره... [smiley]s/sm_53.gif[/smiley]
nasi جون،
عکس هاپو و مشخصاتش رو برای پیجهای حمایت از حیوانات،تو فیسبوک بفرست و بگو آگهی کنن تو پیجهاشون.
احتمال پیدا شدنش خیلی بالا میره.
کلی سگ گمشده دیدم که اینطوری پیدا شدن.
2738
بچه ها یه ساعت پیش بیرون بودم دیدم بغل اتوبان یه سگ مادر و توله کوچولوش با هم میرن. مامانه رفت از اتوبان رد شه، کوچولو ترسید تو پیاده رو پشت جدول کز کرد. مامانش رسید اون ور دید بچش نیست اینقدر هول شد به زمان و زمان مپیچید وسط اتوبان میدوید، بچه هم این ور پاشد یهو دید مامانش نیست. آخه مامانش خیلی دور شده بود دیگه. اینم نشست کنج دیوار ناله میکرد. از اون موقع اشکم بند نمیاد. خیلی تلخ بود ... اصلا از ذهنم بیرون نمیره. بچه همونجا موند مامانش خیلی دور شد دیگه دیده نمیشه
ناسی جون اگه عضو فیسبوک هستی باید بری توی پیجهای مربوطه و براشون پست یا پیغام خصوصی بذاری و عکس هاپو رو هم پیوست کنی.باید خصوصیات سگت و تاریخ و محل گم شدنش رو اعلام کنی.عکسش رو هم حتما بفرست.
به این پیجهایی که لیست میکنم میتونی پیغام بدی.اگه عضو فیسبوک نیستی بگو یک دوست یا آشنایی که عضوه برات انجام بده یا اینکه خودت یک اکانت بساز.

بعضی از پیجهای مرتبط با واگذاری رایگان سگها و امدادرسانی به سگها و حیوانات بی خانمان در فیسبوک:
سگ غریبه ای آشنا
سگها فرشته اند
تیم امدادرسانی به حیوانات
فرهنگ و حیوان دوستی
Vafa animal shelter
سگها وفادارترین و مظلوم ترین موجودات دنیا
حامیان حیوانات و حمایت از حقوق آنها
سگ،رفیق بی کلک
واگذاری سگ
مانا حامی راستین
حامیان حیوانات بی پناه
دیده بان حقوق حیوانات
پناهگاه حیوانات پردیس
واگذاری ها و سرپرستی ها
سازمان ملل حیوونا
باشگاه دوستداران حیوانات ایران
کوچولوهای همراه
Raha society for the protection of animals
کمپین سفید
ممنون فرشته جون ولی سزار دیگه پیشم نیست برای همیشه پسرم از پیشم رفت وقتی اومدم خونه و ظرف غذاش و ظرف آبش و اسباب بازیاشو دیدم داشت قلبم می ایستاد خیلی سخته
پترا جون نمیدونم چه جوری پیگیری کنم آخه باغ دوستمون بود و اونم آدم خوبیه به باغبون اونجا مشکوکم ولی بازم کاری از دستم بر نمیاد
فرشته های من بی صبرانه منتظرتونم .اولین میکرو مثبت میشه
2706