2737
2734
سلام

چند وقتیه می خوام این تاپیک رو بزنم اما به دلایلی نمی شد
امروز تصمیم گرفتم اینجا رو درست کنم تا با همه دوستای نی نی سایتی عزیز دور هم جمع بشیم و از دیدن هنر های همدیگه لذت ببریم و از هم ایده بگیریم
عید هم که نزدیکه .......

محاله ممکنه زن ایرانی هیچ هنری بلد نباشه

بیاین از کارهای دستی خودمون عکس بگیریم و توی این تاپیک بذاریم تا هم مجموعه ای از هنر های مختلف که کار دست نی نی سایتی هاست بشه هم بتونیم از همدیگه ایده بگیریم به هم نظر بدیم و انگیزه بیشتری بگیریم

من قبلا خیلی کار دستی انجام می دادم اما از دو سال پیش تا الان به خاطر بارداری و نی نی داری انگیزه و شور و شوقم خیلی کم شده ولی می خوام دوباره شروع کنم
فقط به همراهی شما دوستای گلم نیاز دارم
هنر خیلی گسترده ست ، هر چی که بلدی ! هر چی ........ نقاشی ، خیاطی ، مجسمه سازی ، کارهای تزئینی ، نمدی ، بافتنی ، قلاب بافی ، موسیقی ، شیرینی پزی ، دیزاین و ...و...و...... حتی شده یه کار خیلی کوچولو حاصل از ذوق و سلیقه و کار دست خودت

فقط دوستان گلم اگه دوست داشتین در مورد هر عکسی که می ذارین یه کم توضیح بدین که چیه و چه سبکیه و چه ابزاری استفاده کردین ، اگر هم براتون مقدور بود آموزش هم بذارین عالیه
ممنونم از همتون

*** دسته بندی هنر ها *** هر چند روز لیست به روز می شه و صفحات و هنر های جدید اضافه می شه

نقاشی در سبک ها و زمینه های مختلف : صفحه های 1 - 12 - 13 - 28 - 29 - 30 - 31 - 36 - 54 - 55 - 56 -
بافتنی ( بزرگسال و بچگانه ) : صفحه های 1 - 6 - 8 - 9 - 13 - 16 - 44 - 45 - 46 - 47 -
استیکر دست ساز : صفحه های 1 - 9 - 14 - 27 - 28 - 35 - 36 -
خیاطی ( لباس ) : صفحه های 1 - 8 - 9 - 10 - 17 - 18 - 19 - 23 - 25 - 26 - 27 - 33 - 34 - 38 - 43 - 44 - 45 - 52 - 53 - 55 - 57 -
خیاطی ( پرده و تشک و ... ) : صفحه های 1 - 5 - 7 - 8 - 12 - 14 - 27 -
عروسک : صفحه های 9 - 11 - 12 - 14 - 38 - 57 -
گلسازی : صفحه های 1 - 6 - 52 - 55 - 56 -
قلاب بافی : صفحه های 8 -
تزئینات لباس : صفحه های 5 - 13 - 19 - 29 - 30 - 52 - 53 - 56 -
تزئینات غذا و دسر : صفحه های 13 - 37 - 40 - 48 - 49 - 50 -
تزئینات ظرف و وسائل خانه : صفحه های 16 - 36 - 37 - 52 - 57 -
مجسمه سازی : صفحه های 28 - 36 - 52 - 54 -
زیور آلات دست ساز : صفحه های 29 - 56 -
آویز در : صفحه های 31 -
کار های دستی از دور ریختنی ها : صفحه های 36 - 40 - 55 - 56 -
هفت سین : صفحه های 39 - 53 - 54 -
طراحی تقویم و عکس و تم : صفحه های 13 - 46 - 49 -
پادری : صفحه های 47 - 54 - 56 -

دوستان گلم اگه دوست داشتین صفحه های دیگه رو بخونین ، گاهی ایده های خوبی رد و بدل شده

اول خودم شروع می کنم و منتظر عکسای شما هستم

این لباس رو به همراه پاپوش و گل سر رو برای عروسی خواهر شوهرم برای دخترم دوختم ، پاییز امسال :
صحبتمون سر هزینه نیست اما همتون می دونین کار دست خودتون از هر چیز دیگه براتون دلنشین تر و خاطره انگیز تر و صد البته از نظر هزینه پایین تره
باورتون می شه این لباس برام کمتر از 20 تومن هزینه برداشت ؟!

*** آموزش پاپوش صفحه 25 ***

آپلود عکس

این یکی رو تابستون دوخته بودم برای یه عروسی اما چند روز چیش تنش کردم و ازش عکس گرفتم واسه اینجا ( یکم براش کوچیک شده اینجا )
برام مجانی در اومد ! از تیکه پارچه های ساتن و حریری که از خیلی قبل داشتم دوختمش

آپلود عکس

در ادامه بازم می ذارم
و بی صبرانه منتظر شما
بیاین به هم انگیزه بدیم و هم رو تشویق کنیم برای بهتر بودن
این سرویس خواب دخترمه که روی سیسمونیش دوختم ، این عکس مال قبله و اینجا دورتختیشو ندوخته بودم هنوز
پارچه های کتان رنگی رو به هم تیکه دوزی کردم و از همین پارچه ها هم برای پرده اش استفاده کردم

*** آموزش صفحه 37 ***

آپلود عکس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
این ست لباس رو خودم برای سیسمونی دخترم بافتم
براش خیلی بافتنی خریدم رنگ و وارنگ اما باورتون می شه دیدن هیچ کدوم تو تنش به اندازه اینی که خودم بافتم برام لذت بخش نبود
البته تو این عکس کلاهش ناقصه بعدا برای روی گوشاش دو تا پاپیون درست کردم و دو تا هم بند

آپلود عکس

2706