2733
2739
بارها برای خودم پیش اومده که چیزی می خواستم و نمی دونستم بورس اش کجاست یا از کجا می تونم تهیه کنم ...
بارها دیدم تو تاپیک های مختلف کاربرها از هم سوال کردن که فلان چیز رو کجا داره؟ از کجا بخرم؟ و ...

برای همین گفتم یه تاپیک بزنیم تا بتونیم به هم کمک کنیم و لوازمی که لازم داریم رو ( هر چیزی و یا شاید هر مارک خاصی) به راحتی بتونیم تهیه کنیم...

از این که همکاری می کنید ممنون :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
hana جون به لطف نی نی سایتی هاست که این تاپیک پرو بال بگیره و بتونیم وسایلی که می خوایم پیدا کنیم... امیدوارم هر کی اطلاعات داره کمک کنه و تاپیک رو زنده نگه داره...

زهرا جان هر دو...
هر کی سوال داره که از کجا بخره می تونه بپرسه و هر کی که میاد و می بینه و جواب رو می دونه می تونه آدرس بزاره...

2738
سانی جون چه عالی ممنونم
فقط اگه میشه مطالب اضافه مثل پست های تشکر از جمله مال منو حذف کنه سنگین نشه تا مراجعه کننده ها بتونن راحت تر جواب بگیرن یا پست اول رو اختصاص بده به سوال و جوابها مثل همین جایگاه ربان که نوشتی و من شدید دنبالش بودم ممنونم
گروه هنری آناهی آرت روبالش های خاص و عشقولانه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1544083&T=%D8%B1%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%B4%DB%8C_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87_&postID=59092273
زهره جون حتما این کار رو می کنم..فقط یه کم بگذره تاپیک رونق بگیره حتما...

رویان و پولک رو خودم قبلا دنبالش بودم و می دونستم...
خیلی چیزا هست که شاید من و شما ندونیم نرکزش کجاست اما دیگران بدونن، امیدوارم همکاری کنن و تاپیک جون بگیره :)
2706