2737
2734
من تو بارداریم خیلی گردو و انبه میخوردم مخصوصا 3 ماهه اول .البته مشکلاتی هم برام بوجود اومد ولی اون موقع نمیدونستم و فقط میخوردم و هرروز سوره یاسینو میخوندم .حالا خداروشکر دخترم هم خوشکله هم خیلی باهوشه .اینو دکتر روننشناسی گفت که بردم ازش تست هوش گرفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه ی دوستای گلم. سال نو همگی مبارک. در وبلاگ جدیدم از تجربیاتم از مراجعه به پزشک ها و مراکز مختلف رژیم درمانی + متن رژیم ها ی تجویزشون در هر بار مراجعهنوشتم اگه دوست داشتین سر بزنین. http://manodiet.blogfa.com
در دنیا تنها یک قلب است که برای تو می طپد آن هم قلب خود توست.
2728
سلام تا یه هفته دیگه بچه ام یه ماهش میشه با اینکه نوزادها معمولا جالب نیستند اما پسرم خیلی ناز شده همه فکر میکنن چند ماهس چون قیافه اش جا افتاده به نظر میاد چشماش هم فعلا ابیه که ممکنه بعدا مثل باباش سبز یا مثل مال من به رنگ قهوه ای برگرده اما یه چیزی که واقعا تجربه کردم معجزه اناناس تو صدا بود چون بچه ام انقدر گریه اش نازه هیچکی تو فکر ساکت کردنش نیست فقط همه قربون صدقه میرن یا میخوان ضبطش کنن
عزیزم انشاالله نی نی جونت خوش قدم باشه. بیشتر توضیح بده کدوم موارد و انجام دادی. از لیست هوش و زیبایی این تاپیک هم هم استفاده کردی یا نه؟
در دنیا تنها یک قلب است که برای تو می طپد آن هم قلب خود توست.
2738
خودمون خوشکل بودیم نی نیمونم خوشکل شد
طلاااااهای دست دوم که با نووووو هیچ فرقی ندارن ...خودت بیا ببین میفهمی.با فقط گرمی 5 هزار تومن بیشتر از قیمت روز طلا.........http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1065440&PageNumber=1] [smiley]l/l_45.gif[/smiley]برای خرید زعفرون درجه 1 صادراتی بیا اینجا
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=782486 شماره تماس 09153622055 ......شماره ت ل گ ر ا م09153622055
سلام نی نیه من الان چهار ماهشه و پسره .منو باباش گندمی هستیم اما نی نی من سفیده.تو فامیله منو باباش اصلا چشم رنگی نداریم.اما پسرم چشماش طوسیه.تو نورم به ابی میزنه.وقتی به دنیا اومد همه تعجب کردن گفتن رنگش مشکی میشه اما تا حالا که رنگی مونده.من هو بارداریم هر روز یه عالمه سیب میخوردم.موقع خوابیدنم هم سیب کنارم بود.از پنج ماهگی شکمبند لالای میبستم واسش سوره حضرت یوسفو میزاشتم چون پسر بود.تا نه ماهگی چند بار واسش گذاشتم.یه بارم به سیب خوندمو خوردم.نی نیم خیلی خوشگل شده ...وای خدایا ازت ممنونم.
با دیوار دست دوستی داده ام! لال است ! ولی خنجر نمیزند...
من خیلی توبارداریم دعاوقرآن خوندم بخصوص آیه الکرسی وسوره والعصر.قرص امگا3ومویزسرخ هم زیادخوردم
بزرگترین اشتباه زندگیم،دلسوزهای های بیجایی هست که بوی حماقت میدهند.به هر کسی به اندازه ی لیقاتش بها بدید نه به اندازه ی مرامتان
سلام میتراجون ممنون من بیشترین چیزی که تو بارداری خوردم انار (هم ترش هم شیرین) بود بعد از اون اب پرتقال و شیر کاکائو ...هر روز یه قاشق روغن زیتون میخوردم ...کندر اصلا نخوردم روغن ماهی و فولیک اسید هم قرصام بودن ماه اخرم رازیانه و کاسنی که البته نینیم اخرش زردی رو گرفت همین دیگه اناناسم که گفتم خیلی موثر بود سوره یوسف چند باری به سیب خوندم خوردم اما نمیدونم چه حکمتی بود هر بار به خوردم بالا اوردمش
2706