2737
2734
ای بابا..... چقد میگید ژنتیک مهمه ژنتیک مهمه؟؟؟؟!!! بابا اونایی که میان اینجا انقد بیسواد نیستن که...میدونن که ژنتیک مهمه... حالا هی بخاید درس علمی بدید...

حرف اصلی اینجا اینه: با این که شکی درش نیست که بچه به پدر و مادرش میره و ژنتیکش قیافه ش رو مشخص میکنه اما میشه با یک سری خوراکیها و غذاهای سالم کاری کرد که پوست و موی بچه عالی بشه. اصلا خودتون دوماه همش غذاهای فست فود و ادویه و نوشابه و چایی (و هرچی میگن بچه رو زشت میکنه) رو بخورید ... دو ماه هم سبزیجات و به و سیب و گلابی و غذاهای خوب بخورید. بعدش بازم فکر میکنید اصلا غذا رو قیافه تون و پوستتون تاثیر نداره؟ ژنتیک شما که همون ژنتیکه که...

Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یکی از نزدیکانم رو سراغ دارم که مادره وپدره هردو صورت هاشون دراز وکشیده هستش یا چونه کشیده واصلا گونه هم ندارن هردوشون وتوی خانوادشوهم همشون این شکلی اند یعنی نه توخنواده زنه نه مرده هیچکدوم صورت حتی بیضی وجودنداره چه برسه به گرد اما بچشون صورتش خیلی گرد شده با گون های برجسته وخوشکل خودشون هم موندن که بچشون تو زیبایی به کی رفته چون توخانوادشو هم کسی صورت گرد ندارن
***همسرم ودخترم...... عاشقتونم***
2731
دوست جونا من و همسرم یکماهه که رژیم برای پسر دارشدن داریم.یکی از همکارام سمنو برامون آورده به نظرتون بد نیست؟
دیگران را ببخش.نه برای اینکه آنها لایق بخششند،برای اینکه تو لایق آرامشی
سلام خوشحال میشم به کلوبم سر بزنید و از کارهای دستبافتم دیدن کنید قیمت هام هم مناسبه http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=26571 http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=698310
فروش عروسک های دستبافت و تزیینات نمدی و گل های کریستالی و دامن توتو شماره تماس 09195379854 تاپیکم: http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1193115&postID=46932679
منم زمان بارداریم نه برای زیبا شدن نینیم بلکه طبق عادت و علاقه برنامهام اینطوری بود مثلا به میوه علاقه زیادی داشتم خیلیییییی هم میخوردم سیب که هر روز حداقل یکی باید بخوردم شیر محلی هم یه مدت میخوردم واسه قوی شدن نینیم که البته حالا اینجا خوندم مثل اینکه اینم طب سنتی واسه زیبایی توصیه کرده دیکه اینکه ترشیجات اصلا شیرینی خیلییی دوست داشتم و همینطور روغن زیتون استفاده می کردم غذاهایه کنسروی هم به خاطر سلامتی نینیم به هییییییج وجه نمیخوردم اوایل بارداری هم خیلییییی اب میخوردم و البته همیشه بعد هر نمازیم آیت الکرسی میخونم و تویه زمان بارداری هم سوره عصر اما من به ختم قرآن ایمان دارم و خداروهزاربارشکر مهمترینش سلامتیه که خدا نصیب دخترم کرد،اما در مورد تیزهوشی دختر جاریم ٤ سالشه و خیلییییی باهوشه بهم میکفت وقتی باردار بودم خیلی کتاب داستان میخوندم و بنظرم بینهایت تأثیر داشته جون دخترش حالا فوق العاده باهوشه و به کتاب داستان علاقه داره
من فکر می کنم همه چی به شانس بستگی داره من کتاب ریحانه بهشتی رو گرفته بودم و مو به مو طبق گفته های اون انجام میدادم و چه بسا بیشتر . یک عالمه به سیب سوره یوسف رو خوندم وخوردمو .... ولی دخترم وقتی به دنیا اومد همه رو متعجب کرد من و همسرم هر دو جزو کودکان بسیار زیبا بودیم هردو سفید پوست با چشمان روشن هستیم. ولی دخترم وقتی به دنیا اومد سیاه بود حتی رنگ بدنش از رنگ بدن من که هیچ از رنگ بدن پدرش هم سیاه تره. در حای که ما در فمیل همه سفیدیم. رنگ چشمهاش هم از رنگ چشم هردومون تیره تر شده . .... هرکی می بینه میگه شبیه بچگی های منه ولی من از دخنرم خوشگل تر بودم .... نمی دونم چرا اینطوری شد.... من خیلی رزیم و بقیه چیزها رو رعاسیت می کردم و لی ...
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1075588 باکدوم آهنگها بیشتر خاطره دارید؟
2738
لیزا دقیقا من برعکس تو هستم من بوستم کندمیه وقیافه ى متوسطى دارم بسر اولم که دنیا اومد اونقد زیبا بود که تقریبا همه شوکه شده بودند براى بار دوم که باردارشدم همه میکفتند اولى خوشکل شد شانس اورد دومى قطعا سیاه وزشت میشه جالبه که دومى هم مثلا اولى جه بسا بلوندتر با جشماى خاکستر متولد شد البته همسرم بوستش روشنه ولى جون برادراش از خودش زیباترند وبجه هاشون الب نشدند شکفت زده شدند اما جیزى که واسه من مهمه فقط وفقط سلامتیشونه واینده روشن داشته باشند همین واسم کافیه
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم
2706