2733
2739
البته من نا امید نشدم و تا ماه آخر خوندم ولی تو فامیل تا دلت بخواد از این تجربه ها داریم که خیلی سوره یوسف رو خوندن ولی اون نتیجه ای که دلشون میخواست رو نگرفتن و بچه هاشون کاملا شبیه به خودشون شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانایی که ماهای آخرشونه و بچشون پسره ماه آخر گرمی زیاد نخورید هم برای بچه بهتره هم برای خودتون من چون هر شب 1 قاشق مغز آسیاب شده و یه لیوان شیر عسل میخوردم همه بدنم دونه های ریز قرمز در آورد و خارش شدیدی داشت یه هفته درمانش طول کشید ولی بچم تو شکمم حسابی وزن گرفته بود طوری که دکترم گفت اگه 2 هفته دیرتر بدنیا بیاد نمیتونی طبیعی زایمان کنی در کل به غیر از اون یه هفته خارش پوستی بخاطر تغذیه خوبم دوران بارداری و زایمان خوبی رو تجربه کردم
سلاااااااام.خوبیدمن تقریبا تمام صفحه هارومطالعه کردم.من خودم به تغذیه اعتقاددارم ولی خب توی اطرافیان کسایی رو دیدم که نه قرآن خوندن نه تغذیه خوبی داشته فقط ژنتیکی بود مثل همسربرادرم.الان عکس برادرزاده ام رو میذارم ببینید همسربرادرم همه اش ترشی میخورد.واینکه میگفت شیرروگرم میکردبعدتخم مرغ خام رومیزد توی شیر بعدمیخورد من که دوست ندارم.ولی اون میخورد.
2728
وولوج جان من کاملا با نظرت موافقم منظورم ژنتیکه چون اطرافم زیاد از این نمونه ها دیدم یکیش دختر عمه خودم که قیافه خودشو شوهرش میشه گفت خوبه ولی یه دختر بدنیا آورد فوق العاده زیبا و تو دل برو. چشای خیلی درشت وطوسی روشن با یه صورت گرد سفید وقتی بدنیا اومد پرستارا نمیدادنش به مامانش و تو اتاق زایمان دست به دست میچرخید الان 16 سالشه با 173 سانت قد و تو مدرسشون به زیبایی معروفه و دختر دومش هم همین شکلی شد فقط چشاش مشکیه میخوام بگم دختر عمم تو بارداریش لب به میوه نزد حتی الانم خیلی میوه خور نیست حتی یه خط قرآن هم نخوند و همش ویار ترشی داشت ولی ژنتیک کار خودشو کرد چون شبیه مادرشوهرش شدن
2738
وولوج خانوم منم مطالب این تاپیک رو خوندم وبخشیش رو عمل کردم...ترشی هم اصلن نخوردم+چای و نوشابه و کنسرو...گوشت هم خیلییی کم خوردم درسته �نتیک خیلیی موثره ولی دوست داشتم موارد دیگه رو هم رعایت کنم
بچه هااین لیست رودکترطب سنتی بهم داده واسه هوش وزیبایی بچه.:
۱-روزی یک لیوان شیرمحلی جوشیده +پنج عددخرما
۲-خوردن سیب -گلابی- به -انار-

۳-روزی سه الی پنج عدد بادام شیرین خام میل نمایید.

۴-هرشب پنچ عددانجیرخشک+ده عددآلوبخاراآفتابی دریک لیوان آب ولرم تاصبح خیسانده درطول روزهمه رابامحتویات آن میل نمایید.

۵-برای بهترخوابیدن شبها کف پاهاراباروغن بنفشه ماساژدهید.

۶-اگربعدازنمازصبح نخوابیدبچه فوق العاده باهوش میشود.

۷-بعدازساعت ۴بعدازظهرنخوابید.

۸-روبه قبله بخوابید.
من به شوهرم قبل از اقدام به بچه دار شدن یه گلابی تپل و به دادم و نتیجه گرفتم خودمم تو بارداریم حداقل روزی نیم کیلو میوه میخوردم بعضی روزا هم بیشتر چون 4 ماه اول بارداریم ویار داشتم خودمو با میوه سیر میکردم بچم پوستش هلویی خیلی خوش رنگ شد هرکسی از فامیل میاد دیدنش بم میگه پوست بچت خیلی خوش رنگه به نظر من بچه یا شبیه پدرش میشه یا شبیه مادرش ولی شاید سبزی و میوه های تازه هم تو جزءیات بچه برای زیباتر شدنش بی تاثیر نباشه به هرحال من نتیچه گرفتم
راستی مامانایی که قصد دارید بچتونو طبیعی بدنیا بیارید برای اینکه راحت تر زایمان کنید ماه اخر خیلی پیاده روی کنید مخصوصا از هفته 38 به بعد حتما روزی 1 ساعت پیاده روی آرام داشته باشید و قبلش یک لیوان شربت گل گاوزبون رقیق و بعدش یک لیوان شربت زعفران بخورید و ورزش های کگل که خیلی مهمن و البته هرشب نزدیکی هم موثره مجموع همه اینا لگن رو برای زایمان طبیعی آماده تر و زایمان رو راحت ترمیکنه فقط یادتون باشه هفته 38 به بعد چون قبلش خطرناکه غذا هم 2 هفته آخر کباب بخورید مخصوصا روزی که دردتون شروع شد چون زایمان طبیعی خیلی جون میخواد
سلام دوستانی که از یک تا چند ماه و شایدم ساله که منتظرید مادر بشید بیایید دست به دامن عزیزترین

عزیزان خدا بشیم و از 5 تن آل عبا معجزه بخواهیم....

می خواهیم 40 حدیث کسا بخونیم به نیت مادر شدنمون هر کسی بیاد اسمشو به لیست اضافه کنه و

فقط یک حدیث کسا رو فردا بخونه وقتی 40 تا کامل شد دور بعد رو شروع می کنیم.

یادتون باشه خود پیامبر فرمودن اگر جمعی از شیعیان ما این حدیث رو بخونند و بین اونا غمگین و دردمندو

حاجتمندی باشه خداوند درد و غم و حاجتش رو برآورده می کنه و قسم به خود خدا خوردن....

پس با اعتقاد کامل به صدق کلام رسول مهر و رحمت بگو بسم الله و نیت کن که انشاا... سال 93 رو با

نی نی بگذرونی
.
.
.
اسم......................سن ....................چند ماه اقدام............................ (انشاالله تاریخ خبر بارداری)
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=690406&PageNumber=1227
خدایا شکرت سلامتیم ، این بزرگترین و بهترین نعمت توست که به ما دادی خودت همسرم و بچه هام و خودم رو سالم نگهدار
مادر شدن فوق العاده حس شیرینیه و با هیچ حس دیگه ای نمیشه مقایسه ش کرد من هر وقت بچم برام میخنده اوج لذت رو تجربه میکنم و همش دعا میکنم و میگم خدایا هیچ زنی رو تو حسرت بچه دار شدن نزار و همه اونایی که بچه دارن بچه هاشون رو برا شون حفظ کن
خدا خیلی مهربونه از رحمتش نا امید نشید ما هم براتون دعا میکنیم
2706