2737
2734
سلام دوستان
میخواستم نظرتون رو راجع به خوردن عرق کاسنی بدونم....من الان ماه 5هستم.......خیلی جاها خوندم واسه سفید شدن پوست نی نی خوبه.........خیلیا هم گفتن باعث سقط میشه واسه همین دودلم بخورم یا نه لطفا نظر بدید و اگه کسی تجربه ای داره بگه.
کندر هم گفته بودن 3ماه اول باعث بیش فعالی میشه.........من از ماه 4 به اندازه یه عدس میخوردم تا 2-3هفته ...بنظرتون ادامه بدم؟؟؟؟؟؟
ممنون
خدایا شکرت که دختر م بغلمه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
رها خانم عزیز به نظر من بیشتر از دوهفته کندر نخور عزیزم خوب نیست خیلی ها میگن خوب نیست
عرق کاسنی هم میگن هم خوبه هم اینکه سقط میشه من خودم جرات خوردن اش راندارم
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
2728
راستی من از ماه اول یعنی اواخر ماه اول تا الان چهل روز سوره یوسف را هرروز به یه سیب خوندم و خوردم حالا شنیدم ماه هشت باید انجام بدیم خیلی ضدحال خوردم

کسی در این مورد چیزی میدونه واقعا درست میدونه چه ماهی باید خورد ؟
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
آغا من تمااااااااااام این کارهایی که توی صفحات نوشته را انجام دادم الانم دخترم ماشالا خوشگل و باهوشه.ولی من تا ماه هشتم کندر میخوردم.آخر یه روز یه خانوم پیری همکارم بود بم گفت مادر تا کی میخای کندر بخوری؟اومدیم و بچه ت نابغه شد آخرش چی میشه؟میکننشون تو اتوبوس یا هواپیما یا از دره پرتشون میکنن پایین یا هواپیماشونو میندازن.آغا منو میگی؟

میگفت همیشه بذار بچه ت یه چیز معمولی باشه هم از نظر هوش هم از نظر خوشگلی.تو جامعه ی ما همیشه ایمنه

ولی من که دیگه آب از سرم گذشته بود دخترم هم خیلی خوشگل شده بود هم خیلی باهوش/خخخخخ
دیگران را ببخش.نه برای اینکه آنها لایق بخششند،برای اینکه تو لایق آرامشی
2738
سلام به همگی من عضو جدید هستم حدود یه سالی هست که این اطلاعاتو برا بچه دار شدنم میخوندم و بعد اقدام به بچه دار شدن کردم انصافا خیلی به دردم خورد الان یه کوچولوی ناز3 ماهه به اسم آرتین دارم
نرگس جان از قول یکی از مراجع تقلید که یه روز زن بارداری ازش میپرسه این درسته که سوره یوسف رو به سیب بخونی بچه زیبا میشه؟ و ایشون گفته بودن خیلی سال پیش برای اینکه خانم های باردار به قرآن خواندن تشویق بشن همچین حرفی بین مردم افتاد و فوق العاده استقبال شد تا امروز که همه مردم میدونن سوره یوسف برا چی خوبه و اصلا در هیچ کتاب یا منبع معتبری نوشته نشده و مردم اون رو به عنوان یه باور شیرین به مرور زمان قبول کردن البته از تاثیر معنویش نمیشه گذشت
2706