2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها زیتون و روغن زیتون و هرچیزی که کبد و پاک کنه پوست بچه رو شفاف و روشن میکنه من سر پسرم روغن زیتون بدون بو و زیتون که شوری و ترشش کمه به مدت 4 ماه خوردم پوست پسرم مثل برف میمونه
خدایا شکرت به من لذت مادر شدن رو دوباره چشوندی
سلام دوستان.... کسی هست؟؟؟
من الان خیلی ناراحتم و دچار استرس شدم!
من باردارم و تو ماه 5 هستم ولی الان خیلی تو قید و بند این جزئیات نبودم.غیر از 3 هفته 10تا 13 که ویار شدید داشتم بعدش که اشتهام خوب شد هر چی دم دستم بود میخوردم..........
بچه هاااااااااااااااااا یعنی دیر شده؟؟؟؟
این چیزایی که نوشتین ازکی تاثیر داره؟؟؟؟
تورو خدا جواب بدین
خدایا ...ممون که مرا لایق دانستی و ذره ای از وجودت را در من می پرورانی! این بهترین حس دنیاست...عاشقانه دوستت دارم!
2731
Man too bardarim ye rejim kheili sade dashtam.ama bacheham khodaro shokr ham saleman ham bahoosh ham khoshkel.hame chi jenetike be in chiza nist.pas afghana ham ke inghadr bachehashoon sorkho sefidan ba lopaie goli az sobh ta shab daran chizaie moghavi mikhiran.man ke ziad eteghad nadaram
2738
سلام من دو روزه با تایپیک آشنا شدم. تا صفحه 20 و خوندم.خیلییییییییییییییییی خوب و مفید منم میخوام اقدام کنم برام دعا کنید که خدا ی بچه ساللممممممم خوشگل و زیبا بده. مرسی. دعا یادتون نرههههههههههههههه
دو کلام حرف حساب

درسته ژنتیک خیلی تاثیر داره اما برخلاف نظر دوستان همه چی ژنتیک نیست. برای همینه که بچه های متفاوت در یک خانواده ممکنه خیلی با هم فرق کنن.
من و خواهر بزرگترم خیلی سفیدیم خواهر کوچیکه به نسبت ما سبزه است. یا با اینکه چشم مادرم عسلیه و چشم بابام سبز خواهر بزرگم چشمش سبزه من چشمم عسلیه خواهر کوچیکم و برادرم قهوه ای. ما همه تو یک خانواده به دنیا آمدیم اما ظاهرمون باهم خیلی متفاوته.
من ژنتیک را قبول دارم اما به امکان ایجاد زمینه بروز صفات، برای خصوصیات ژنتیکی هم ایمان دارم.
اینکه خوردن مواد خوراکی که دوست کبد محسوب میشه باعث زیبایی میشه کاملا تایید شده است. اگه دوستان یه دوره یک هفته ای رژیم پاکسازی بدن را بگیرن کاملا متوجه تغییر رنگ و روی خودشون میشن.
در مورد کندر هم من در همین تاپیک کلی مطلب و مقاله گذاشتم.
چیزی که روش تعصب دارم اینه که درسته من از اول که این تاپیک را زدم از دوستان خواستم بیان از تجربیاتشون بگن اما خودم هم مقالات و مطالب علمی زیادی در مورد خواص مواد غذایی و آثارشون گذاشتم. حتی در 2 تا لیستی هم که در مورد هوش و زیبایی تهیه کردم، دلیل تاثیر اون ماده غذایی را نوشتم.
من خوشحال میشم دوستان میان و میخونن و نظر میدن اما کاش لا اقل قبل از زدن بعضی حرف ها و زدن انگ خرافات چند صفحه را به صورت رندم باز کنن. رویه ی این تاپیک را ببینن و بعد بگن این حرفا همش خرافاته.
من زود قضاوت نمیکنم. تو نی نی سایت هم خیلی کم نظر میدم. به خاطر رشته و کارم یاد گرفتم بیشتر شنوده باشم. هرگز ادعای پزشک بودن یا متخصص تغذیه بودن نکردم. هرجا نمیدونم با سری افراشته گفتم و میگم نمیدونم . اگه مطلبی گذاشتم لینکش و هم گذاشتم. اگه حرفی زدم سندش و هم درج کردم. فکر میکنم انگ خرافات زدن زیاده روی بیش از حده. این حرف من را خیلی خیلی ناراحت کرد.
در دنیا تنها یک قلب است که برای تو می طپد آن هم قلب خود توست.
مامان من سرم کشک زیاد میخورده ویارش کشک بوده منم الان سفیدم و پوستم خوبه و همه حسرت میخورن راستی دندونامم ردیف و سفید و خوشگل شده در صورتی که خواهر و برادرم جفتشون ارتودنسی کردن
نی نی من پس کی میایی تو دل مامان زود باش دیگه خوشگلم( لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم )
من که خیلی رعایت کردم خیلی چیزای سالم خوردم .........ولی بچه هام خارج از شکل باباشون نیستند می خوام بگم خیلی خوشگل و خاص نشدند من ویارم زیتون بود دایم می خوردم به سیب هلو وچیزای دیگه وراثت را دست کم نگیرید
2706