2726
بچه ها همه چی به زن بستگی نداره من تازگیها جایی خوندم پوست نوزاد در صد زیادی به اسپرم مرد بستگی داره اگه اقایان صبح ناشتا ابمیوه تازه بنوشند فرزندشان پوستی زیبا خواهد داشت پس خانوما دست به کار شید
من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام .چرا کسی دیگه به این تایپک سر نمیزنه ؟
حیف نیست بحث به این خوبی تموم شه؟
یعنی تجربه هااا همین بود ؟
میترا جون چرا دیگه سر نمی زنی؟ خیلی دوست دارم بدونم به سلامتی حامله شدی؟
اطلاعات خیلی خوبی من اینجا کسب کردم و امیدوارم اینجا تعطیل نشه؟
سلام. تاپیک خوبی هست.
فقط کسانی این راه ها رو رفتن کم لطفی کردن و خیلی همکاری نکردن که بیان نتیجه رو بگن آیا جواب داد یا نه!!! منظورم بیشتر زیبایی کودک هست.
البته در ادامه اینم بگن که مثلا اگر فرزندشون سفید شده آیا خودشون یا همسرشون سفید هستن یا نه! اصلا چقدر رایج هست در خانواده هاشون... شاید یک بچه صرفا سفیدی رو به ارث برده نباید گفت فقط به خاطر تغذیه دوران بارداری بوده... اونوقت هست که میشه نتیجه گرفت خوراکی ها چقدر تاثیر دارن...
سلام دوستان
من یه دخمله سفید،توپولی و چشم توسی دارم که البته الان 4 ماهشه و به نظر میاد چشماش سبز یا ابی بشه
خودم سبزه چشمام عسلی همسرم تقریبا پوست روشن(نه سفید) و چشماش قهوه ای روشن

بهم گفتن اگه از 2 ،3 ماه قبل از بارداریت کشLش سبز بخوری بچت چشم رنگی میشه ،شد
گفتن رو سیب قرمز سوره یوسف رو بخون و بخور خوشگل میشه شد

گفتن کاهو زیاد بخور سفید میشه و بور شد

گفتن شیر زیاد بخور قدش بلند میشه فعلا که نمودار رشدش عالیییییییییه

اگه کسی هست عکسشو بذارم ببینید
http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015042612394715456 دخمل خوشگل من،لایک نداره عایا؟؟!!!!!!!
2706