2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام به همگی .ایشالله همگی بچه های اول سالم و صالح بعد خوشگل ومامانی نصیبمون بشه .
به نظر من 80 درصد زیبایی مربوط به قبل از بارداریه و تغذیه مناسب خصوصا 1 ماه قبل بارداری خیلی موثره .چون زمانی که نطفه بسته میشه تمام صفات ژنتیکی از قبیل ظاهری و جنسیت رو به همراه داره البته که تو دوران بارداری هم تغذیه خوب موثره اما نه زیاد از این لحاظ که حتی اگه بچه ایی مستعد زیبایی باشه اما مادر تغذیه خوب نداشته باشه بچه ای با رنگ ورویی تیره و پژمرده خواهد داشت.پس سعی کنیم هر دو دوران رو به خوبی پشت سر بزاریم هم قبل هم بعد بارداری.
دوست‌های خوبم بچه از لحاظ چهره به پدر و مادر و اقوام نزدیک میره

هوش و با هوشی را میشه در دوران بارداری و قبل بارداری با تغذیه خوب و هم چنین بعد تولد نی‌نی،بیشتر کرد و تقویت کرد

ولی‌ در مورد زیبایی،همه چیز گنن ارثی است

مگر بعضی چیزها که ماسلن مثل رنگ پوست،که خوب اگر کبد مادر تمیزتر باشه،بچه هم روشن رتر میشه،یعنی در دوران بارداری مصرف زیاد میوه و مایعات،کاری که خود من هم در بارداریم کردم
عکاسی تخصصی از کودکان در منزل همراه با قصه ای از کودک دلبندتان، برای اولین بار در تهران و ایران برای مشاهده نمونه قصه ها به لینک ها ی سایت مراجعه شودWWW.NINIPICS.COM
اتلیه تخصصی کودک همراه با شعر و قصه( ترجمه انگلیسی) برای اولین بار در تهران و ایران http://ninipics.blogfa.com/
2738
من خواننده خاموش این تاپیک هستم اما به نسبت سنم که سی و چهارسالمه تجربیاتی دارم
درسته ژنتیک خیلی تأثیر داره اما خوراک و غذای مادر بسیار تأثیر داره
یعنی به نظر شما رنگ مو و رنگ چشم و پوست صورت نمی تونه یک نفر و صد و هشتاد درجه زیباتر نشون بده والبته که بله
شوهرم یک دختر عمه داره که دو تا دختر داره، دختر اولش حتی از پدر و مادرش ده درجه زشت تر هست بیچاره پوستش پر از کک و مک و لکه های تیره هست و صورتش متورمه و چشاش خیلی ریزه؛ طفلی مدرسه که می رفت وقتی مادرش که زن تقریبا زیبا و قدبلند و باربی ای هست می رفت مدرسه اش معلما می گفتن برو بگو مادرش بیاد .. بدون شناسنامه باورشون نمی شد این مادر واقعی اون طفل معصومه...دلم براش می سوزه
حالا دختر دومی این خانم، نقطه مقابل خواهرشه؛ پوست بی نهایت خوشرنگ و سفید و پوست لطیف, چشمان قهوه ای زیتونی، رنگ موی زیتونی تیره؛ از خوشگلی و نازنینی این دختر هر چی بگم کم گفتم بخدا قسم دو تا خواهر نقطه مقابل هم هستن از زیبایی هر چند ژنتیک هر دو یکی هست
حالا دختر کوچیکه خواستکاراش از در و دیوار می ریزه و دختر بزرگه به خاطر این که خواستگاری نداره واحساس حقارت می کنه خودکشی کرد که نجاتش دادن
من از مامانه پرسیدم اما محترمانه اونم گفت که سر اولی خیلی خیلی بد غذا بوده و از طرفی شرایط روحی بد داشته وشوهرشم در حین عمل نزدیکی نمی خواسته چون ازدواجش تحمیلی بوده ...
اما سر دومی شناخت از شوهرش پیدا کرده بوده بهش علاقه مند شده و خودش بچه خواسته و حسابی به خوراکش رسیده
از اون جا که شوهرم تو بخش توریسم کار می کنه و مطالعات داره رفته بودیم به یک کشور عقب مونده اما غنی به لحاظ تاریخی
تو یک قسمت که مردمی بسیار زندگی بدوی دارن برخورد کردیم در مرز چین و افغانستان
آدمای مهمان نوازی بودن به طرز فجیع؛ یعنی نمی ذاشتن از کنار خونش رد شی اما مهمونش نشی و هر چی داشتن بهت می دادن سوغاتی... بگذریم محیط زندگی اشون جنگلی بود و پر از میوه های وحشی و جنگلی و گاو گوسفند داشتن.. باور می کنین یا نه اما این مردم بی نهایت زیبا بودن و اروپایی شکل
یک زن سیاه سوخته اومد تو دامنم یک سطل گردوی جنگلی ریخت منم می خندیم و بعد دستمو گرفت گفت بیا چایی بخور با همون زبون شیرین محلی اش یه دختر جوون با لباسای محلی و بلند از خونه بیرون اومد باور کنین یک لحظه فکر کردم ملکه زیبایی با لباس محلی جلوم ظاهر شد دختر چهره کاملا غربی اما به شدت زیبا و ملیحی داشت در حالی که نه کرمی به صورتش داشت نه رنگی به مو نه هیچ گوه وسایل و لوازم زیبایی در دسترسشون نیست و طبیعتا زیبا و مسحور کننده و من با خنده گفتم می شه دخترتون رو ببرم عروس خودم بکنم برای برادرم و زن هم خندید گفت نه ما رسم نداریم
می دونین علتش چیه؟؟ خوردن میوه های جنگلی و تازه نفس کشیدن تو جنگل و بیشه کار زیاد که همون ورزش محسوب می شه خوردن لبنیات تازه
این تجربه واقعی من از خوراک هست
ملیکا
1392/4/17 12:19 ب.ظ

سلام به همگی .ایشالله همگی بچه های اول سالم و صالح بعد خوشگل ومامانی نصیبمون بشه .
به نظر من 80 درصد زیبایی مربوط به قبل از بارداریه و تغذیه مناسب خصوصا 1 ماه قبل بارداری خیلی موثره .چون زمانی که نطفه بسته میشه تمام صفات ژنتیکی از قبیل ظاهری و جنسیت رو به همراه داره البته که تو دوران بارداری هم تغذیه خوب موثره اما نه زیاد از این لحاظ که حتی اگه بچه ایی مستعد زیبایی باشه اما مادر تغذیه خوب نداشته باشه بچه ای با رنگ ورویی تیره و پژمرده خواهد داشت.پس سعی کنیم هر دو دوران رو به خوبی پشت سر بزاریم هم قبل هم بعد بارداری.

با ملیکا صددرصد موافقم
باید از چند ماه قبل از بارداری بیماری ها درمان بشن؛ عفونت ها از بین برن، تغذیه درست بشه تا تخمک سالمی داشته باشیم

بهم نخندین اما یک تجربه دیگم در این مورد
من زن داداشم زیبا و دارای پوست و موی زیبا و خوشرنگی هست اما خواهر بزرگترش به زیبایی زن داداشم نیست
بعد همین خواهر زن داداشم یک روز بهم گفت که مادرش وقتی می فهمه بارداره در حدود ماه دوم بارداری متوجه می شه شروع می کنه به خوردن میوه و آب میوه و غذاهای مفید خوب دخترش خوب می شه اما بعد از تولد بچش یکی دو ماه بعدش ناخواسته باردار می شه (شیر به شیر می شن دختراش) اما دومی خیلی زیباست که به گفته خواهر بزرگه زن داداشم تإثیر همون مواد غذایی است که باید نصیب اون می شده و نصیب خواهرش شده یعنی تخمک سالم تر مادر
2706