2410
2553
سلام دوستان نی نی سایتی.
دنبال مهد کودک برای دخترم می گردم که بزارمش. خودم بیشتر اضطراب دارم.امروز رفتم مهد گلستانه...البته مدیرش کلی برام از مباحث روانشناسی کودک گفت ولی تو رام نداد تا مهد رو ببینم. می شه لطفا اگه بچتون اونجا میره راهنماییم کنید...
خدایا ازت ممنونم.....بخاطر این فرشته ای که به من دادی
سلام... امیدوارم اشتباه من رو انجام نداده باشین... واقعا از این مهد ناراضی بودم. دخترم رو استرسی کردن.... اجازه هیچ بازدید و ارتباطی نمی دادن.... همش فیلم بازی کردن و حرف مفت روانشناسی زدن....

متاسفانه پسرمو 9 ماه بردم فرزندان برتر

نمیشه اسمشو مهد گذاشت ، یه خانم منشی به اسم اصفهانی دم در مهد میشینه عین سگ هار، فقط پاچه این اونو میگیریه

کل 9 ماه پسرم با گریه رفت ، هر سری ام میگفتم خانم محبوبی که خیر سرش روانشناسه میگفت نباید به بچه توجه کنی، نباید پرروش کنی ، مهم نیست گریه کنه

امیدوارم خدا ازش نگذره

مدیر مهدم خانم صدیقیان یه سگ تمام عیاره

متاسفانه به خاطر نزدیکی به محل کارم و اینکه گفتم بچم مثلا عادت کرده 9 ماه بردم که هیچ وقت خودمو نمی بخشم

در نهایت بردم مهد دیگه که فعلا نمیتونم راجع بهش اظهار نظر کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.