2726
سلام مامانا لطفا کمک کنید دارم دیوونه میشم نی نی من چهار ماهه الان یک هفتست سینمو نمیگیره من زیاد شیشه بهش ندادم فقط بعضی شبا که بین خوابو بیداری بود اونم به خاطر اینکه خیلی خسته میشدم و شوشو بهم کمک میکرد حالا هر کار میکنم سینمو نمیگیره گرسنگی هم دادم از رابط سینه هم استفاده کردم اصلا نمیشه و خیلی گریه میکنه حالا یه شیر دوش برقی گرفتم میدوشم میدم بهش اگه کسی تجربه داره لطفا بگه ایا میشه حداقل تا یکسالگیش بدوشم بدم بخوره دلم نمیاد شیر خشک بدم شیر خودم خوبه
وای به درد من دچار شدی. دختر منم بعد از چهارماهگی دیگه سینمو نگرفت. منم یه چند باری بهش شیشه داده بودم. منم هیچ راه حلی براش پیدا نکردم. اما سعی کن یه مدت با قاشق یا سرنگ بهش شیر بدی تا سرشیشه از سرش بیفته. اگه بخوای یکسال بدوشی بهش بدی خیلی سختت میشه. تو رو خدا مقاومت کن.

متأسفانه شوهر من نذاشت من مقاومت کنم. تا می دید بچه سینه نمیگیره میگفت شیرخشک درست کن بده بخوره. به خاطر همینم بچم شیرخشکی شد. الانم خیلی عذاب وجدان دارم. دخترم الان هشت ماهشه
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
سلام مارال جان هانای من 6ماهشه منم همین مشکل رو داشتم دکتر گفت تا 6ماهگی فرصت داره تا بگیره گرسنگی دادم 1هفته گریه میکرد سینمو نمیگرفت بهش آب میدادم خدارو شکر انگار اون 8-9 روز کار خودشو کرد دکتر به من گفت اگه واقعا دوس داری شیر خودتو بدی تلاش خودتو بکن که بعد نگی کاش بیشتر سعی میکردم اگه نشد دیگه هیچی اما شد مارال جون حالا تو هم........

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شیرخشکی شدن بچه خیلی دردسر داره. هم اینکه هزینه شیرخشک بالاست. هم دردسره شیشه شستن و آب جوشوندن و فلاسک پر کردن و ضدعفونی کردن داره.

مقاومت کن مطمئن باش پیروز میشی. شاید چند هفته طول بکشه اما تسلیمش نشو.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
2728
هیلدا جان منم الان پشیمونم. کاش اون موقع منم تسلیم نمیشدم و تلاش میکردم. حیف شد. باور میکنین بعد از چهار ماه هنوز شیر دارم؟ اما چه فایده....
مارال جان من هم همین مشکل رو داشتم و دکتر گفت تا یک هفته صبر کن که سینتو بگیره خیلی سخت ولی تحمل کن چون اگه نگیره و شیشه ایی بشه دیگه کارت تمامه چون سینت هم خشک می شه و درسته که می دوشی ولی مکیدن نوزاد باعث و تحریک می شه که شیرت بیاد چون رابط مستقیم دارن باهم
اگه خدای نکرده باز هم نگرفت ببرش دکتر چون ممکنه مشکلی داشته باشه چون من هم که بردمش دکتر دخترم رو گفت شاید عفونت ادراری داشته باشه ولی بعد از چندروز گرفت و دیگه بهش شیر دادم-
انشاالله که مشکلت حل بشه
منم دوست دارم نی نی بگیره ولی اطرافیان و همسرم اصلا همکاری نمیکنن و چون بیشتر وقتا خونست تا نی نی گریه میکنه میگه بدوش بده منمم یه روز چهار ساعت گرسنگی دادم ولی بازم نگرفت ولی من خیلی نوزادارو دیدم هم سینه میگیرن هم شیشه
سلام مارال جان من از روز اول نی نی سینه مو نگرفت البته خداییش سینه ام نوک نداشت و مشکلم فیزیولوژیکی بود اما شیر داشتم و الان با کمال نا باوری 6 ماه تمامه که شیرمو میدوشم و به راحتی تو شیشه بهش میدم. من این تجربه موفق رو داشتم و خدارو شکر میکنم...اگه سوالی داشتی ازم بپرس چون من کم میام نی نی سایت: fatima_matin@yahoo.com
مارال جان منم همین مشکل رو داشتم ولی کسی راهنمایی ام نکرد راه حلش را دکتر موقعی بهم گفت که دیگه شیرم تقریبا"خشک شده بود و بچه ام هم شیر خشک دوست نداشت عزیزم به بچه ات به هیچ عنوان شیشه نده تا 3 روز می تونه تحمل کنه بعد از 2-3 روز سینه رو میگیره کاری که دکتر بهم گفت و من انجام دادم باید صبر و تحملت زیاد باشه دکتر گفت از روی ساعت هر 2 ساعت یکبار سینه ات را کنار دهن نی نی بگیر اگه گرفت چه بهتر ، اگه نگرفت تا 2 ساعت بعد صبر کن و در فاصله این 2 ساعت دیگه سینه ات رو به بچه ندی تا دقیقا" 2 ساعت بعد قبول دارم خیلی خیلی سخته و نی نی هم خیلی بی قراری میکنه و همش خواب میره ولی جواب میده نگران کاهش وزنش نباش جبران میشه بچه من شیشه رو نمیگرفت من مرتب سرشیشه عوض میکردم در صورتی که شیرخشک دوست نداشت حالا هم عذاب وجدان دارم چون شیرم فوق العاده کم شده در حد هر 4 ساعت 10 سیسی وفقط توی خواب شیرخشک بهش می دهم توی بیداری نمی خوره بدش میآید برام دعا کنید که خدا کمکم کنه بچه ام شیر گاو هم دوست نداره من اینطوری فهمیدم که شیرخشک دوست نداره چون که آب رو باشیشه میخورد ولی شیر خشک رو نه و حالش رو بهم میزد تو رو خدا برام دعا کن که راه حلی پیدا کنم شیرخشکهای مختلف رو هم امتحان کردم ولی جواب نداد من بخاطر افسردگی بعد زایمان شیرم کم شد و به خاطر وضعیت بد روحی ام به بچه ام شیشه دادم
تو رو خدا به من هم کمک کنید..............
پسر من هم الن 4 ماه و ده روزش.الان دو هفته است که به هیچ وجه تو بیداری سینه ام رو نمی گیره.از بد شانسی چون تا حالا شیشه هم بهش ندادم شیشه هم نمی گیره.بردمش دکتر گفت شاید رفلاکس داره،داروی رفلاکس بهش می دم.
من خیلی افسسسسسسسسسسسسسسسسرده شدم.کارم شده گریه.
فقط تو دلهره و اضطرابم که خدایا کی می خوابه تا شیر بخوره.
کاشکی شیشه می خورد.تا لااقل می دونستم اگه شیر خودم نخوره بهش شیشه میدم.
دیگه نمی دونم چیکار کنم.........
2706