2726
عنوان

عمل جراحی بزرگ کردن سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 64378 بازدید | 214 پست
ندا جان رنگش رنگ بدن هست و جنسش هم اون دکتر می گفت یک نوع مخصوص سیلیکون هستش. اما خیلی طبیعیه و فرم و شکل ظاهریش و مدلش و حتی نوکش مثل سینه طبیعی هست ( البته من انگلیسیشو خریدم و اینجوریه ها )
اگر سوتین دکولته بپوشی یک مقداری معلوم میشه و اگر کسی دقت بکنه می فهمه!
من 3 سال پیش خریدم فکر کنم حدوده 90 تومان هر کدومش را و الان نمیدونم چند شده.
تلفن اون کلینیک هم : 22572745 آدرسش خیابان دولت نرسیده به پاسداران بود دقیقشو یادم نیست اما میتونی زنگ بزنی بپرسی.
منم اولش می خواستم جراحی کنم اما 2 تا ا ز اقوام همسرم دکتر زیبایی هستند یکیشون سوئده و یکی آمریکا هر دو شون گفتند تا جایی که میتونی عمل نکن. خودمم تو سایتا خوندم دیدم عمل راحتی نیست و خیلی عوارض داره و نوشته بودند که احتمال سرطان سینه را 12 برابر می کنه!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فافا جون، منم مشکل تو رو داشتم البته نی نی ندارم. رفتم پروتز زیر سوتین گرفتم. خیلی راضیم. دوستمم گرفته بود و اونم خیلی راضی بود. خیلی خیلی بهتر از عمله ، هم از نظر مالی هم خطرات عمل
سلام بچه ها. من تازه واردم. راستش من 1.5 ساله آمدم آمریکا و می خواستم اینجا عمل کنم. اما دکتر های اینجا گفتن اصلا خوب نیست. بهم پیشنهاد دادن از پروتز اکسترنال ( همونایی که بهار جون میگه که خارج از بدنه و زیر یوتسن بسته میشه) بگیرم. خلاصه 600 دلار دادم خریدم و خیلی هم راضیم. کلا مشکلم را حل کرده.
اما اگر میدونستم تو ایران هست و اینقدر هم ارزونه میگفتم یکی برام بیاره!
2706