2726
عنوان

عمل جراحی بزرگ کردن سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 64357 بازدید | 214 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیلا جان دکتر عشایری-معموا 10 سال ولی خود دکتر می گفت شرکت های سازنده برای سود بیشتر این قانون رو گذاشتن حالا نمیدونم واقعا اینجوری هست یا نه. نه یعد از شیر دادن و حتی در دوران شیر دهی کوچیکترین تعییری تو قیافه اش بوجود نیومد ولی ممکنه این در مورد همه صادق نباشه. من فکر می کنم اگه اندازه اولیه سینه خیلی کوچک باشه اینطوری میشه ولی کسانی هم هستن که سایزشون بزرگه ولی بازم میان عمل میکنن و البته مال اونا شکل و ظاهرش خیلی قشنگ تر و طبیعی تر میشه اما اینکه بعدا حالت افتاده به خودش بگیره رو نمیدونم.
بهار جون تو پست بالا توضیح دادم. من شیرم کم بود ولی با شیر کم هم تونستم تا حدود 2 ماه خودم شیر بدم. ولی خوب اگه اصرار داشته باشی که حتما تا 1 یا 2 سال خودت شیر بدی بهتره بذاری واسه بعد از نی نی دار شدن. من زمانی که عمل کردم حتی فکر نینی دار شدن رو هم نکرده بودم. بستگی به روحیات خودت و شو شو داره.
2728
راستی مشابه چیزی که شما گفتید من یه چیزی دیده بودم که برای وقتی لباس دکلته هست می پوشن. یه حالت ژله ای داره و زیرش چسب داره که به سینه می چسبه. حدود 30 تومن. من وقتایی که نمی خوام از س و ت ی ن استفاده کنم و لباسم بازه می پوشم. این به نظرم تو مهمونی ها خیلی بهتره چون حرکت نمی کنه و ثابته.
عسل جان ممنون از توضیحاتت. منم شنیدم که عمل جراحی برای غدد شیری خوب نیست.
دوست من از اینهایی که گفتی داره که میچسبه اما بعد از چند بار استفاده چسش خراب شد! از کجا میشه چسبش را پیدا کرد؟ ضمنا به پوست دوستم حساسیت هم می داد! در کل اون که اصلا راضی نبود.
سلام خانوما من الناز هستم دو تا بچه دارم علیرضا رو 15 ماه و امیرعباس رو 2 ماه شیر دادم از قبل از ازدواج سینه هام کوچیک بود سایز 60 بود بعد از ازدواج 65 شد و در دوران شیردهی خیلی خوش فرم بود اما الان از قبل هم افتضاح تر شده به خاطر عوض شدن سایز پوست روش هم زشت شده دیگه خسته شدم از غرغر های شوشو البته با عمل جراحی مخالف نیست و خیلی هم اصرار می کنه اما من خیلی می ترسم چهار سال پیش بینی ام رو عمل کردم به خدا پدرم در اومد تازه اونموقع بچه نداشتم الان با وجود بچه ها که نمی تونم عمل سینه انجام بدم می گن باید تا یه مدت طولانی سنگین بلند نکنی اما در طول روز من باید بچه ها رو بغل کنم برای تعویض پوشک یا چیزای دیگه این پرتوز های روی سینه ام که بهار جون زحمت کشیدن و گفتن به درد من نمی خوره برای زیر لباس یه سوتین اسفنجی کارم رو راه می ندازه اما شوشو رو که نمی تونم گول بزنم یه بار توی داروخانه ی رامین میدان فردوسی یه مشاور زیبایی در مورد دو نوع کرم حجم دهنده و حالت دهنده یه نیم ساعتی برام توضیح داد قیمت هر کدومش 60 تومن بود گفت دوره اش دوماهه هست و اگه سه دوره استفاده بشه تا یک سالی اثرش می مونه و حداقل دو سایز بزرگ می کنه کسی در این زمینه تجربه ای داره؟ و در ضمن همین چند روز پیش یکی از دوستام می گفت که دوستش از ماهواره سوتین جادویی گرفته و با یه دوره استفاده سینه هاش از 65 شده 85 و خیلی خوشگل شده فقط گاهی سینه اش تیر می کشه و 115 هزار تومن خریده در این مورد چطور نظری دارین ؟
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
نازی جون سلام
یعنی شما سه دوره ی دو ماهه استفاده کردین ؟ واقعا هیچ تغییری نکرد؟
امروز رفته بودم عطاری که خیلی اتفاقی یه کرم حجم دهنده ی سینه دیدم که ظاهرا گیاهی بود آقا می گفت 15 روزه که اینو آوردم روزی 5 تا ازم خریدن و خانوم ها خیلی بین خودشون تبلیغش می کنن قیمتش 12 هزار تومن بود البته من تهیه نکردم چون یه کم ترسیدم واسه اینکه نکنه پوستم حساسیت کنه اسمش رو نوشتم توی نت سرچ کردم هیچی پیدا نکردم به نظرتون می تونه ضرری داشته باشه؟
الناز جون من نمیدونم چیزی که به شما نشون دادن چیه اما واقعا فکر می کنی اگر با یک کرم 12 تومنی حالا 3دوره که هیچی 5 دوره هم استفاده میشد و مشکل حل میشد کسی دیگه میرفت 3-4 میلیون بده عمل کنه؟؟!!!
اگر هم چنین دارویی یا کرمی کشف بشه واقعا فکر می کنی 12 تومن باشه؟؟!!!!

آزاده جون ، بهار جون ، غزال جون و بقیه کسایی که پروتز گرفتین چرا نظرتونو نمیدین؟؟!
سلام نازی جون کاملا صحبتتون منطقی هستش
چی بگم والا اینم واسه خودش مشکلی هست دیگه
البته من توقع ندارم مثل یه عمل جراحی تغییر ایجاد کنه اما لااقل یه چیزی باشه که دو سایز بزرگ کنه کاشکی همچین چیزی بود عمل جراحی جدای خرجش خیلی شجاعت می خواد در ضمن من توی این چهار سال اخیر 5 بار بیهوشی کامل داشتم عمل بینی آپانتیس کورتاژ و دو تا سزارین دیگه اگه بمیرم هم اتاق عمل نمی رم خیلی سخته
اگه چیزی کشف کردین منم با خبر کنین
2706