2726
عنوان

زود بیاین.قانون جذب رو امتحان کردم.

| مشاهده متن کامل بحث + 48246 بازدید | 142 پست
روشش اینکه شما وقتی در خواب عمیق هستید مغز در ف ر ک ا ن س تتا
قرار داره درست مثله زمانی که
که یک روانشناس بیمار را به خواب میبره و جملاتی را به اون تلقین می کنه

برای این روش یک جمله را انتخاب می کنید و جمله را با مخاطب بیان می کنید ... مثلا نمی گید من دختر زیبایی هستم بلکه میگید تو دحتر زیبایی هستی .. تو سللامت هستی ...

از برنامه Windows Sound Recorder کامپیوترتون استفاده کنید ... به قسمت

Start>>Programs>>Accessories>>Entertainment>>Sound Recorder

و جمله را در 6 ثانیه بیان کنید و 2 ثانیه استراحت بدید و بقیه را خالی بزارید ... یعنی در مجموع 8 ثانیه یک فایل را پر ضبط کنید .

مقدار زمان دلیل داره چون مغز در 6 ثانیه قدرت یادگیری و ضبط داره و 2 ثانیه نیاز به استراحت داره

بعد در مدت 10 شب موقع خواب این هدفون را در گوشتون قرار بدید و این فایل را گوش بدید تا صبح که می خواهید از خواب بیدار بشید ...

اولین جمله پیشنهادی این سایت این جمله است

you make $5,000/month using your new business

و اتفاقا خیلی ها این روش را امتحان کردند و با این جمله این روش را شروع به به امتحان کردند . و خود صاحب تاپیک بیان می کنه من با این روش خیلی از بیماری ها و مشکلاتی که داشتم حل کردم و با این جمله در آخره 10 روز به جای 5000 هزار دلار 10000 هزار دلار دریافتی داشتم .... بیان کرده که اگر این روش را انجام دادید تا یک ماه نتیجه ای نگرفتید دوباره انجامش بدید ... تاکید کرده اول به کودکی خودتون برید و باورهای منفی خودتون را در مورد موضوعی که انتخاب کردید به یادبیارید و باورهای مثبت را جایگزین کنید .. این روش را در زمینه پول شغل ازدواج سلامتی ..... می تونید بهکار ببرید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باران جان کتاب خوبی هست اما به اندازه کافی نیست اون دو تا لینک که گذاشتم اگر دوست داشتی بیا اونجا تجربیات خیلی خوبی بین بچه ها هست که اونا به نظرم کاربردی تر هست
@@@به آنچه پیش روی من است با اعجاب می نگرم @@@
2728
دلیله اینکه از کامپیوتر برای ضبط صداتون استفاده کنید اینکه کامپیوتر صدا را وا واضخ تر و شفاف تر ضبط می کنه و بهتر از مبایل یا هر چیزی هست

موقع خواب میوتونید صدا را تا جایی که واضح میشنوید کم کنید و بخوابید .. اما باید کامل و واضح شنیده بشه
اگر دوست دارید کمک گرفتن از فرشته ها هم مطالعه کنید خیلی جواب میده من با نامه نوشتن به فرشته ها خیلی خیلی خیلی خیلی جواب گرفتم محاله جواب نده
حتما مطالعه کن تاپیکارو و سوالتو هم بپرس کتاب هم بخون من همین طوری ماشین محبوبمو جذب کردم+ خیلی چیزای دیگه

فرشته هم قانون داره یعنی شما برای هر کاری باید به فرشته مخصوصش نامه بنویسی

مثلا برای فرشته هماهنگی یا مثلا برای فرشته ازذواج خواهرت نامه می نویسی و ازش می خواهی که شخص مناسب و سر راهش قرار بده و در اخر تشکر می کنی که خواسته تو دریافت کردی و نامه رو می سوزونی و داخل سینک ظرفشویی می ریزی
کتاب فرشته ها برای دانلود تو لینکی که گذاشتم هست صفحه اول قانون جذب هست دانلود کن بخون و بعد هم شروع کن به نامه نوشتن خودت شگفت زده میشی که چقدر زود فرشته ها بکمکت میان کافیه که بخواهی

یه جا خوندم خدا جونم برای ما بنده هاش فرشته های زیادی و فرستاده تا کمکمون کن و اونها با عشق و. علاقه وافر کنار ما هستن اما این موجودات بی نهایت مهربون زمانی به ما کمک می کنن که فقط ما در خواست کنیم تا درخواست نداشته باشییم اونا دخالت نمی کن حیف نیست که نخواهیم

فقط یه نکته مهم هست که نباید خواسته های منفی یا در جهت نفرین یا آسیب دیگران داشته باشیم چون اون انرژی منفی با هزاران شدت به خودمون بر می گرده
با اجازه مدیر محترم
ثبت بهترین صحنه ها با دوربین های دیجیتال کانن ...سامسونگ و....
حتما سر بزن
بهترین قیمت ها و کاملترین مشخصات فنی
http://vitrincamera.mihanblog.com/post/category/17

زیبایی های اطراف خود رو ببینید
نمونه های عکاسی رو اینجا ببینید...
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=27012&ChatDate=28-10-1392
خوشت میاد حتما ببین/ داری نماد اعتماد خرید اینترنتی از وزارت صنعت؛معدن و تجارت www.kazar.ir
مامی صحرا این کتاب نامه نوشتن به فرشتها کجاست؟؟لینکشوبذارلطفا...واینکه نامه رو چندباربایدبنویسم تو چند روز؟؟تو پایان هرروز بسوزونم یا اخرسر همه رو باهم میشه توضیح بدید ویه نمونه نامه واسم بنویس...مسی
خدایا شکرت🙂❤
وای چرا واسه من عکس عمل کرد
با شوشو دعوام شد
ازش خاستم ی وسیله خونه بخریم غوغا شد
چرا همیشه قانون جذب واسه من برعکسه وقتی بیخیالی طی میکنم بهتره نه اینکه حتما بشه ولی بالاخرم میشه
من به دستان خدا خیره شدم،،معجزه کرد دستان معجزه گر خدای مهربانیها ،سایه سار زندگیت
2706