2733
2734
عنوان

استانبول یا آنتالیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

48161 بازدید | 26 پست
دوستان من و شوشو میخوایم عید بریم ترکیه. کسایی که رفتن استانبول بهتره یا آنتالیا؟؟؟ ما میخوایم یک کدومو بریم.
لطفا اگه رفتین راهنمایی کنین کدوم قشنگتر و بهتره؟
اگه اطلاع خاص دیگه ای دارین هم لطفا بگین. مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هر دو رو رفتم. توی آنتالیا هم بازار هم هست برا خریدو قیمت هاش هم خوب بود به نظر من. خیلی ارزون تر از ایران بود اما به زیادی استانبول نبود.

اما به نظر من آنتالیا خیلی خیلی زیبا بود.
من اگه بخوام دوباره انتخاب کنم می رم آنتالیا

من شهریور رفتم ام خاله ام توی عید رفتن بیچاره ها هیچ جا نتونسته بودن بگردن. پالتو تنشون بود و کلاه پشمی هم سرشون.

اگه سرمایی نیستی برو...هوای اونموقع ترکیه عین زمستون تهرانه. مثل همین روزا...
سلام من هم در یک سفر 8 روزه هردو تاشونو رفتم البته تو تابستون ولی اینبار اگه برم دوست دارم جدا جدا برم تا فرصتم برای هر کدوم بیشتر باشه ... ببین عزیزم استانبول بیشتر برای خرید کردنه و آدم اونجا واقعا درحال بدو بدو همش و فقط شبا دیر وقت برای خواب از هتل استفاده می کنی و به نظر من اگه استانبول را انتخاب کردی حتما در حوالی جاده استقلال یه هتل 3 ستاره بگیر (واقعا هتل گرون تر نیازی نیست) ولی انتالیا بیشتر وقت آدم و لذت سفر به استراحت درخود هتله که من بهت هتل خوب 5 ستاره رو پیشنهاد می کنم ... ولی فکر کنم با توجه به سرد بودن هوا و اینکه یکی از لذت های بزرگ در انتالیا استفاده از آب هست و این موقع از سال نمیشه از اون استفاده کرد، من اگه می خواستم برم ترکیه برای عید استانبول را انتخاب می کردم و انتالیا رو میگذاشتم برای تابستان ... بهر حال امیدوارم هرجا رفتی خیلی بهت خوش بگذره
قصه گو نیستم اما هزار ویک شب چشمانت شهرزادم می کند...
عزیزم ما باتور الی گشت رفتیم استانبول. هتلمونم 4 ستاره بود . یه جایی بود که 27 تا هتل اونجا قرار داشت . جامون واقعا عالی بود . میدون تقسیم بودیم. مرکز خرید تمام مارکا نزدیک بود . شبا نزدیک هتل موسیقی زنده بود. ورستورانای گینگ و هات و مکدونالدم نزدیک بود خلاصه جامون خیلی خوب بود . بعضی شبا تا 2 نصف شب بیرون بودیم .امنیتشم زیاد بود.
2738
اگه با دوستای شوشوت میری عیدبرو چون تابستون همه با بیکینی هستن اونوقت توبایدحرص بخوری اگه تنها میریدتابستون برید
ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است ......... جز احوالم
نه بابا اینطورا هم نیست من پارسال عید رفتم آنتالیا خیلیم خوش گذشت توراشون هست درسته نمی تونی شنا کنی ولی تفریح اونجا فقط شنا نیست که کلی تور مور هست اونجا در مورد بیکینیم اگه شوهرت مثله شوهره من حساسه همون بهتر که نتونی از آب استفاده کنی چون اگه میشد شنا کرد من فقط گریه میکردم چون شوشو نمیزاره با بیکینی بگردم گریهههههههههههههههههههههه
2706