2737
2739
عنوان

متولدین اسفند 1389 و فروردین 90

| مشاهده متن کامل بحث + 697481 بازدید | 17128 پست
من امروز متینمو گذاشتم تو آغوشی تا شاید بتونم یه کم به کارام برسم. ولی عملاً امکانش نبود. گذاشتن و درآوردنشم خودش ماجرایی داشت. ههههههههه فقط کشف کردم که اگر بزارمش توی تخت و پارکش و آویز بالای سرشو که موزیکاله روشن کنم و تختشو تکون بدم خوابش می بره. و بالاخره تونستم یه کم به کارام برسم. آخیشششششششششششش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانها...

منم دلم برون و گردش خواست.....گریههههه....

بچه ه یه سوال...شما نینی هار و بیرون میبرید چی تنشون میکنید....من مامانم خیلی کین و میپوشونه...من دلم میخواد راحت تر باشه...اگر میتونید یه عکس میزارید از موقعی که دارید میبریدشون بیرون ببینم چقدر میپوشونیدشون؟؟؟
قوی کسی است که ، نه منتظر میماند خوشبختش کنند و نه اجازه میدهد بدبختش کنند

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
ای بابا چه معضلیه............... از دست این مامانا.......................من لباس گرم میکنم تنش پتو هم روش تو کریر اگه احساس کنم باد میاد پتو رو سرش میکشم.............به دستور مامان خانوم
هیچ میدونستید که ،،،،،
ادمها به اندازه کمبودهاشون دیگران رو آزار میدن. !!!!
2728
مارال دلم برات تنگیده...برم خونه بهت میزنگم حتمااااااااااااا

مامان منم میگه رو صورتش و بکش باد بره تو دماغش دیگه شیر نمیخوره...اما دیشب بردیمش بیرون اینقدر تنش کرده بود اومدیم خونه بچه ام خیس بود از عرق
قوی کسی است که ، نه منتظر میماند خوشبختش کنند و نه اجازه میدهد بدبختش کنند

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
مارال جون حمل کریر سخته خودت دستت می گیری؟ یا ناقلا همسرت حمل می کنه؟ به نظرم خیلی سخته راه رفتن با کریر. البته کریر متین روی کالسکه هم سوار می شه. ولی هنوز جرات بیرون بردنشو نداشتیم. آفرین به تو.
منم همینطور گلم....فکر کردم دوس جون پیدا کردی منو یادت رفته............ شماره موبایلتو ندارم والا بهت میزنگیدم....... من امروز میام تهران چون رادوین وقت دکتر داره............یه برنامه بزار هفته اینده بریم بیرون من که پوکیدم
هیچ میدونستید که ،،،،،
2740
منم کریرم رو کالسکه سوار میشه کلی هم باهاش ویراژ دادم............ کریر رو هم تو فاصله ماشین حمل میکبیم چون سنگینه...............
هیچ میدونستید که ،،،،،
شیوا جون من اونجام را دیدم.راستش چیز خاصی دیده نشد.اما اونجام خیلی نسبت به قبل باز تر بود!!!!!!یعنی شاید بخیه هام پاره شده اند؟ ......یک هفته دیگه وقت دکتر دارم می رم ببینم قضیه چیه.
من لباس آستین کوتاه تن پندار می کنم.یعنی همه لباساش آستین کوتاه هستن.آخه الان گرماش مثله تابستونه دیگه.فقط یه سر همی استین بلند داره.بقیه یا حلقه ای است یا آستین کوتاه.بیرون که می ریم هم با همین لباس ها.یه پتوی سبک هم رو بدنش یا نک پاهاش می ندازم.در ضمن این پتوی سبک یکی از شال های خودم است.
نسترن جون بیمارستان به من گفت روز سوم باید معاینه بشه. که بردم پیش متخصص اطفال و قلبشو ، شومبولشو، دهنشو، سرشو معاینه کرد و وزنش کرد و گفت 15 روزگی هم باید معاینه بشه. 15 روزگی هم همین معایناتو انجام داد و قطره مولتی ویتامین تجویز کرد و گفت وزن گیریش خداروشکر خوبه و 1 ماهگی باید دوباره معاینه بشه که فرداشب می خوام ببرمش.
2706