2410
2553
سلام به همه مامانا و اونایی که مبخان مامان شن....

من حدود دو هفته دیگه زایمان دارم....

در مورد اثر دعا ها وذکر ها در هنگام زایمان زیاد شنیدم ......

اما منابع زیادی ندارم.یه چیزایی پیدا کردم که برای شما میذارم...اگه شمام پیدا کردین بیاین بذارین تا همه استفاده کنن..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامانا من 2ماهه زایمان طبیعی کردم از ابتدا سوره مریم رو میخوندمو حفظ میکردم وبعد نمازام سوره انشقاق میخوندم زایمان خیلی خوب وراحتی داشتم از خدا هم ممنونم .تو هر ماهی هستید این سوره ها وقران رو بیشتر بخونید و فقط از خود خدا بخواید.ایمان اشته باشید کمکتون میکنه
2720
افرین غزلی منم میخوام طبیعی بزام الته یکبار تجربشو داشتم اما اونبار خاطره خوبی نداشتم چون نینی هام مرده بودن اما من از طبیعی خوشم اومد
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
این آیه ها رو همیشه تکرار کنید یا روی آب بخونید و بخورید

یا خالق النفس من النفس یا مخلص النفس من النفس یا مخرج النفس من النفس خلصنی

لا اله إلا الله الحلیم الکریم سبحان الله رب العرش العظیم والحمد لله رب العالمین

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

کَأَنَّهُمْ یَوْمَ یَرَوْنَهَا لَمْ یَلْبَثُوا إِلَّا عَشِیَّةً أَوْ ضُحَاهَا

کَأَنَّهُمْ یَوْمَ یَرَوْنَ مَا یُوعَدُونَ لَمْ یَلْبَثُوا إِلَّا سَاعَةً مِّن نَّهَارٍ بَلَاغٌ فَهَلْ یُهْلَکُ إِلَّا الْقَوْمُ الْفَاسِقُونَ

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ
إِذَا السَّمَاء انشَقَّتْ وَأَذِنَتْ لِرَبِّهَا وَحُقَّتْ وَإِذَا الْأَرْضُ مُدَّتْ وَأَلْقَتْ مَا فِیهَا وَتَخَلَّتْ
2714
در ایام حمل همیشه اینا رو تکرار کنید :

" اللهم لا سهل إلا ما جعلته سهلا ، وأنت تجعل الحزن إذا شئت سهلا "

"یا خالق النفس من النفس یا مخلص النفس من النفس یا مخرج النفس من النفس خلصنی"

" اللهم یا مسهل الشدید ویا ملین الحدید ، ویامن هو کل یوم فی أمر جدید ، أخرجنی من حلق الضیق إلى أوسع الطریق ، بک ادفع ما أطیق ومالا أطیق ، وصلى الله على سیدنا محمد وعلى آله وصحبة وسلم "

" لا إله إلا الله العظیم الحلیم , لا إله إلا الله رب العرش العظیم , لا إله إلا الله رب السماوات ورب الأرض ورب العرش العظیم"

" اللهم إنی أسألک بأن لک الحمد ، لا إله إلا أنت المنان بدیع السماوات و الأرض یا ذا الجلال والإکرام ، یا حیّ یا قیوم "

" لا إله إلا الله العظیم الحلیم ، لا إله إلا الله رب العرش العظیم ، لا إله إلا الله رب السماوات ورب العرش الکریم "

" قل اللهم مالک الملک تؤتی الملک من تشاء وتنزع الملک ممن تشاء وتعز من تشاء وتذل من تشاء بیدک الخیر إنک علی کل شیء قدیر "

" اللهم أنت فارج الهم ورافع الکرب أنت الرحمن الرحیم الذی لااله الاانت ، اللهم أنى اسألک بکل اسم هو لک سمیت به نفسک أو اطلعت به أحد خلقک أو استأثرت به فی علم الغیب عندک أو احتفظت به فی کتابک یا حی یا قیوم ، اللهم أنی اسألک بعزک الذی لا یرام , و مالک الذی لا یضام , و بنورک الذی ملء أرکان عرشک ، أن ترحم حالی وتفرج همّی وتزیل الکرب عنی ، اللهم صلی وسلم على سیدنا محمد وعلى آله وصحبه أجمعین"

بعد از هر نماز : " اللهم أسألک حسن الخلق وهون الطلق "

زمانی که درد زایمان گرفتید و وقتش رسید که برید برای زایمان این سوره ها رو بخونید:

سوره حمد (فاتحه) سه بار
آیه الکرسی سه بار
معوذتین رو هر کدوم سه بار
یعنی :
سوره اخلاص و فلق و ناس هر کدوم سه بار و سوره مریم یه بار

و " بسم الله " رو هم سه بار تکرار کنید

بعدش بگید : " أعوذ بعزة الله وقدرته من شر ما أجد وأحاذر " هفت بار

"حَسْبِیَ اللّهُ لا إِلَهَ إِلاَّ هُوَ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ وَهُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِیمِ " هفت بار

" یاحی یا قیوم برحمتک استغیث " سه بار

5 آیه اول سوره بقره

" الم ذَلِکَ الْکِتَابُ لاَ رَیْبَ فِیهِ هُدًى لِّلْمُتَّقِینَ الَّذِینَ یُؤْمِنُونَ بِالْغَیْبِ وَیُقِیمُونَ الصَّلاةَ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ یُنفِقُونَ والَّذِینَ یُؤْمِنُونَ بِمَا أُنزِلَ إِلَیْکَ وَمَا أُنزِلَ مِن قَبْلِکَ وَبِالآخِرَةِ هُمْ یُوقِنُونَ أُوْلَئِکَ عَلَى هُدًى مِّن رَّبِّهِمْ وَأُوْلَئِکَ هُمُ الْمُفْلِحُونَ "

و آخر سوره بقره

" آمَنَ الرَّسُولُ بِمَا أُنزِلَ إِلَیْهِ مِن رَّبِّهِ وَالْمُؤْمِنُونَ کُلٌّ آمَنَ بِاللّهِ وَمَلآئِکَتِهِ وَکُتُبِهِ وَرُسُلِهِ لاَ نُفَرِّقُ بَیْنَ أَحَدٍ مِّن رُّسُلِهِ وَقَالُواْ سَمِعْنَا وَأَطَعْنَا غُفْرَانَکَ رَبَّنَا وَإِلَیْکَ الْمَصِیرُ لاَ یُکَلِّفُ اللّهُ نَفْسًا إِلاَّ وُسْعَهَا لَهَا مَا کَسَبَتْ وَعَلَیْهَا مَا اکْتَسَبَتْ رَبَّنَا لاَ تُؤَاخِذْنَا إِن نَّسِینَا أَوْ أَخْطَأْنَا رَبَّنَا وَلاَ تَحْمِلْ عَلَیْنَا إِصْرًا کَمَا حَمَلْتَهُ عَلَى الَّذِینَ مِن قَبْلِنَا رَبَّنَا وَلاَ تُحَمِّلْنَا مَا لاَ طَاقَةَ لَنَا بِهِ وَاعْفُ عَنَّا وَاغْفِرْ لَنَا وَارْحَمْنَآ أَنتَ مَوْلاَنَا فَانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْکَافِرِینَ "

میتونید این آیات رو هم روی آب زمزم یا آب عادی بخونید و بخورید و کمی از این آب هم روی شکم هم بمالید و نیت کنید برای زایمان آسان

آیه اول :

اللّهُ یَعْلَمُ مَا تَحْمِلُ کُلُّ أُنثَى وَمَا تَغِیضُ الأَرْحَامُ وَمَا تَزْدَادُ وَکُلُّ شَیْءٍ عِندَهُ بِمِقْدَارٍ

آیه دوم:

وَاللَّهُ خَلَقَکُم مِّن تُرَابٍ ثُمَّ مِن نُّطْفَةٍ ثُمَّ جَعَلَکُمْ أَزْوَاجًا وَمَا تَحْمِلُ مِنْ أُنثَى وَلَا تَضَعُ إِلَّا بِعِلْمِهِ وَمَا یُعَمَّرُ مِن مُّعَمَّرٍ وَلَا یُنقَصُ مِنْ عُمُرِهِ إِلَّا فِی کِتَابٍ إِنَّ ذَلِکَ عَلَى اللَّهِ یَسِیرٌ

آیه سوم:

وَاللّهُ أَخْرَجَکُم مِّن بُطُونِ أُمَّهَاتِکُمْ لاَ تَعْلَمُونَ شَیْئًا وَجَعَلَ لَکُمُ الْسَّمْعَ وَالأَبْصَارَ وَالأَفْئِدَةَ لَعَلَّکُمْ تَشْکُرُونَ

و سوره زلزله:

إِذَا زُلْزِلَتِ الْأَرْضُ زِلْزَالَهَا وَأَخْرَجَتِ الْأَرْضُ أَثْقَالَهَا وَقَالَ الْإِنسَانُ مَا لَهَا یَوْمَئِذٍ تُحَدِّثُ أَخْبَارَهَا بِأَنَّ رَبَّکَ أَوْحَى لَهَا یَوْمَئِذٍ یَصْدُرُ النَّاسُ أَشْتَاتًا لِّیُرَوْا أَعْمَالَهُمْ فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ

سلام عزیزم برات زایمان راحتی را آرزو میکنم

من ماه آخر سوره انشقاق و زاریات را زیاد میخوندم. این دو سوره زایمان را آسان میکنه طبق احادیث. خصوصا انشقاق
یادمه حتی تو اتاق زایمان هم موقع درد کشیدن این سوره را میخوندم. من ساعت 12 دردهام شروع شد(دردهای قابل تحمل) ساعت 3 و نیم هم نی نی ام دنیا اومد. در حالیکه مامانم زایمانای آسونی نداشت و من خودم را برای سختتر از اینها آماده کرده بودم.
موقع انقباض ها هم نفسهای عمیق و طولانی میکشیدم تو کنترل درد واقعا موثر بود.

یه نماز هم هست (روایت شده از پیامبر اکرم) که ماه آخر شب چهارشنبه باید بخونی. (سه شنبه شب)
دو رکعت هر رکعت یک حمد و4 تا سوره انشقاق اگه اشتباه نکنم.

موفق باشی
ممنونم از اطلاعاتتون. من خوندم به آب اون دعا رو و مى خوام بخورم
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد:
او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد.

او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد.
او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد

در اندرون همه ما خزانه‌ای بیکران از عشق و شادمانی و نعمت هست که می‌تواند آنچه را که در آرزوی آنیم، برایمان فراهم کند
2706