2726
عنوان

متخصص زنان در بیمارستان میلاد

67927 بازدید | 29 پست
سلام دوستان
من قصد دارم برای زایمان بیمارستان میلاد برم خواهش میکنم هر کس اطلاعاتی در مورد پزشک های رنانش داره بویسه از کی راضیند و از کی ناراضی و از هفته چندم باید برای پرونده سازی مراجعه کنی
ممنون
سلام

کمی تجربه و اطلاعات دارم که در اختیارتون قرار میدم عزیزم

اول اینکه تا قبل ماه چهارم حتماً باید پرونده تشکیل بدید
دوم اینکه در همان پرونده ذکر شده که زایمان سزارین ندارند و حتماً میبایست طبیعی زایمان کنید(حتی اگر هم نتوانید شما رو برای زایمان طبیعی آماده میکنند و دور از جونتون بعد از دوازده ساعت درد اگر بچه به دنیا نیامد یا نتوانستید شاید!!! شاید!! سزارین بشید که حتماً برای سزارین بیمه تکمیلی داشته باشید در غیر اینصورت آزاد حساب میکنند)
سوم اینکه چند دکتر اونجا خوب هستند که نام میبرم:
دکتر زهرا شریعتی (که فکر کنم رفته از بیمارستان میلاد)
دکتر فاطمه ابراهیمی
دکتر گیلدا عمید
دکتر فرحناز مهیار
دکتر فرناز بهین آیین

اینها تا جایی که بنده تحقیق کردم بهترین دکترهاشون هستند.
البته دکتر ناهید فرج زاده هم رییس بلوک زایمان هست که اون رو هم میگن خوبه!

موفق باشی عزیزم
ممنون معصومه جان من بچه اولم سطارین بوده و 5 سال تفاوت سنی بینشونه یعنی چی که سزارین باید بیمه تکمیلی داشته باشم مگه دولتی نیست
دوستان اگه کسی اطلاعات دیگه ایی داره ممنون میشم به اشتراک بزاره حتی اگه تو بیمارستان دولتی دیگه ایی باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام یه خواهش اطلاعات اشتباه به هم ندید.وقتی حضوری بری خودت میفهمی.یعنی چی؟اصلا توپرونده یه همچین چیزی ننوشته که حتما باید سزارین بشی من خودم پروندشو دارمو میخوام اونجازایمان کنم ازهربیماریم اونجا پرسیدم راضی بودن بعضیا بچه دومشونه دارن میان
2728
دکتر منم فرحناز مهیاره اما متاسفانه دیر اقدام کردم و پرونده ندارم
اما میدونم که سزارینش هم هزینه نداره
برای زایمان اول باید پروسه زایمان طبیعی و طی کنی اگه نشد سزارین میکنن اما هزینه جدا نمیگیرن بیمه تکمیلی اگه داشته باشی بدون تشکیل پرونده هم راحت پذیرش میکنن اما اگه نداشته باشی باید اورژانسی پدیرش بشی و حق انتخاب پزشک نداری که من در این شرایطم متاسفانه
بیمارستان هدایت هم هست که الان چون در حال بازسازیه شرایط مناسبی نداره اما هروقت بخوای تشکیل پرونده میتونی بدی و البته اونجا هم سزارین انتخابی نداره اما اگه اولی سزارین باشه هر دو بیمارستان دومی و سزارین میکنن حسن این دوتا بیمارستان بخش نوزادان قویشون هست
سلام دوستای گلم میخواستم بدونم بیمارستان میلاد زیر 20هفته پرونده تشکیل میده؟؟؟ یاباید زیر چهار ماه باشی تا پرونده برات تشکیل بدن؟؟؟
گل پسرم آقا طاها 93/8/7 اومد تو بغل مامانش خدا جونم مواظب گل پسرم باش
سلام دوستای گلم میخواستم بدونم بیمارستان میلاد زیر 20هفته پرونده تشکیل میده؟؟؟ یاباید زیر چهار ماه باشی تا پرونده برات تشکیل بدن؟؟؟
گل پسرم آقا طاها 93/8/7 اومد تو بغل مامانش خدا جونم مواظب گل پسرم باش
عزیزم قبل 3 ماه باید تشکیل پرونده بدی تازه بازم معلوم نیست دکترت بالا سرت بیاد یا نه .بیش از اندازه شلوغه و آدم عصبی میشه یکی از فامیلامون اونجا زایمان کرد میگفت انقدر رفتار پرسنل بد بود که میگفت ببخشیدا غلط زیادی کردم پول نداشتم باردار شدم
فرق خصوصی و دولتی هم تو تعویض بچه نیست تو خصوصی هم همراهت باید بچه رو عوض کنه ولی خلوته و ارومه و رسیدگی خوبی دارن درد داری ناله میکنی سرت داد نمیزنن و فحشت نمیدن.ادم تو اون موقعیت به اندازه کافی دپرس هست بعد با غر زدن پرسنل دردها 10 برابر میشه.
سلام برای من که خبری از دانشجو نبود یه پزشک متخصص و یک ماما بودن ولی ماماها بسیار عصبانی و بداخلاق بودن
خیلی بد بود هیچ کس نبود بهم روحیه بده تازه با دعوا باهام حرف میزدن . بمیرمم دیگه میلاد نمی رم . خیلی سرشون شلوغه و رسیدگی نمیکنن.

پروردگارا چطور شکر نعمت کنم که سزاوار باشی   
2706