2733
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4953099 بازدید | 66442 پست
واااااااااااااااااای چقد بینیت خوب شده بی شوخییییییییییی خیلی شیک ه....ولی ناقلااااااااااااااا تو که اصن ایرادی نداشتی ازاول....ولی دقیقااا بینیت همونیه ک من میخوام بینیمو دیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نظرت؟توکاراش مدل منو دیدی؟
مشهدی ام.بینی استخونی قوزدار.راهنمایی کنین. لیست:امیرآروین سازگار/برزنجی/یزدانفر/نیکبخت/موسوی/غلامرضااحمدی/کامیابی/امیدابراهیمی
شادی جون خیلی تغییر مثبت داشتی دکتر یزدانفر واس بینیه استخونی خوبی ؟هرجور ک بخوایم در میاره؟
مهم نیست دیگران درباره ام چه میگویند همین هایی ک امروز مرا با دست هایشان ب یکدیگر نشان میدهند و ب من میخندند فردا برایم می ایستند و با همین دستان برایم کف میزنند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره نیلوفر استخونی که صددرصد دیگه من که از الان دارم خودمو واسه تغییرات اماده میکنمممممممممممممم.........وااااااااااااااااااااااای
مشهدی ام.بینی استخونی قوزدار.راهنمایی کنین. لیست:امیرآروین سازگار/برزنجی/یزدانفر/نیکبخت/موسوی/غلامرضااحمدی/کامیابی/امیدابراهیمی
شادی چندروز گچ چند روز چسب کل سیستمش رو میگی؟راستی تهرانی نبودی به مشکل برنخوردی؟قیمتش هم بگو؟اهل تخفیف نیس؟؟؟؟
2731
بینی استخونی خیلی راحت تر از بینی گوشتیه sosii جون من وقتی رفتم برا مشاوره چون بینیم خیلی ایراد نداشت دکی گفت 30 فش 40% تغییر میکنی ولی من این دفعه که برا چکاپ رفتم دکی گفت 80% تغییر کردی عزیزم دکی هر چی که بخوای رو قبل عملت رو عکسات مینویسه و تا حدی که معقول باشه رو بینیت پیاده میکنه
26 شهریور 92 دکتر یزدانفر...
نه بابا...حرفای خوب شنیدم ازش ولی الان این عکسارو دیدم تحت تاثیر قرار گرفتم درک کن نیلووووووووووووووفر...آقایعنی دیگه لازم وقتی وارد دانشگاه میشم از آماج بچه هایی که کنار دیوار واستادن رد میشم الکی به یه افقی محو کنم خودمو و سر کلاس گوشه ترین جا بشینممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
sosii یک هفته اسپلینت و یک هفته چسب و دکتر به من گفت همون روز عمل میتونی با قطار یا ماشین برگردی ولی هواپیما نه اهل تخفیف هم نیست ولی از طرف دیگه ساپورت بعد عملش کاملا مجانیه و قبل عمل هم از هیچ کسی پول ویزیت نمی گیره ،بخیه ها جذبین و هیچ مشکلی بعد عمل پیش نمیاد از لحاظ تنفسی من از روز سوم کاملا میتونستم بینیمو شست شو بدم و تقریبا هفته دوم که چسب و برداشتم تنفسم کاملا خوب شد خانم گل دارم ولی اینجا نمیتونم بذارم اگه خواستی تو خصوصی ایمیلتو بده
واقعا سوسی ب عیر از اینجا چیزای خوب دیگم از جای دیگه از یزدانفر شنیدی؟
مهم نیست دیگران درباره ام چه میگویند همین هایی ک امروز مرا با دست هایشان ب یکدیگر نشان میدهند و ب من میخندند فردا برایم می ایستند و با همین دستان برایم کف میزنند
2738
خانم گل من عمل اولی بودم ، ساعت 8 عمل داشتم و باید یک ساعت قبلش کلینیک می بودم پرسنل اتاق عمل فوق العاده شوخ و خونگرم همینطور خود دکتر رسیدگیشون هم خوبه، بیهوشی هم که خیلی راحت بود نفس اول به دوم نکشیده بیهوش بودم، قبل عمل هم دوتا قرص یهم دادن که آرامش بخش بود بعد اینکه بهوش اومدم خود دکی اومد برا چکاپ و توضیحات لازمو به خانوادم داد و نیم ساعت بعد به هوش اومدنم مرخص شدم به همین راحتی
خانم گل من هیچ مشکلی نداشتم ولی تا جایی که میدونم اکثرا مشکلی ندارن نه من یه هفته موندم بعد اینکه اسپلینتو برداشتم رفتم ولی اون یه هفته همشو تفریح بودم
ببین نیلوفر تو سایتا اینور اونور شنیدم ناراضی نداشته.اکثرا راضی ان.اتفاقا یکی پزشکای فامیلشون بهش میگفتن بایزدانفر عمل کن...مخصوصا همینکه بعد عمل خیلی محدودیت نداری.و اینکه عملاش مث آب خوردنه واینکه میگه تمام کاراش کاملا بااصول پزشکی تطبیق داره و همه چی رو رعایت میکنه.البته اگه بشه هفته ی دیگه بیامم تهران میگم بیشتر ازش
یه چیزی شنیدم که میگن دو بار عمل میکنه شادی ؟؟؟؟؟؟شایعه س؟؟؟؟؟
2706