2733
2734
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466352 بازدید | 1625 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آنوهه کلاً که از کرم گریم استفاده میکنن، آره اگه جای جوش هم داشته باشی میپوشونه، چشم رو هم من مدلی که همیشه بهش میگم اینه که انتهای خارجی چشمم رو محو کار کنه و خط و خطوط نکشه، پلک پایین رو بهش میگم به سمت خارج یه خط برام بندازه و نقره ای کار کنه، خیلیییییییییی خوشگل میشه، البته این فرم به من خیلی میاد و من چشمام درشته، عکسهایی که به دیوار زدن رو هم ببین اگه از مدلی خوشت اومد بگو اینطوری میخوام و ازش بپرس که بهت میاد یا نه،

اینقدر هم استرس نداشته باش عزیزم، عااااااالی میشی بخدا، راستی لباس پیدا کردی؟؟
2728
2738
دوستان کسی برای عروسیش سالن پارس پرنسس رفته؟
من امروز رفتم عروساشو دیدم ارایششون خوب بود ، مدل موهاشون معمولی بود ولی هنوز نرفتم جاهای دیگرو ببینم اینجا با تخفیف میگه 900تومن به نظر شما اطجا بهتره یا ستاره ها؟
بنظر من به احتمال 99% موهات میسوزه، موی مشکی به همون اندازه میتونه رو آسیب بزنه که بلیچ کردن انجام میده، بعد شما میخوای روی موی بلوند رنگ مشکی بزاری احتمال زیاد میسوزه، بعد اگه بخوای با مواد فر کنی که باید روی موی طبیعی انجام بشه بعد فر کنی، روی موی فعلیت هم نمیتونی فر کنی
چرا قهوه ای نمیزاری مامان آنیتا جون؟؟
سحر نازناز جون من عکس عروساش رو دیدم از نزدیک عروسی رو ندیدم، آخرین باری هم که رفتم عروس داشتن خیلیییییی دوست داشتم از نزدیک ببینم که نشد من زودتر اومدم،
من خودم واسه عروسیم میخواستم پرنسس رو رزرو کنم که رفتم کار گل آرا رو دیدم بیشتر پسندیدم، از نظر استایل آرایشگاه و دکوراسیون خو پرنسس خیلی بهتره اما من بنظرم کار گل آرا بهتر بوود، ستاره ها رو هم که اصلا نمیدونم، امیدوارم که هرجا که انتخاب بکنی تو بهترین روز زندگیت زیباترین بشی عروس خانووووووووووم
قهوه ای تیره بزار روی موهات میشه مشکی منتهی پرکلاغی نمیشه؛ اگه بخوای موهات یه دست بشه میتونی هر رنگی بزاری چون همه موهات بلونده، اگه لایت داشتی اونوقت باید تیره ترین رو انتخاب کنی در غیر اینصورت لایت ها با شستشو بیرون میان، اگه دوست داشته باشی میتونی رنگساژ تیره درست کنی و بزاری
2706