2737
2734
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466351 بازدید | 1625 پست
آرایشگاه مرجان تو تهرانپارس
از شاگردای گل سرخ هستن قیمتشم عالیه برای عروس
من خودم برا عروسیم اونجا وقت گرفتم
کار گل آرا - گل سرخ - گل رز - و... رو هم دیدم این کا رش در همون حد به نظر من بهتر از اوناس و قیمتش پایین تر باه خاطر فستیوال زمستون که می خوان مشتری جمع کنن
حتمااااااااااااااااااااااااااااا سر بزنید
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
عروس خانوم مبارک باشه عزیزم، به سلامتی

من عروس پارسال گل آرا بودم، عالییییییییییی بود، میکاپ آرتیست من سمانه بود، سبک کارشون رو دوست دارم، البته

بعضی از عروسها رو هم همین گل آرا دیدم که خیلییییییییی غلیظ آرایش شدن و خوشم نیومده اما بستگی به خود

عروس داره، اگه لایت بخوای همون طوری برات میکاپ انجام میدن، من لایت خواستم هم خودم خیلیییییی راضی بودم

و هم هرکسی که من رو دید گفت فوق العاده شدی،

هنوز هم دوستان و اطرافیان نزدیک از شب عروسیم تعریف می کنن، نگران نباش خوششششششگل میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم کار المیرا تو گل آرا رو تایید می کنم. چند وقت پیش که عروسی یکی از نزدیکان بود ، برای میکاپ پیشش رفتم. کارش خیلی خوب بود. میکاپ عادی 25 تومن و ویژه 50 تومن. ویژه اش در حد عروس بود
2731
یه ارایشگاهی هست به اسم ندا روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی ساختمان گلبرگ بالای ازمایشگاه بقراط

یه خانمی به اسم رویا اونجا ابروکاره که این تا حالا دوسه تا ارایشگاه عوض کرده و من همیشه دنبالش می رم کار ابروش

خیلی خوبه هر جور بخواهیم در میاره پهن نازک

البته اگر ابروتون خیلی خراب باشه بهتون میگه که باید دو سه باری برید پیشش تا درست بشه

بند هم همون جا انجام می دهم البته برای مش و کوپ کسی رو دارم که قبلا با گروه اینها بود ولی الان نیست

اگر کارداشته باشم بهش زنگ می زنم میاد اینجا انجام می ده
قبل از اینکه برید پیش رویا حتما زنگ بزنید

77406850

هیچ چیز برای آنهایی که می اندیشند، مُقدس نیست و هیچ چیز آنقدر مقدس نیست که نقد نشود
2738
آنیتا جون منظورت دقیفا از گریم چیه دوستم ؟؟

کرمهای زیرساز سوپرا استفاده میکنن، آرایش چشم رو خیلی خوشگل در میاره، هر دفعه که رفتم پیش سمانه و برام

میکاپ انجام دادم هم خودم خوشم اومده و راضی بودم و هم اطرافیانم تعریف کردن،

من خودم خیلییییییییی تو آرایشگاه حساسم اما میکاپ و شنیون و ابروی گل آرا رو تایید میکنم. البته یازم بگم که

همه چییییییی سلیقه ایه،
بالاتر از پونک
آرایشگاه زریره
ابرو: مرجان عالیییییییییییی

مو (رنگ-مش و ......) : زهره واقعا عالیییییییی مثل ژورنال مو درست میکنه
خدایا بارها دقیقا همان جایی دستم را گرفتی که میتوانستی مچم را بگیری.
2706