2737
2734
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466352 بازدید | 1625 پست
سلام بچه ها. دوستم برای عروسی و نامزدیش رفته بود مرجان تو فلکه اول تهرانپارس. خیلییییییییی ناز شده بود. برای نامزدیش 80 تومان داده بود و عروسیش هم 200 تومان. اونجا هم ارایشگاه خوبیه.
آرایشگاه میترا تقاطع ظفر و شریعتی _ روبروی آزمایشگاه فارابی. کار ابرو ش فوق العاده است. من اولین بار ابروم رو اونجا برداشتم . خیلی پهن و خوب برداشت. ابرو(آذر خانم) و بند(مهناز خانم) در کل بند و ابرو 10000 تومن ابدا هم جوش نزدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سودا جان تو ارایشگاه گل اراهم باید چند ساعت زودتر بری یا از قبل وقت میدن؟ چون گل سرخ میگه 5 ساعت زودتر باید بیای. اونجا هم همین طوریه؟ یه سوال دیگه عزیزم المیرا و سمانه کدومشون کار غلیظ میکنن؟
مامان مهشید عزیز این آرایشگاه ندا کار رنگ و مش کارش چطوره امروز میخوام برم موهام را رنگ کنم نمیدونم کجا برم البته همون سمت شرق و ترجیحا سمت پیروزی و نیروی هوائی -
من گل سرخ یکی دوبار رفتم و کارشون بد نیست ولی قیمتش یک کم بالاست .
2728
خانومای گل و با سلیقه زیبا پسند :)))) موافقین از این به بعد روزی یکبار لیست آرایشگاهها رو Update کنیم

البته اگه اطلاعات جدیدی شما و بقیه دوستان گذاشته باشین ؟؟
مریم جون گل آرا میگه که 5 ساعت قبل از مراسم اینجا باشین اما 3 ساعت کافیه البته اگه کار میکاپ و شنیون و ابرو و

مانیکور و ... داشته باشی من با این شرائط رفتم کافی بوده اما همیشه یه کم زودتر بری خودت با خیال راحت تر کارات

رو انجام میدی، چون میدونی که چقدر مشتری دارن و همیشه شلوغه

++

در مورد اینکه کدومشون کار غلیظ انجام میدن

من فقط کار المیرا و سمانه رو تو گل آرا تایید میکنم و از کار میکاپ دو تای دیگه خوشم نمیاد، البته یه میکاپ آرتیست

بنام زینب هم اومده که اونم کارش قشنگه، اما من با اخلاق سمانه احساس خوبی دارم چون آروم و خیلی راحت برخورد

میکنه و ادا و اصول نداره،

اما اینکه کدوم غلیظ یا کدوم لایت آرایش میکنن میتونم بگم هردوشون هرجور که بخوای آرایش میکنن و با همون رنگی

که خودت میخوای ازت میپرسن که چه رنگی دوست داری و چه جوری حتی خط و خطوط چشم رو هم میتونی بگی

میخوای واضح کار کنه و خط بکشه یا میخوای محو کار کنه که من همیشه محو و ساده رو ترجیح دادم
سلام منم موافقم.
آرایشگاه میترا تقاطع ظفر و شریعتی _ روبروی آزمایشگاه فارابی. کار ابرو ش فوق العاده است. من اولین بار ابروم رو اونجا برداشتم . خیلی پهن و خوب برداشت. ابرو(آذر خانم) و بند(مهناز خانم) در کل بند و ابرو 10000 تومن ابدا هم جوش نزدم
2738
تا اینجا
++++++++++++++++++++

(((( تهرانپارس ، نارمک ))))

تهرانپارس:

1) گل آرا : میکاپ با سمانه و المیرا، شنیون با سارا، براشینگ با مینا، ابرو با غزاله ،
تلفن : 77298119، 77297966

2) گل سرخ : کوتاهی مو با فریبا

3) مرجان
آدرس: فلکه اول تهرانپارس

نارمک:

4) چهره سازان : رنگ و مش با ندا

5) مهناز (سمنگان) : ابرو با نیلوفر

++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(((( پاسداران ، هروی ))))

1) پارس پرنسس

2) اسپوزا

3) صوفی : ابرو

++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(((( فرشته ))))

1) سی سه بونیتا : ابرو با نگار، کوتاهی با سپیده

(((( ونک، ملاصدرا ، گاندی ، شیخ بهایی ))))

گاندی :

1) فرح

ونک:

2)عروس سرا

شیخ بهایی:

3)مینیاتور : گریم و میکاپ با فرزانه ، شینیون با هایده (آ.اس.پ)

++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(((( ولنجک ))))

1) زن (سهیلا : کوپ )

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(((( جردن ))))

1) هستی : ترمیم ناخن با شیما

(((( جلال آل احمد، شهرارا، گیشا ))))

1) ماهرخ

(((( توحید ، ستارخان ، باقرخان ))))

ستارخان:
1) فرخنده : ابروبا فاطمه ، عروس با مریم داودی ، موی عروس با فرخنده ، شینیون با مریم، آرایش با سارا، رنگ و مش با رعنا

(((( میرداماد، شریعتی، دولت ))))

1) صدف

2) دادفر: ابرو با بیتا قیمت : 7000تومان ، کار کوپ با پری قیمت :15000تومان

3)میترا: کار ابرو با آذر خانوم (فوق العاده) و بند(مهناز خانم) در کل بند و ابرو 10000 تومان
آدرس : تقاطع ظفر و شریعتی _ روبروی آزمایشگاه فارابی.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(((( آریا شهر، پونک، اشرفی اصفهانی ))))

1) آون : کوتاهی مو با افسانه

2) آفتاب : ابرو با رزیقه، شینیون با مستانه

3) زریره : ابرو با مرجان عالیییییییییییی ، مو (رنگ-مش و ......) : زهره واقعا عالیییییییی مثل ژورنال مو درست میکنه

++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(((( پیروزی ، نیرو هوایی ))))

پیروزی:

1) الماس

نیرو هوایی :

2) ندا : ابرو با رویا ،
آدرس : خیابان پنجم نیرو هوایی ساختمان گلبرگ بالای ازمایشگاه بقراط

2706