2703
2553
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466027 بازدید | 1625 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دیدم مریم جون چه ارایش ساده ای. خوبه دوستت هم خودش خوشگله. حالا به نظر شما مرجان خوب نیست؟ گفتی گل ارا بهتره؟ راستی دوستت لنز گذاشته؟ من میخوام ارایشم یکم غلیظتر باشه.
باید یاد بگیری جوری خسته شی که مزه چیزهای دو رو برت از بین نره.
اره لنز گذاشته. مرجان خوبه ولی ارایشگری که اونو درست کرده(صورتشو) الان از اونجا رفته. به نظر منم برای عروسی یکم دیگه غلیظتر باید باشه. برو گل سرخ رو هم ببین یا گلها .آرایش خودم تو عروسیم کمی غلیظتر بود
2714
فرزانه جون من نمیدونم شما تو فامیلتون مرسوم هست که برین خونه مادر و پدر و خداحافظی کنین یا نه، حالا این موضوع

اونقدر تو وقت تاثیر نداره چون بعد از مراسمتون هست، اما اینکه خانواده آقای همسرت سمت شرق هست خوب

آرایشگاه سمت شرق هم بگیری خوبه
رعنا جون من هفته پیش رفتم سالن پرنسس، سوالی داری بپرس گلم

++

سلام رزا جون ،خوش اومدی، من جایی اون طرف نمی شناسم یه کم صبر کنی دوستامون میان و راهنماییت میکنن گلم
سلام دوستان

من اومدم اینجا که نظرم رو درمورد کار ابرو خانم کرمی نیکادل بگم

من قبلن پیش صفور میرفتم وخیلییییییییییییییی راضی بودم با اینکه من ابروی خیلیییییییییییییییییییییییی کم پشت کمرنگ دارم وخیلی هم پهن نیست بخاطر وقتاش سخت بود برم اونجا د یروز رفتم پیش خانم کرمی یه ابروی خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی پهن بدون حالت زشت واسم درست کرد
Mani جون من اطلاعی ندارم گلم

++

نینا جون من سالن پرنسس کار کوپ و کوتاهی انجام ندادم عزیزم اما کلا سطح آرایشگاه سطح قابل قبولی داره

++

شکوفه جون خوش اومدی، متاسفم که این اتفاق برات افتاد و اونطور که میخواستی کارت انجام نشد، ممنون از اینکه

نظرت رو اینجا اطلاع رسانی کردی
2706