2703
2716
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466027 بازدید | 1625 پست
خواهش می کنم Moolian عزیز.

خوب اینطوری یه کم برات ممکن هست سخت بشه اما خوب به سلیقه خواهرت اعتماد کن باقیش هم به روز مهم

عروسی بستگی داره،

سالن پارس پرنسس تو پاسدازان گلستان دهم هم عروسای شیکی درست میکنه، البته من عکسهاش رو دیدم.

بونیتا تو فرشته هم خیلی عالیه اما بالای 1 تومن هست.

گلبانو تو ظفر هم من شنیدم کارش خوبه.

مریم یکتا اگه اشتباه نکنم سالن نیکادل هم کارش خوبه، منتهی مثل اینکه باید یه کم چونه بزنین!!!! شنیدم.
سودا جان و باقی خانم های محترم. میشه لطف کنید یه وقت کوچولو بذارین و جوابم رو بدین.
این لیست ارایشگاه هایی هست که میخوام برم ببینم. حالا تو هر کدوم رو رفتی یا بقیه بچه اگه عروسی ازشون دیدین خوشتون نیومده یا کارش رو پسندیدن یا چیزی شنیدین بهم بگین لطفا. خیلی لطف میکنین.
تهرانپارس
1. گل سرخ
2. گل ارا
3. گلها
4. مرجان
5. سالومه
نیرو هوایی- پیروزی- تهران نو:
1. الماس
2. پری
3. مائده
4. سرخپوش
5. ترنم
6. نفیس
7. گلک
7. نگین
8. وانیا
9. مائده
نازی اباد:
1. مهتاب
2. پریچهر
3. میهن دخت
متفرقه:
1. چهره ها
2. گل بانو
با این حساب من 19 تا ارایشگاه رو باید برم ببینم.
نظرتون چیه که برم گلها و گا ارا رو فقط ببینم و از بین این دوتا یکی رو انتخاب کنم؟
گل ارا ابروها رو که کامل تیغ نمیزنه؟
مرجان هم شنیدم کارش خوبه.
به خدا خیلی کمکم میکنید اگه جواب بدین. اصلا وقت ندارم.

باید یاد بگیری جوری خسته شی که مزه چیزهای دو رو برت از بین نره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فرزانه جون سلام و مبارک باشه. من خودم عروس گل سرخ بودم که بسسسسسسسسسسسسیار عالی بود کارشون. اصلا هم غلیظ و پر از خط و خطوط نبود. بسیار شیک و عالی. گلها رو هم از نزدیک رفتم و 8 تا عروس که آماده بودن رو دیدم که هر کدوم کار یه آرایشگر بود اونا هم فوق العاده عالی و شیک بودن.اصلا هم غلیظ هم نبود آرایشهاشون. من که خیلی خوشم اومد. برای عروسی خواهر شوهرم هم رفتم گلها که عالی بود و راضی بودم.
دوست صمیمی ام هم برای عروسی و نامزدی اش رفته بود مرجان تو فلکه اول تهرانپارس که معععععرکه بود کارشون. من که خیلی خوشم اومد. برای نامزدیش 80 و برای عروسیش 120 هزار تومان داده بود. خیییییلی ناز شده بود.
گلبانو و چهره ها هم بسیار عالی اند. من عروس های گلبانو و چهره ها رو از نزدیک دیدم خوب بودن. مخصوصا چهره ها. البته این دوتا از گل سرخ و گلها و مرجان خیلی گرونترند.یکی از دوستام بهمن 89 ، برای عروسیش رفت گلبانو و 900 هزار تومن برای آرایش لایت داد که به نظرم اصلا نمی ارزید. گلبانو به نسبت پولی که میگیره خوب نیست کارش. البته اینا نظر من و چندتا از اقوامه که به عنوان خانم های خوش سلیقه تو فامیل معروفیم....:)))
بقیه رو یه چیزایی دربارشون شنیدم ولی خودم از نزدیک هیچ عروسی رو ازشون ندیدم.
عزیزم تو باید مشخص کنی که اولا چقدر می خوای هزینه کنی و ثانیا اینکه چه نوع آرایشی رو دوست داری لایت یا غلیظ. بازم اگه اطلاعات دیگه ای خواستی در خدمتم گلم.
مریم جون مرسی از نظرت. حالا بین اینها گلسرخ- گلها و مرجان کدومشون رو بیشتر میپسندی. من نمیخوام زیاد غلیظ باشه و اینجوری هم نباشه که انگار ارایش نکردم. میخوام چهره خودم باشه و رنگ و لعاب داشته باشه. قیمتم نمیخوام از 600 بیشتر باشه.
2720
فرزانه جون گل سرخ و گلها مثل هم هستن. مرجان هم کمی ملایم تره . ولی به نظرم گل سرخ و گلها حرفه ای ترن. بازم برو ببین. آرایش یه چیز سلیقه ای هست عزیزم. من خواهر شوهرم فروردین عروسیش بود گل سرخ رفت و 400 هزار تومن شد خییییییییییلی هم عالی بود اصلا هم غلیظ نبود و محو هم نبود که انگار آرایش نداشته. این دوتا به نظرم کمی حرفه ای ترند. دوستم که رفته بود مرجان فقط قیمت خیلی براش مهم بود و سبک آرایش زیاد براش مهم نبود. برو ببین
فرزانه جان سلام ،‌ من 5 سال پیش عروس مائده بودم کارشون خوب بود همه بهم میگفت خوب درستت کرده یعنی سایه چشمم را عالی زده بود برخوردشون هم با عروس خیلی خوبه ولی با همراه عروس و بقیه زیاد برخوردشون جالب نبود . راستش الان نمیدونم کارشون چطوره ولی میدونم که خیلی عروس دارن هنوز

آرایشگاه ترنم که به نظرم کارشون خوب نیست من برای ابرو رفتم که ابروم را خراب کرد و ناخن هم اونجا درست کردم که اصلا خوب نبود فقط آرایشگاهش خیلی شیکه

سرخپوش را هم که شنیدم خواهر دوستم اونجا رفته بود برای نامزدی راضی نبود

ولی گلها و گل آرا من پنچ شنبه رفتم خیلی عروس داشت که همگی خیلی خوب شده بود هر دو جا عالی بود
گل سرخ هم که دیگه احتیاج به تعریف نداره کارش را همه تأیید می کنن
مینا و مریم عزیز بازم مرسی از نظراتتون. میدونین من خودم قیافه ام خوبه و هیچ ایرادی نداره. فقط پوستم الان جوش زیر پوستا داره. گندمگون هستم و صورت گردی دارم و تپل. حالا به نظرتون کدوم رو برم؟ قیمت هم برام زیاد مهم نیست. یعنی اختلاف کار مرجان با گل سرخ به اندازه اختلاف قیمتش هست. یا نمی ارزه ادم به خاطر اون اختلاف قیمت بره مرجان؟
2714
به نظر من اگر قیمت برات خیلی مهم نیست برو گل سرخ - البته اونجا هم گرون نیست ولی گل سرخ از مرجان بهتره

گلها و گل آرا هم خیلی خوبه به نظر روز پنج شنبه که عروس زیاد دارن نزدیکای ساعت 12 برو کار همه اشون را ببین راحت تر میتونی تصمیم بگیری
هر سوالی در باره ارایش .گریم زیبایی رنگ مو و..... داری کلیک کن.....

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=35931&PageNumber=35
.................................................................................................................................

http://www.beauty-salon-roze.blogfa.com سالن ارایش و زیبایی رز
.................................................................................................................................

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=90688
شروع ثبت نام کلاس های گریم خود ارایی و ....
کلیک کنید.....
فرزانه جون اول بهت تبریک میگم،

دوستامون خیلی خوب راهنماییت کردن، منم اضافه می کنم که شما به آدرس گل فروشی، سالن، آتلیه و باغ و همه

فکر کن و ببین کدومیک از این آرایشگاههای لیست به مسیرتون میخوره،

روز عروسی یه سری کارها بایــــــــد انجام بشه و **زمان** خیلی اهمیت پیدا می کنه، این هم در نظر بگیر که واسه

همه آدمایی که تو اون روز مهم در ارتباط هستی موضوع عروسی به همون جذابیت شما نیست و خیلییییییی عادی

رفتار می کنن و وقت تلف می کنن، پس انتخاب مسیر خوب برای هر کدوم اینها رو تو الویت قرار بده تا آرامش

داشته باشین و بهتون کلیییییییی خوش بگذره.

موفق باشی عروس خانوم.
سودا جان من تارم سمت شرقه و بنابراین دوست دارم که ارایشگاه و اتلیه ام سمت شرق باشه. خونه خودمون هم سمت جنوب هست. شایدم هم اتلیه و هم ارایشگاهم رو سمت جنوب گرفتم. به نظرت مشکلی پیش نمیاد؟
فرزانه جون منم فکر میکنم یا باید سمت شرق و شمال شرق آرایشگاه و آتلیه ات رو رزرو کنی یا سمت خونتون،

فقط ببین مثلا روز عروسی اگه آرایشگاه سمت شرق باشه داماد که تو رو باید بزاره آرایشگاه خودش برنامه اش چی

میشه، دوباره باید برگرده خونشون، مسیرش چطوره ...

اینارو بشین بنویس ببین چیدمانش رو چطوری قرار بدی برای خودت و همسرت مناسب تره و خسته نمی شین

خیلی کار سختی نیست. موفق باشی گلم.
2706